105 rezultate për

sigurisht

Top 5 makinat e preferuara tė Donald Trump (FOTO LAJM) Miliarder i pasurive tė paluajtshme, yll i spektakleve televizive dhe njėri ndėr kandidatėt kryesor tė republikanėve nė
Kryetari i Podujevės: Horrat nuk na prishin dot punė me vezė Kryetari i Komunės sė Podujevės, Agim Veliu, ka konsideruar se sot nuk ka qenė momenti tė gjuhen vezė nė drejtim tė asku
Bleona nuk kursen sharjet ndaj Iva Tiēos: Ke fjetur me burra tė martuar! (FOTO LAJM) Njė luftė e ashpėr ka qėnė ndėrmjet Bleona Qeretit dhe Iva Tiēos, sa i takon pjesėmarrjes nė "Opinion", ku u zunė lidhur
Lojtari i Interit i vardiset Marinės (FOTO) Futbollisti kroat i cili luan pėr skuadrėn italiane, Inter, Marcelo Brozovic, ėshtė hedhur nė aksion dhe aksioni i tij n
Kryeministri Rama vazhdon kritikat ndaj Europės Kryeministri shqiptar Edi Rama nuk heq dorė nga dhėnia e kėshillave pėr Bashkimin Europian. Tema ėshtė e njėjtė, emigrac
Mustafi: Nėse do tė luhej Shqipėri-Gjermani ... Mbrojtėsi shqiptar qė luan pėr Gjermaninė, Shkodran Mustafi, ka dhėnė njė intervistė pėr mediat gjermane. Futbollisti i
Bari ofertė pėr Migjen Bashėn Situatė aspak pozitive pėr disa futbollistė tė kombėtares sonė. tė cilėt ende nuk kanė mundur tė gjejnė skuadrėn pėr sez
10 momentet mė intime nė futboll (FOTO LAJM) Futbolli shpesh ėshtė i paparishkueshėm, jo vetėm pėr rezultatin e ndeshjeve, por edhe pėr gjėrat qė ndodhin brenda fush
Hoxha qė i mungon shqiptarėve tė Maqedonisė (VIDEO) "Barku kėrkon ushqim, zemra kėrkon besim, mendja kėrkon dituri, vatani don burra" (Jakup Asipi) Nė Maqedoni sigurisht
Prevalla (Kulla e Jetimit dhe Erdogani) Nga Saimir Lleshi - Pėr tė gjithė tė apasionuarit pas zonave malore, Prevalla ėshtė njė nga destinacionet mė tė mrekullu
Xhafaj qėras deputetėt me kafe pėr 3 pikėt e Shqipėrisė Deputetėt shqiptarė kanė festuar nė mėnyrė tė veēantė fitoren me Serbinė, ku u kanė shėrbyer kafe dhe ujė pėr tė gjithė.
Ibrahimovic del hapur: Ja ku dua tė luaj sezonin e ri Zlatan Ibrahimovic ka befasuar tė gjithė me preferencėn e tij nė lidhje me tė ardhmen. Sulmuesi i PSG-sė ka thėnė se do
Prezantohet Plaku: U riktheva nė shtėpinė time Paraditen e sotme nė zyrat e klubit tė Partizanit ėshtė prezantuar sulmuesi Sebino Plaku qė ėshtė dhe goditja e parė pėr
Kosovarėt shpenzojnė miliona euro nė spitalet e panjohura tė Maqedonisė Nga Berat Buzhala - Njė ditė nė qendrėn spitalore maqedonase Sistina/Acibadem. Natėn punojmė pėr ta zhdukur Maqedoninė n
Ky park nuk ėshtė nė Amsterdam, ėshtė nė Prishtinė (FOTO LAJM) Komuna e Prishtinės, pėr herė tė parė, ka mbjellė gjashtė lloje tė reja lulesh shumė-vjeēare qė do tė zbukurojnė sipėrfa
Sami Lushtaku letėr nga burgu: Kėnd e vrava unė? Kryetari i Komunės sė Skenderajit dhe ish-komandanti i UĒK-sė, Sami Lushtaku, ka dalė me njė letėr publike, me tė cilėt
Mafia e futbollit nga Ian Buruma Disa e kanė pėrngjasuar FIFA-n me MAFIA-n dhe Blatteri, i lindur nė njė fshat tė vogėl zvice
KOMENT/ Doktor, ēfarė sheh gjatė punės lėre nė klinikė! Koment nga Albeu.com - Doktor Halim Kosova thekson se ka njė eksperiencė tė shkėlqyer nė drejtimin e spitalit Obstetri
UEFA gjobit FSHF pėr kombėtaren, ja shkaku ... Komisioni i Disiplinės sė UEFA-s ka gjobitur Federatėn Shqiptare tė Futbollit me 50 mijė euro pėr ndeshjen Shqipėri-Arme
Ahmeti: Kemi patur probleme si me LSDM-nė ashtu edhe me VMRO-nė Kryetari i BDI-sė, Ali Ahmeti ėshtė shprehur se ka patur vėshtirėsi si gjatė qeverisjes me LSDM-nė, ashtu edhe me VMRO-D
 
Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

albeu