999 rezultate për

sigal

Ndahet nga jeta në varfëri ekstreme ish-futbollisti Ish-futbollisti Maksim Tsigalko ka ndërruar jetë në moshën 37-vjeçare. Lajmi u konfirmua nga klubi i Dinamos së Minsk,
SIGAL UNIQA realizon për herë të parë librarinë audio të librave për shqiptarët anembanë botës Për herë të parë është realizuar një librari audio e librave shqiptarë dhe të huaj të përkthyer në Shqip, librari e cila
Eliminohet Sigal Prishtina, Plisat: "Çamëria është e Shqipërisë"(VIDEO) Eshtë eliminuar me një humbje 83-­70 Sigal Prishtina ndaj qipriotëve të AEK Larnacas në një moment kur i duhej vetëm fit
Prishtina bën histori, "pushton" Ballkanin (VIDEO) Sigal Prishtina ka bërë historinë. Klubi më i suksesshëm në vendin tonë, ka fituar titullin e kampionit të Ligës Ballkan
Sigal Prishtina shkruan historinë, kalon ë finalen e Ligës Ballkanike Sigal Prishtina ka shkruar historinë e re në basketboll, duke siguruar finalen e madhe të Ligës Ballkanike. Kampionia
Edis Kuraja dorëhiqet nga Sigal Prishtina Edis Kuraja ka dhënë dorëheqje nga posti i drejtorit sportiv të Sigal Prishtinës. Ish basketbollisti i këtij klubi, k
Sigal Prishtina mposht Trepçën Sigal Prishtina ka mposhtur Trepçën me rezultat 92-79 të dielën në Drenas, në kuadër të ETC Superliga e Kosovës në baske
Sigal Prishtina nuk ka të ndalur Skuadra nga kryeqyteti, Sigal Prishtina, e ka shënuar edhe një fitore në kuadër të ETC Superligës së Kosovës në basketbo
Prishtina nënshtron kampionin Sigal Prishtina është treguar e fuqishme për kampionin në fuqi të Ligës Ballkanike, Galil Gilboa, duke mposhtur me rezul
Sigal Prishtina mposhtet në Sofje Sigal Prishtina e ka pësuar humbjen e tretë në Ligën Ballkanike. Bardhekaltrit janë mposhtur, të mërkurën, në Sofje nga
Ja si i sulmojnë maqedonasit lojtarët e Sigal Prishtina (VIDEO) Pas fitores së rëndësishme dhe dramatike që Sigal Prishtina mori në Gjevgjeli kundër ekipit të Kozuvit me rezultat 83-85
Thirrje anti-shqiptare në ndeshjen Kumanova-Sigal Prishtina (VIDEO) Klubi i basketbollit "Sigal Prishtina" kishte udhëtuar drejt Kumanovës për të zhvilluar ndeshjen e parë ndërkombëtare në
Sigal Prishtina fituese e Superkupës së Kosovës Basketbollistët e Sigal Prishtinës kanë shënuar fitore në takimin e Salamander Superkupës së Kosovës kundër skuadrës kam
Kandemir edhe sezonin tjetër në krye të Sigal Prishtinës Ahmet Kandemir do të jetë në krye të Sigal Prishtinës, të paktën edhe sezonin tjetër. Përmes një deklarate për mediat k
Sigal Prishtina kampione e Kupës së Kosovës Basketbollistët e Sigal Prishtinës kanë shënuar fitore në finalen e Kupës së Kosovës në basketboll, duke e mposhtur Pejë
Sigal Prishtina mbrojti titullin Sigal Prishtina ka fituar titullin e kampionit të Kosovës në basketboll. Skuadra kryeqytetase të enj
Kupa e Kosoves: Sigal Prishtina Basketbollistët e Sigal Prishtinës kanë fituar për herë të pestë me radhë Kup&eu