999 rezultate për

sidoqofte

Aksident i frikshëm me 300 km/h: Makina bëhet copash (VIDEO) Vozitja në një ritëm të shpejtë jo çdoherë është argëtuese. Kësisoj, veturat që kapin shpejtësi të madhe sjellin edhe rr
Juventus kërkon të mbyllë sa më shpejtë çështjen titull, Fiorentina pengesa e radhës Juventusi ka rastin për të hedhur pas krahëve zhgënjimin e eliminimit nga Championsi, teksa do të masë forcat në Torino
PSG interesohet për mbrojtësin e Tottenhamit Sipas Telegraph, Paris Saint-Germain është e interesuar për mbrojtësin belg, Toby Alderëeireld. Është raportuar se sk
I rrjedhin sytë gjak por mjekët i thonë se nuk është diçka serioze Një djalosh 22-vjeçar nga India vuan nga një problem i çuditshëm shëndetësor, të cilin nuk kanë mundur ta shpjegojnë plo
Serbët tërhiqen edhe nga Gjykata e Mitrovicës Punëtorët e Gjykatës Themelore në Mitrovicë kanë bojkotuar punën, mëngjesin e sotëm. Këtë informacion e ka konfrirmua
Macja e tërbuar merr një jetë në Britani Një anglez ka ndërruar jetë, pasi u sëmur nga tërbimi. Ai ndodhej për pushime në Marok, ku u kafshua nga një mace dhe u
Plagoset një serb në Mitrovicë Mbrëmë rreth orës 21:00 në fshatin Suhodoll në veri të Mitrovicës janë dëgjuar të shtëna me armë, të cilat lanë të plago
U nda pas 3 vitesh martesë, reagon këngëtari shqiptar Një vit më parë u bë baba për të parën herë pasi kurorëzoi dashurinë me Lulkacela Jasharin. Sidoqoftë, si rrufe në qi
Miliarderi i kazinove jep dorëheqjen, miku i Trump përfshihet në skandal seksual Duket se vala e sakndaleve seksuale nuk po merr fund as në Holliëood, as në botën e politikës. Miliarderi i kazinove
Presidenti i Partizanit feston ditëlindjen, ekipi e uron nga Antalia (VIDEO) Situata tek klubi i Partizanit nuk është aspak komode, pasi 3 lojtarë janë përjashtuar nga ekipi, dhe rezultatet e dobët
Neymar lyen flokët për Halloween (FOTO LAJM) Duket se braziliani Nejmar ësht përfshirë në shpirtin e Halloween-it, duke bërë diçka të frikshme. Ylli i PSG postoi
Nëse e kaloni këtë test në 10 sekonda, ju keni shikim unik (FOTO LAJM) Në figurat e publikuara ekziston një element në secilën nga fotot që është ndryshe nga të tjerat, shkruan albeu.com.
Mediat spanjolle zbulojnë planin e fshehtë të Realit për Dybalan dhe Donnarumman Reali i Madridit është duke u përgatitur për revoluzionin verë 2018, ku mendohet të jenë të shumtë emrat që do të përjet
Shtëpi epike për të jetuar (FOTO LAJM) Çdokush dëshiron të jetojë në shtëpinë e tij të ëndrrave, por jo secili ka mjaftueshëm para që të realizojë ëndrrën e ti
Ankesa drejt Samsung, tashmë për pajisjet e zëvëndësuara Samsung pas problemet të raportuara me Galaxy Note 7, filloi programin e zëvendësimit të telefonave, ku tashmë janë real
Shikoni se si ky vogëlush kujdeset për gjyshen (VIDEO) Pleqëria është dhe mosha e vështirë që i druhen të gjithë për faktin nesë do të kenë persona afër që do të mund ti frikë
Ku duhet ta hedhim parfumin? Përfumi është një detaj i rëndësishëm në garderobën tonë. Gjatë daljeve dhe shëtitjeve ne priremi që një kujdes të veçan
Ja pse Messi e krahason veten me kumarxhinjtë (FOTO LAJM) Lionel Messi u fotogafua në Londër teksa dilte nga një kazino bashkë me ish shokun e skuadrës Cesc Fabregas dhe dy partn
Gjyqtarja ideale (FOTO LAJM) Aurelie Sara Bollier, është gjyqtare në ligat amatore të futbollit në Zvicër. Ajo shprehet e kënaqur me punën që bën.
Guardiola: Nuk transferojmë shumë lojtarë Trajneri i Bayern Munichut, Pep Guardiola, thotë se ai është duke planifikuar vetëm ndryshime të vogla për ekipin e tij