999 rezultate për

sigurie

Kërcënime nga grupe kriminale, Qazim Sejdini nën masa të rrepta sigurie Prej disa muajsh kryetari i Bashkisë së Elbasanit, Qazim Sejdini mësohet se lëziv nën masa të rrpta sigurie për shkak se
Trump paralajmëron masa të reja sigurie kundër terrorizmit Presidenti i SHBA-ve Donald Trump ka lajmëruar masa të reja ndaluese për të mbajtur terroristët radikalë islamikë jashtë
Haradinaj në Gjykatën Franceze, nën masa të rrepta sigurie (VIDEO) Ramush Haradinaj pritet të marrë sot masën e sigurisë në Gjykatën në Colmar të Francës. Në orën 11 u lajmërua mbajtj
Ambasada Franceze në Shkup kërkon masa të rrepta sigurie MPB ka rritur sigurinë në ambasadën franceze. Lajmi është konfirmuar nga ministria, ku për shkak të arsyeje sigurie nuk
Masa të forta sigurie për sfidën Partizani-Kukësi, në gatishmëri 200 policë Kryendeshja e javës së 14-të të Superiores mes Partizanit dhe Kukësit do të shoqërohet nga masa të forta sigurie. Lidhur
Oficeri belg dëshmon në gjyqin ndaj Frrokut nën masa të rrepta sigurie Një oficer belg ka mbërritur sot në kryeqytet, për të dëshmuar në gjyqin ndaj ish-deputetit Mark Frroku. Oficeri bel
Masa të jashtëzakonshme sigurie në hotelin ku po qëndron Izraeli (FOTO) Kombëtarja e Izraelit ka mbërritur dje në mbrëmje në Shqipëri, teksa po qëndron në një nga hotelet në Tiranë. Masat e
Mbërrin Izraeli në Rinas, i presin me qen anti-eksploziv (VIDEO) Kombëtarja e Izraelit ka mbërritur vetëm pak minuta më parë në vendin tonë në kushte shumë të larta sigurie. Mediat
Frika nga sulmet terroriste/ Edhe kuqezinjtë me truproja personale Kombëtarja shqiptare po i zhvillon stërvitjet në Durrës nën masa të rrepta sigurie. Si asnjëherë më parë, një grup stjua
Gruaja alarmon qytetin anglez, levizte me armë në qytet Në Grimsby të Anglisë një grua ka alarmuar banorët dhe policinë pasi është parë në rrugët e qytetit të lëvizë me armë në
Artan Hoxha: Një deputet ka takuar fshehurazi në burg Dritan Dajtin Gazetari Artan Hoxha i ftuar sot në rubrikën “Opinion” në Neës24 ka folur për kërcënimin e Kryeprokurorit të Republikës,
Ja si ruhet nga Garda shtëpia e Kryeprokurorit pas kërcënimit (FOTO LAJM) Që prej muajit qershor banesa e Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla ruhet nga forcat e Gardës së Republikës.
Kamera sigurie në rrugë/ Tahiri: Shqipëria një vend më i sigurtë Gjatë inaugurimit të repartit të ri të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë në Vaqarr të Tiranës, ministri Tahiri foli për n
Franca nis vitin e ri shkollor nën masa të rrepta sigurie Ka filluar viti i ri shkollor në Francë, por në ndryshim nga vitet e tjera kësaj radha nën masa të rrepta sigurie. Ma
India dhe SHBA me marrëveshje sigurie dhe tregtie Sekretari amerikan i Shtetit John Kerry, do të fillojë sot një dialog strategjik dhe tregtar mes SHBA-së dhe Indisë.
Masa të rrepta sigurie për vizitën e Joe Biden Policia e Kosovës ka marrë masat e nevojshme për garantimin e sigurisë publike gjatë vizitës së zëvendëspresidentit amer
Portugalia “përpihet” nga flakët (VIDEO) Zjarri që ra dje në Madeira, Portugali ka shkaktuar të paktën 3 të vdekur, e tashmë kërcënon dhe kryeqytetin e ishullit
Zjarre masive në Portugali, 3 të vdekur 1.000 të evakuuar (FOTO LAJM) Zjarri që ra dje në Madeira, Portugali ka shkaktuar të paktën 3 të vdekur, e tashmë kërcënon dhe kryeqytetin e ishullit
Kërcënim për sulm, masa të rrepta sigurie në Aeroportin e Gjenevës Një kërcënim anonim ka bërë që policia të rrisë masat e kontrollit në aeroportin" Cointrin" të Gjenevës dhe rreth tij.
Stop abuzimit/ Kamera sigurie që në hyrje në çerdheve Pas rasteve abuzive në kopshte e çerdhe të ndryshme të vendit, e pas bërjes publike të denoncimeve nga prindërit, siguri