999 rezultate për

sigurie

Garda shton masat e sigurisë për Ramën, e lëvizin me makinë të blinduar nga selia (VIDEO) Policia shoqëroi në Drejtorinë e Policisë së Tiranës Vladimir Gjutën paraditen e kësaj të hëne pasi u kap i armatosur pr
Masa të rrepta sigurie, blindohet Rinasi Drejtoria për Kufirin dhe Migracionin ka ndërmarrë një plan masash në të gjitha pikat kufitare, me qëllim përballimin e
Kujt i frikësohet? Ivanka Trump merr masa të rrepta sigurie (FOTO LAJM) Si vajza më e madhe e Donald Trump, 38-vjeçarja shpesh është portretizuar negativisht në publik për shkak të paraqitjeve
Mes tyre e dashura e Beharit, 10 masa të tjera sigurie për grupin "Bajri" 10 masa të reja sigurie janë vendosur sot nga Gjykata në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal “Bajri”, ku 9 prej ty
Herë i veshur si sheik e herë si bari dhe me atlete, detaje nga jeta e Al Bagdadit Në muajt e tij të fundit në arrati, udhëheqësi i grupit të Shtetit Islamik, Abu Bakr al-Bagdadi ishte i acaruar, i tremb
Fikën çdo kamër sigurie! Si u zhdukën dajë e nip në Shkodër Dalin detaje të reja për zhdukjen e Gëzim Hysajt dhe Agron Mollaj natën e 23 gushtit të vitit 2018. Mësohet nga grupi he
U fikën 12 kamera sigurie: Si u rrëmbyen e u zhdukën daja dhe nipi në Shkodër (VIDEO) Dalin detaje të reja për zhdukjen e Gëzim Hysajt dhe Agron Mollaj natën 23 Gushtit të vitit 2018. ABC News mëson nga gru
Rama me Zahon në Lungomare, forcat të shumta sigurie blindojnë zonën Mbrëmjen e sotme kryeministri Rama është filmuar së bashku me djalin e tij të vogël Zahon në shëtitoren e Lungomares në
Ngjit shkëmbin mbi 500 m pa litar sigurie (VIDEO) Një ngjitje e zakonshme në një shkëmb të lartë me nivel të lartë sigurie është më se i zakontë dhe po ashtu edhe e mundu
WhatsApp/ Problem sigurie, 1 miliard përdorues duhet të përditësojnë aplikacionin Platforma e mesazhimit WhatsApp nuk është e përsosur, dhe raportime të ndryshme këtë vit kanë zbuluar dobësitë e aplikac
34 vjeçari ngjit mijëra metra lartësi pa masa sigurie (FOTO & VIDEO) Alex Honnold është 34 vjeçari që rrezikon jetën e tij duke ngjitur maja të larta dhe të thepisura krejt i vetëm pa ndihm
Kinezët, të gjithë në det me komardare për arsye sigurie Në një nga resortet më popullore pranë detit, në Kinë, komardaret shumëngjyrëshe janë një send i domosdoshëm për një dit
Victoria dhe David Beckham rrethojnë me masa të forta sigurie shtëpinë e tyre (FOTO LAJM) Pak kohë më parë mediat u pushtuan nga lajmi se disa hajdutë ishin përpjekur të vidhnin shtëpinë e familjes Beckham. Në
Shpërndahen nën masa ekstreme sigurie materialet zgjedhore në QV Elbasani është qyteti i parë në të cilin ka nisur shpërndarja e materialeve zgjedhore në qendrat e votimit. Siç bëri
Me 11 badigardë, anti-plumb dhe Tom Doshi në krah: Çfarë nuk u pa nga hyrja e Ramës në Shkodër Shkodra ishte nën shtetrrethim gjatë pasdites së djeshme për shkak të vizitës së Ramës atje në kuadër të takimeve elekto
Hape çantën! Rama ka frikë, garda merr masa sigurie ekstreme (FOTO LAJM) Garda e Republikës është duke marrë masa ekstreme sigurie për Kryeministrin Rama gjatë takimeve të tija elektorale. P
Blindohet parlamenti, 250 forca sigurie për seancën plenare Sot pritet të zhvillohet seanca plenare e rradhës ku për 5 orë rresht pritet të diskutohet për shkarkimin e presidentit
Masa ekstreme sigurie ndaj Grupit të Kumanovës (VIDEO) Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet e 9 dhe 10 majit të vitit 2015, paraqesin rrezik
Miku i madh i shqiptarëve Bill Clintion mbërrin në Kosovë nën masa të rrepta sigurie (VIDEO) Ish-presidenti amerikan Bill Clintion ka arritur në Kosovë. Ai në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” është pritur
Mesfushori i Arsenal nuk do të jetë në finalen e Europa League për arsye sigurie Arsenal me meritë të plotë arriti të siguronte kualifikimin në finalen e Europa League, ku të këtë përballë një tjetër