999 rezultate për

sigurie

Prokurori shkon në spital për të pyetur Frrokun Në orët e para të ditës, një nga prokurorët që po hetojnë dosjen "Doshi" ka shkuar në spitalin privat ku po ekzaminohet
Ministria e Brendshme pa ekspert sigurie Ministria e Punëve të Brendshme, një ndër dikasteret më të rëndësishëm të qeverisjes në vend, dukety se nuk ka pjesë të
Vriten dy terroristë, Belgjika nën masa të rrepta sigurie (VIDEO) Qyteti Verviers në Belgjikë ka qenë i kërcënuar nga terroristët, të cilët kishin planifikuar edhe sulme në këtë qytet.
Në Mal të Zi Thaçin e mbrojnë si Klintonin Zëvendëskryeministri i Kosovës Hashim Thaçi, njëherësh ministër i Punëve të Jashtme, do të pritet në Malin e Zi nën forc
Sulmi në Paris 'frikëson' Britaninë, ndërmerren masa sigurie Qeveria e Britanisë së Madhe deklaroi se ka rritur sigurinë në kufijtë e saj, përfshirë portet dhe pikat e kontrollit që
Vijon të jetë e bllokuar rruga Tiranë-Elbasan Vijon të jetë i bllokuar aksi rrugor Tiranë-Elbasan, për shkak të rrëshqitjeve të vazhdueshme të dherave në fshatin Ibë.
Tifozi nudo "rrotullon" forcat e sigurisë (VIDEO) Moment shumë gazmor gjatë ndeshjes së Eredivisie në Holandë mes Cambuur dhe AZ Alkmaar. Një tifoz totalisht nudo mund
Julian Sinanaj shfaqet për herë të parë në publik nën masa sigurie I rrethuar nga katër punonjës të policisë, Julian Sinanaj është shfaqur për herë të parë në publik, teksa është i akuzua
Shoqata e Prokurorëve kërkojnë trupë policore sigurie pas dhunës së prokurorit Shoqata e Prokurorëve ka reaguar ditën e sotme me anë të një deklarate për mediat, ndaj dhunës së ushtruar ndaj prokuror
Babai i drejtoreshës së Tatimeve: Nuk jam përgjegjës sigurie në BSH Pas akuzave të ardhura dy ditë më parë nga Sali Berisha, kundrejt të atit të Briseida Shehaj, një kundërpërgjigje ka ard
Masa të rrepta sigurie për vizitën e Papa Franceskut në Tiranë Vizita e Papa Franceskut në Tiranë në datën 21 shtator do të shoqërohet me masa të larta sigurie. Në kuadër të ketyre ma
Policia, masa sigurie në çdo pikë kufitare për sezonin turistik Policia e Shtetit paraqiti këtë të shtunë planin e masave që ka marrë në kuadër të shtimit të fluksit të qytetareve dhe
Për siguri, në Kuvend ka vetëm gota plastike U paralajmërua se sot mund të kishte përplasje në Kuvend, për shkak të pretendimeve nga të dyja kampet për të zgjedhur k
Ronaldo konkurron Obamën për sigurinë (FOTO-LAJM) Kristiano Ronaldo po ruhet nën masa të rrepta sigurie në Botërorin e Brazilit që ka nisur prej disa ditësh. Sipas mediav
Një person bie nga kati i tetë i ndërtesës Një person që ka qenë duke punuar në një ndërtesë shumëkatëshe ka rënë nga kati i tetë i saj. Ngjarja ka ndodhur në B
Presidentja e Brazilit: Ky, Botërori më i bukur që do shihni "Mos u mundoni ta njollosni Brazilin me vonesat në ndërtimin e infrastrukturës. Ky do jetë Botërori më i bukur që do ken
Ish-truproja i Berishës, shef sigurie në PD Besnik Murati, ish-kreu i eskortës së Sali Berishës kur mbante postin e kryeministrit është emëruar shef i sigurisë në P
Skafet me GPS, vetëm 300 metra larg bregut Të gjithë mjetet lundruese motorike të tonazhit të ulët, duhet të rregjistrohen dhe të pajisen me GPS. Ndryshimi vjen në
Lirohen nga burgu 4 gardianët që dyshohet se torturuan Ilia Karelin Katër nga 15 gardianët e burgut të Nigritës të cilët po hetohen lidhur me vdekjen e Ilia Karelit janë lënë në liri me ku
Remonti, CEZ njofton për stakime të energjisë në disa qytete Në Shkodër, Burrel dhe Kukës do të ketë stakime të neregjisë elektrike si pasojë e një remonti. Sipas CEZ-it, në dt. 2 S