999 rezultate për

sigurie

Kombëtarja kryen stërvitjen e parë nën masa të rrepta sigurie Kombëtarja Shqiptare e Futbollit ka zhvilluar stërvitjen e parë në "Perros Gueric" të Francës, vend në të cilin do të që
Kryebashkiaku Temelko nuk deklaroi se u arrestua në Maqedoni Kryetar i Bashkisë së Pustecit, Edmond Temelko nuk ka treguar se është arrestuar dhe se ka qenë në hetim në Maqedoni.
Nexhmedin Lika në Gjykatë nën masa të rrepta sigurie Nën masa të rrepta sigurie është zhvilluar seanca gjyqësore për Nexhmedin Likën, i cili u arrestua për ngjarjet e 9 dhe
Kamerat filmuan ryshfetin, ja pse u la në burg gjyqtari Një ditë më patë, Krimet e Rënda vendosën masën e sigurisë “arrest në burg” me afat 30 ditor për Ibrahim Hoxhën, gjyqtar
30 ditë paraburgim në Shutkë për Goran Grujoskin (VIDEO) Gjykata Themelore Shkupi-1 i ka shqiptuar 30 ditë paraburgim Drejtorit të njësisë së pestë pranë DSK-së, Goran Grujoski,
Dhjetë kamera sigurie nën monitorim për ekzekutimin e ish policit Plot dhjetë kamera sigurie janë sekuestruar nga ana e policisë, për zbardhjen e krimit të rëndë ndodhur mbrëmjen e djesh
Tre kamera sigurie kanë filmuar masakrën në Elbasan Teksa orët kalojnë, masakra në Elbasan po merr një rrjedhë tjetër sa i takon detajeve që bëhen publike. Nga të dhënat e
Masa të rrepta sigurie për agjentët sekretë Agjentët e Agjencisë së Inteligjencës që marrin pjesë në operacione sekrete dhe që përdorin edhe identitete të dyfishta,
Në Kili tifozët e kthejnë ndeshjen në "luftë (VIDEO) Përballja e djeshme mes Santiano Uonderers dhe Kolo Kolos është ndërprerë, pasi fansat këtë radhë kishin ardhur në stadi
Seanca vazhdon punën në sallën e improvizuar, masa te rrepta sigurie (FOTO LAJM) Sigurimi ka bllokuar daljen per në katin e pestë te Kuvendit ku edhe eshte salla alternative e seancave. Atje po lejo
Obama në Malajzi nën masa të jashtëzakonshme sigurie (FOTO LAJM) Presidenti amerikan, Barack Obama ka mbërritur këtë të premte në Malajzi, ku do të zhvillojë turin e fundit të një serie
Gjermani-Holandë me masa ekstreme sigurie Pas sulmeve terroriste në Paris, fillimisht u mendua se do të vihej në dyshim edhe miqësorja e së martës, mes Gjermanisë
Elbasani në "shtetrrethim", 700 forca sigurie për Skënderbeu-Dinamo Zagreb Siguria në "Elbasan Arena" për ndeshjen mes Skënderbeut dhe Dinamo Zagrebir duhet të jetë maksimale. Për këtë arsye, pol
Skënderbeu-Dinamo, policia prezanton masa të forta sigurie Drejtoria e Policisë së Elbasanit ka publikuar masat që do të ndërmerren të mërkurën për shkak të zhvillimit të ndeshjes
Vendosen kamera sigurie nëpër xhami, Policia dhe BIK nuk dinë gjë Disa xhami në Prishtinë kanë vendosur të pajisen me kamera sigurie, por për këtë fakt nuk është në dijeni as Policia e K
Deputetët shqiptarë marrin certifikatat e sigurisë Drejtoria për Sigurinë e Informatave të Klasifikuara më në fund ka pajisur deputetët shqiptarë me certifikata sigurie, p
Stërvitja, Franca kërkon të na mund me goditje standarde (VIDEO) Franca zhvilloi nën masa të rrepta sigurie stërvitjen në “Qemal Stafa” në prag të ndeshjes së të shtunës me Shqipërinë.
Azilantët në Shqipëri me pasaporta biometrike Për herë të parë janë prodhuar pasaporta biometrike për azilantët në Shqipëri, këto me standarde të larta sigurie. Bëhet
Masa të forta sigurie dhe rrugë të bllokuara për Vuçiç, blindohet ambasada serbe Në kuadrin e masave të ndërmarra nga uniformat blu për vizitën e kryeministrit të Serbisë, që në orët e para të ditës am
Aeroporti i Romës mbyllet deri në mesditë, anulohen fluturimet Zjarri i madh që përfshiu terminalin 3 ka detyruar autoritetet të mbyllin deri në orën 14:00 të ditës së sotme aeroporti