999 rezultate për

siguron

Gjermania mposht Irlandën (VIDEO) Gjermania ka mposhtur kombëtaren e Irlandës në ndeshjen kualifikuese në Grupin C për Botërorin Brazil 2014. Goli i pa
Marotta siguron: Nuk ka asnjë "çështje" Pirlo Drejtori i Përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta vendos një gur mbi zërat polemikë të ditëve të fundit rreth çësht
Italia siguron biletën për Brazil 2014 (VIDEO) Fitorja e sotme e Italisë ndaj Çekisë me rezultat 2-1 i ka siguruar italianëve biletën për Botërorin Brazil 2014. Edh
Anija më e madhe në botë që siguron energjinë përmes paneleve diellore (FOTO-LAJM) Kjo është anija më e madhe në botë e cila e siguron energjinë përmes paneleve diellore. "MS Turanor Planet Solar" është
Berisha siguron Haradinaj: Nga TAP përfiton edhe Kosova Kryeministri Sali Berisha priti sot në takim kryetarin e Partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, zotin Ramush Haradina
Neymar siguron: Po kurohem, ndihem mirë Neymar u kundërpërgjigjet kritikave pas lajmeve të publikuara në mediat spanjolle rreth gjendjes së tij anemike. Nga Ban
Galliani siguron tifozët: Dhurata do të vijë Administratori i Deleguar i Milan, Adriano Galliani, i pranishëm sot në qëndrën stërvitore të kuqezinjëve "Milanello", ë
Maqedonia të zbatojë marrëveshjen e 1 marsit Eurokomisioneri për zgjerim Stefan Fyle ka thënë se marrëveshja e 1 marsit duhet të jetë prioriteti i Maqedonisë. Ajo du
PD siguron Moore për zgjedhje të mira Qeveria është e angazhuar për zgjedhjet më të mira të zhvilluara ndonjëherë. Kështu u shpreh në një deklaratë për mediat
Moratti siguron: Handanoviç dhe Guarin nuk ikin Massimo Moratti nuk është ende i bindur për të ardhmen e stolit zikaltër. Gjatë një prononcimi për mediat la të kuptohet
Barça siguron jetën e Neymar, ja detajet Sipas asaj që publikon këtë mëngjes "Catalunya Radio", Barcelona i siguron jetën yllit brazilian të Santos Neymar. Klubi
Daçiq nënshkruan marrëshjen, Ashton i siguron datën për në BE Pasi është nënshkruar marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë, pritet që shumë shpejt kjo e fundit të marrë datën për fillim
Shpërndanin lëndë narkotike, tre të arrestuar në kryeqytet Tre shpërndarës droge janë arrestuar sot gjatë një operacioni të bluve të Tiranës. Sipas policisë Aranit Bajrami, 40 vje
Lazio siguron talentin e Santos (VIDEO) Lazio e Igli Tares ka siguruar shërbimet e talentit të Santos. Bëhet fjalë per Felipe Anderson, mesfushorin me tipare su
Zyrtare, Juve siguron talentin ekuadorian (VIDEO) Update- Ka ardhur edhe zyrtarizimi për kalimin e Jose Francisco Cevallos te Juventus. Sipas asaj që raporton "Calciomerc
Keni probleme me diabetin, ja fruti që ju vjen në ndihmë Një frut i ri i cili rritet në Amerikën e Jugut mund të ndihmojë të sëmurët me diabet. Pitayan rregullon sheqerin në gja
Albeu siguron emrat e kandidatëve të BDI-së, ja emrat UPDATE - Portali Albeu ka siguruar jozyrtarisht emrat e kandidatëve për kryetar komune të cilët pritet të bëhen publik n
"Vetro Energy", siguron 850 milionët për "Albpetrol" Kompania Vetro Energy e cila a fituar të drejtën për privatizimin e kompanisë shtetërore të naftës "Albpetrol" ka njoftu
Digjet makina në Bulevard, Albeu siguron pamjet ekskluzive (VIDEO-FOTO) Një automjet tip "Renault Shenik" është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tira
Galliani siguron: Ibra dhe Thiago nuk shiten Administratori i Deleguar i Milan, Adriano Galliani teksa mbërriti në aeroportin e Milanos, Malpensa pas disa ditëve të