E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet Interit, kuqezinjtë mundin Romën por dëmtohet Ibra (
999 rezultate për

sigurimit

Brokerat financiarë, ndërmjetësit që të gjejnë sigurimin më të mirë Intervistë me Nada Vokshi, drejtore e departamentit të Brokerimit në Credins Bank Sa herë na është dashur të siguroj
Një shtet mik i shqiptarëve hyn në Këshillin e Sigurimit Gjermania kishte si konkurrencë Izraelin në përpjekjen për të fituar një vend jo të përhershëm në Këshillin e Sigurimit.
Daçiç nuk ndalet së punuari kundër Kosovës Serbia do t’iu kërkojë të gjithë anëtarëve të Këshillit të Sigurimit të OKB të respektojnë Rezolutën 1244 dhe të diskuto
Transporti i nxënësve, 15 shoferë gjobiten për rripin e sigurimit Policia Rrugore e Tiranës ka gjobitur 15 drejtues mjetesh të transportit të nxënësve të shkollave, pasi i ka ndaluar për
Këshilli i Sigurimit nuk miraton rezolutën ruse për Sirinë Një rezolutë e propozuar nga Rusia në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara ku dënohen goditjet e ndërmarra sot
Fillon mbedhja urgjente e Këshillit të Sigurimit me kërkesë të Rusisë Këshilli i Sigurimit i OKB-së është takuar sot në orën 17:00 sipas kohës evropiane me kërkesë të Rusisë, pasi që forcat
Daçiç i gëzohet poshtërimit që Spanja i bëri Kosovës Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, vazhdon të debatojë në lidhje me formimin e Ushtrisë së Kosovës. Ai ka thënë se
UEFA reagon pas hyrjes së maces në stadiumin "Vodafone Park" (VIDEO) Një moment i veçantë ndodhi dje në ndeshjen e zhvilluar në Turqi, mes Beshiktasit dhe Bayernit. Ndeshja u fitua nga
Kuvendi i Kosovës thërret seancë të jashtëzakonshme Kuvendi i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbahet seancë e jashtëzakonshme për të diskutuar lidhur me vendimin për për
Sulmohet me thikë punëtori i sigurimit në Çagllavicë Një punëtor sigurimi në lagjen NIC të Çagllavicës ka raportuar se derisa ishte në vendin e punës, gjatë ballafaqimit me
Anëtarët për KLP dhe KLGJ me dosje, rezultojnë si bashkëpunëtorë të komunizmit Kandidatët për anëtarë të KLGJ dhe KLP-së, dy prej institucioneve më të rëndësishme të drejtësisë pas reformimit të saj,
Këshilli i Sigurimit diskuton sot për Kosovën Gjatë ditës së sotme Këshilli i Sigurimit i Kombeve të Bashkuara do të diskutojë për Kosovën. Kjo mbledhje e Këshilli
Shorti për KLP, përjashtohet nga gara i akuzuari si ish-sigurims Komisioni i Ligjeve ka përjashtuar nga gara për anëtar të Këshillit të Lartë të Prokurorisë ish-informatorin e Sigurimit
Feta Alimi mbetet në paraburgim Prokuroria për Krim të Organizuar dhe Korrupsion ka kërkuar vazhdimin e paraburgimit të Abdylfeta Alimit nën arsyetimin
Rama u bën thirrje shqiptarëve të protestojnë edhe për çizmen e Monikës (FOTO LAJM) Ditën e sotme në orën 12:00 do të mbahet protesta e parë e opozitës për vitin 2018. Ashtu siç premtohej, mijëra prot
Kush është "telefoni", sigurimsi që po zgjidhet në krye të sistemit të drejtësisë Një ditë pas hedhjes së shortit për anëtarët e Këshillit të Lartë të Prokurorisë (KLP) dhe Këshillit të Lartë Gjyqësor (
Thirrje: Kujdes kur udhëtoni jashtë shtetit, mund të bini pre e mashtrimeve Qytetarë kujdes! Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare sjell në vëmendjen Tuaj se që prej datës 1 nëntor 2017 shitja e pol
OKB, thirrje për shmangie të katastrofës me Korenë e Veriut Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Antonio Guterres, i tha të premten Këshillit të Sigurimit se me Korenë
Turqia ngrihet kundër SHBA-ve për Jeruzalemin Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan është shprehur se do të bëjë kërkesë në Kombet e Bashkuara që të anulohet vendimi
OKB, e shqetësuar nga rreziku i përshkallëzimit të dhunës në Lindjen e Mesme OKB është e shqetësuar nga rreziku i një përshkallëzimi të dhunës, pas vendimit të njëanshëm të Donald Trumpit për të nj