999 rezultate për

sidomos

Pa u shqetësuar për celulitin dhe dhjamin, kështu duken modelet në pasarelën e Francës (FOTO LAJM) Në Francë, ku bukuria femërore është njehsuar prej dekadash me elegancën dhe linjat e holla, u organizua një event mode
"Sidomos dje na këpute shpirtin!", Hajdari ironizon Kryemadhin (FOTO LAJM) Deputetja Rudina Hajdari ka publikuar një status në rrjetet sociale ku ka ironizuar kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi
Parashikimi i motit, sot duhet të keni kujdes sidomos në ... (FOTO LAJM) Dita e sotme parashikohet të jetë edhe dita më e nxehtë e kësaj jave. Pas ditëve të freskëta, vapa është rikthyer në
Temperaturat e larta, ekspertët këshillojnë kujdes për fëmijët Periudha e nxehtë e verës dhe sidomos ajo e plazhit sjell problematika për shëndetin e fëmijëve. Ekspozimi për një ko
I prishën biznesin, sulmohen me gurë inspektorët e IKMT Prishja e një lokali në Ksamil ka shkaktuar një përplasje mes IKMT-së dhe familjarëve që posedonin ndërtimin pa leje, të
A janë xhinset e ngushta drejt zhdukjes Xhinset e ngushta janë një prej trendeve që kanë refuzuar të zhduken, por janë shenja ku po shihet se pas 20 vjetëve, kt
Bjondia bukuroshe "çmend" rrjetin, uron të dielën me foto provokuese (FOTO LAJM) Ajo është modele shumë e njohur, e cila është bërë e popullarizuar sidomos falë gjoksit të saj të madh natyral. Linds
Modelja bombastike "elektrizon" fansat (FOTO LAJM) Ajo është modele shumë e njohur, e cila është bërë e popullarizuar sidomos falë gjoksit të saj të madh natyral. Linds
Besimtarët myslimanë falen në xhami, hajduti i vjedh biçikletat (VIDEO) Një nga fenomenet më negative sociale, që ka përhapje masive jo vetëm në Shqipëri, por kudo në botë, është padyshim vjed
Temperatura mbi 40 gradë, Instituti i Shëndetit Publik jep këshillat e nevojshme: Kujdes fëmijët Edhe pse jemi në fillim të muajit korrik, temperaturat po i kapin 40 gradë ccdo ditë. Instituti i Shendetit Publik ka
"Troket" i nxehti afrikan, termometri pritet të shënojë 40 gradë Një valë potencialisht e rrezikshme të nxehti, si e quajnë ekspertët, mund të godasë Europën javën që vjen, duke i shtyr
Temperaturat kapin kulmin, 10 këshilla si t'ia dilni Temperaturat e larta që mbretërojnë në sezonin e verës ndikojnë negativisht në organizmin e njeriut sidomos te të moshua
10 fotot më të bukura nga ditët me shi (FOTO LAJM) Mesa duket ditët me shi do vazhdojnë të na shoqërojnë dhe në ditët në vazhdim. Por përveç mërzitjes që mund të na shkakt
Salvini nuk mjaftohet nga suksesi, kërkon të jetë lideri i nacionalistëve evropianë Lideri nacionalist italian Matteo Salvini, pasi që ka siguruar një fitore të madhe në zgjedhjet e Parlamentit Europian j
Vetëm 27-vjeç dhe shtirej si mjek, si i mashtronte shqiptari pasanikët italianë Në shtator, e quajtëm atë "Dr. K." duke shmangur përhapjen e përgjithshme, sepse hetimet vazhduan dhe ndoshta, kush e di
Përfundon mledhja: Gattuso e Maldini largohen sëbashku, çfarë u diskutua? (VIDEO) Gennaro Gattuso është larguar me makinën e Paolo Maldinit pasi është takuar me drejtuesit kuqezi, Leonardo, Gazidis dhe
Real Madrid mbetet me "gisht në gojë", Tottenham blindon Eriksen "Goal.com" raporton se Christian Eriksen është shumë pranë rinovimit me Tottenhamin duke lënë me gisht në gojë tifozët e
Pas "Shtetit Islamik" kalifat cyber-virtual? Shërbimi Federal i Mbrojtjes Kushtetuese në Gjermani paralajmëron për të mos nënvleftësuar milicët terroristë të IS-it p
HOROSKOPI/ Kjo është dita më e mirë për të shuar konfliket në dashuri Demi Kjo e shtunë do ju gjej nervoz, sidomos në dashuri. Jeni të stresuar dhe çdo provokim mund të sjellë një reagim
Rregullat e reja në Prishtinë, nëse e parkoni makinën në këto vende e pësoni Parkimi në vendet e gjelbëruara dhe në hapësira ku nuk duhet është e shpeshtë në Kosovë, sidomos në kryeqytet. Por, t