siguron

Ylli i Liverpool i siguron fitoren Holandës (VIDEO) Holanda ka marrë pikët e plota në udhëtim te Bjellorusia, duke triumfuar 1-2. Holanda ka vazhduar sigurt rrugën drejt
FORMULA 1/ Mercedes siguron titullin në Formula 1, Bottas triumfon në Japoni Mercedesi ka siguruar titullin e konstruktorëve në Formula 1, teksa ky është trofeu i gjashtë radhazi. Kjo erdhi pas
Ndeshjet për 'Euro 2020' dhurojnë spektakël dhe emocione, një kombëtare siguron kualifikimin Në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian "Euro 2020", në mbrëmjen e sontme u zhvilluan gjithsej dhjetë ndeshj
Rashica shënon dhe i siguron barazimin Wenderit Rashica ka shënuar gol në minutat shtesë të lojës, nga penaltia. Me këtë gol kosovari i ka sigurar barazimin skuadrës
Si të siguroni pije falas në udhëtimin tuaj Në një botë ku kompanitë ajrore janë vazhdimisht duke kërkuar para për çdo shërbim të vogël që e ofrojnë – duke filluar
Chelsea siguron fitore jetike në Francë (VIDEO) Pas humbjes befasuese nga Valencia në Stamford Bridge në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve, Chelsea ka arritur një
Mustafa siguron skeptikët: Askush prej nesh nuk e do koalicionin me PDK-në Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka marrë pjesë në tubimin elektoral në Prishtinë, në Degën e dytë të këtij subjekti politik.
Neymar shpëtuesi i PSG, i siguron sërish fitoren në frymën e fundit (VIDEO) PSG ka fituar derbin e Francës, duke e mposhtur Lyonin me rezultat 0-1 në ndeshjen e xhiros së gjashtë të Ligue 1. Go
Peshkaqeni i bardhë siguron drekën, deti bëhet i kuq (VIDEO) Ky është momenti kur një peshkaqen i bardhë sulmon një fokë. Teksa vakti i drekës u sigurua prej tij, deti mori ngjyr
Modelet e palltove që do të bëjnë namin këtë vjeshtë, siguroni njërën (FOTO LAJM) Nëse jeni të mërzitur për faktin që vera po mbaron dhe do të hiqni dorë nga veshjet e shkurtra, ngushëllohuni me faktin
I siguronte paratë me djersë, kush është Livi, i riu që vdiq dje tek "Unaza e Re" duke shkuar në punë Policia njoftoi dje për një aksident tragjik të ndodhur tek Unaza e Re në Tiranë. Nga aksidenti mbeti i vdekur një 2
Demokracia e Re siguron fitoren, reagon Tsipras: Respektoj vendimin e popullit (FOTO LAJM) Pas përfundimit të procesit zgjedhor në Greqi, duket se nga sondzhet e para fituese renditet partia e Mitsotakis, Demokr
Kili siguron gjysmëfinalen, mposht me penallti Kolumbinë (VIDEO) Kombëtarja e Kilit është kualifikuar në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës pasi mposhti Kolumbinë. 90 minuta përfundua
Feronikeli fiton me përmbysje, siguron raundin e parë në Ligën e Kampioneve Feronikeli ka arritur që të mposhtë me rezultat 2:1 skuadrën e Andorras, Santa Coloma. Pjesa e parë përfundoj me rezu
PERGJIMI 2/ Mos e çaj tr*pin do bëhet më e mira për ty”: Qefalia siguron shefin e policisë për rritje në detyrë Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
Bakaj shënon gol dhe siguron finalen e kupës (VIDEO) Elis Bakaj do të luajë pas pak javësh në finalen e Kupës së Bjellorusisë, duke pasur shansin të fitojë një trofe edhe at
Pendarovski në fund sërish del i pari, me kaq vota diferencë siguron fitoren (FOTO LAJM) Kandidati i qeverisë Pendarovski në kutitë e fundit të numërimit sërish ka dalë në vendin e parë duke e lënë prapa kandi
Përfundon gjithçka, Dortmund siguron talentin e kombëtares gjermane E përditshmja gjermane "Bild" konfirmon se skuadra e Borussia Dortmund ka mbyllur marrëveshjen për blerjen e anësorit të
Drita Krasniqi siguron medaljen e artë Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi ka arritur që të siguroi një medalje të artë Kosovës në "Grand Prix" të Antalisë.
Tirana rrezikon ndaj Laçit, por siguron kualifikimin në kupë Tirana kualifikohet me vështirësi në gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë. Ekipi bardheblu u mposht 2-0 në takimin e kthi