999 rezultate për

siguron

Atalanta siguron fitoren e 3 radhazi në Serie A, mposht pastër Sampdorian (VIDEO) Atalanta vazhdon serinë e fitoreve, teksa këtë herë mposhti në transfertë Sampdorian me shifrat 2-0. Një pjesë e par
Osmani siguron shtatë deputetë dhe krijon grupin parlamentar Në mediat kosovare ka qarkullur lista e plotë e kandidatëve që kanë marrë votat e mjaftueshme për të qenë deputetë në le
Milan rrezikon shumë por siguron kualifikimin (VIDEO) Milan është kualifikuar në 1/8-at e Europa League falë barazimit 1-1 të marrë mbrëmjen e sotme në San Siro kundër Crvena
Basha siguron qytetarët: Duroni edhe dy muaj (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka patur një takim ditën e sotme me qytetarët ku ka folur me ta edhe lidhur
Ndjehet dora e Gerrard, Rangers siguron kualifikimin në Ligën e Kampionëve për edicionin tjetër Edhe pse është vetëm muaji shkurt, Rangers kanë siguruar kualifikimin në Ligën e Kampionëve për edicionin e ardhshëm.
Marku mban fjalën, siguron një fitore të madhe ndaj Rylton Charlton Boksieri shqiptar ka arritur fitore të madhe ndaj Rylan Charlton. Florian Marku, ashtu siç premtoi edhe e arriti, pas
Vetëvendosja siguron 56 vende në Kuvend, si do të bëhet ndarja për partitë e tjera? Pas përfundimit të numërimit të votave dhe me shpalljen e fitores së Lëvizjes Vetëvendosje, mësohet se kjo e fundit ka a
Lista Serbe siguron gati dyfish më shumë vota se NISMA (FOTO LAJM) Nisma Socialdemokrate e Fatmir Limajt sipas të gjitha gjasave do të mbes jashtë Kuvendit pasi që as që po i afrohet prag
Vetëvendosja nuk ka ndërmend të ndalet, albeu.com siguron rezultatet: Rrëmben 50% të votave! 50% të votave në Kosovë janë marrë nga LVV, ashtu siç pritej. Burime bëjnë me dije për albeu.com se Vetevendosja krye
Uragani VV, albeu.com siguron rezultatet e para: Sa vota ka marrë secila parti Kanë dalë të dhënat e para nga numërimi i disa kutive për zgjedhjet e ditës së sotme në Kosovë. Burime bëjnë me dije
Atalanta mposht Napolin dhe siguron finalen e Kupës (VIDEO) Atalanta shkon në finale e Kupës së Italisë aty ku do të përballet me Juventusit më 19 maj. Bergamaskët mposhtën 3-1
Siguronin "mallin" nga koka shqiptare, shkatërrohet grupi në Itali Një grup i rrezikshëm është shkatërruar në Itali ndërsa mësohet se pjestarë ishin edhe shqiptarë. Gjatë operacionit j
Moti zbraz "zemërimin", Drejtoria e Përgjithshme Detare: Siguroni mjetet në port Drejtoria e Përgjithshme Detare nëpërmjet një njoftimi në rrjetin social “Facebook” bën me dije se pritet të ketë përke
Interi siguron Darmian dhe largon dy të tjerë Interi ka blerë përfundimisht mbrojtësin Mateo Darmian nga Parma, teksa janë larguar përfudimisht, Mateo Politano te Nap
Chelsea siguron fitoren e parë nën drejtimin e Tuchel (VIDEO) Chelsea ka mposhtur Burnleyn në kuadër të xhiros së 21-të të Premierligës. Kjo ishte fitorja e parë e menaxherit Thom
Shënojnë të dy shqiptarët, Atalanta mposht Lazion dhe siguron kualifikimin (VIDEO) Atalanta ka fituar 3-2 ndaj Lazios në Kupën e Italisë. Golat e shënuar nga Vedat Muriqi 17’ dhe Francesco Acerbi 34’
Roma siguron 3 pikë ndaj Spezias në frymën e fundit (VIDEO) Roma ka triumfuar në sekondat e fundit të ndeshjes ndaj Spezias të vlefshme për javen e 19-të të Serie A. "Gialloross
Kush është Niku, shqiptari pranë mafias italiane që siguronte tenderat në Tiranë? Përgjimet e Antimafias Italiane zbuluan lidhjen e mafias italiane në Shqipëri. Përgjimet e publikuara nga Oraneës,
Juve siguron çerekfinalen me shumë vuajtje (VIDEO) Juventus fitoi vetëm në shtesë 3-2 ndaj Genoas. Pas dy golava të Kulusevski dhe Moratës, miqtë nuk u dorëzuan dhe shë
PSG siguron fitoren e parë në drejtimin e Pochettinos (VIDEO) Paris Saint-Germain ka mposhtur skuadrën e Brest në kuadër të javes së 19-të të Ligue 1. Parisienët filluan mirë ndes