999 rezultate për

sidomos

Kapsolli i këputi gishtat! Rrëfehet Ina Nuka: Jam fejuar dhe bashkëjetoj me të! Të gjithë e mbajmë mend Ina Nukun efektiven e cila humbi dy gishta të dorës pasi u plagos në një nga protestat kundër qe
"Kokëkuqja" e ngadaltë, Leclercu zbulon problemin Piloti i "Ferrarit", Charles Leclerc, ka deklaruar se një nga arsyet përse "kokëkuqja" këtë sezon të Formula 1 është mja
Rënia e shifrave, Hoti: Rreziku nga infektimi me COVID-19 mbetet shumë i lartë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në prag të fillimit të vitit të ri shkollor, ka bërë thirrje që të respektohen ud
Tiranë vatër e "kuqe", cilat janë tre pikat e nxehta në kryeqytet Janë tre zona në Tiranë të cilat konsiderohen si vatra të "nxehta" të përhapjes së koronavirusit. Lajmin e bën të dit
Lekë, njohje të reja, dhurata! Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit pasi sot planeti Mërkuri në Gaforre takohet në gradë ekzakte me Jupiterin
Erion Braçe ironizon keq Bashën e Kryemadhin: Po bëjnë gjumin pas drekës me hudhra! "Aaaa po ore gjumi! Gjumi i vapës sidomos pas drekës me hudhra është shëndet!..." Erion Brace ka reaguar për heshtje
Shpërthen ish-lojtari i Kombëtares: Dënojini dhe hiquni 15 ose 20 pikë, Halili e tregoi në publik pa dashje Ish-trajneri i Vllaznisë dhe lojtar i Kombëtares, Roland Luçi është i sigurt se ndeshja mes Bylisit dhe Tiranës për gjys
Setien pas fitores ndaj Mallorca: Jam i kënaqur, sidomos me lojën e Suarez Kthim i mirë për Barcelonën në fushën e lojës, të cilët mposhtën me rezultatin e thellë 4-0 skuadrën e Mallorcas në tran
Këto janë 3 mënyrat gjeniale për të shmangur djersitjen Me rritjen e temperaturave një siklet më vete është djersitja, e sidomos në pjesën e sqetullave, kur dalin dhe njolla du
COVID-19/ I sëmuri nga Rrësheni: Torturë, ata mbi 50 vjeç sidomos, duhet ta kenë frikë Gjithnjë ky Spital ka pasur mbi vete një hije të rëndë. Për vite me radhë këtu është kuruar Tuberkulozi. Njerëz të mbyll
Abazi: Çdo parti duhet të distancohet nga deklarata e Thaçit, sidomos LDK Zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi ka reaguar pas deklaratës së presidentit, Hashim Thaçi, i cili e ka quajtur L
''Të shihen me kujdes delet e të pihet ujë me buzë'', Fuga ka 5 këshilla për daljen Akademiku Artan Fuga me ironi i jep 5 “këshilla” për të dalë nga mbyllja aktuale për shkak të koronavirusit, duke ironiz
Koronavirusi: Për faturat e energjisë nuk do të ketë kamatë vonesa! Situata emergjente e krijuar pas bllokimit të aktivitetit ekonomik në vend, si rrjedhojë e kufizimeve në lëvizjeve për t
Koronavirusi, FSHF-ja publikon protokollin e masave të marra Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë me dije kalimin në një situatë emergjente, si pasojë e "Coronavirus". Masat e
"Mos shikoni vetem b***n tuaj", avokatja shqiptare në Itali nis letrën për koronavirusin Iris Xh, është një avokate italiane me origjinë shqiptare, e rritur, e shkolluar, e diplomuar në Breshia, qytetin ku jet
Pse nuk duhet ta lini kurrë celularin në karikim afër krevatit, sidomos gjatë natës Lënia e telefonit në karikim, sidomos gjatë natës është një zakon i keq që duhet të eliminohet sa më shpejt të jetë e mu
Çmenden mediat serbe, ja çfarë shkruajnë për tifozët anglezë që janë në Prishtinë Serbinë vazhdon ta pengojë gjithçka e mirë që ndodh në vendet tjera, e sidomos në Kosovë. Mediet atje nuk mund të pa
Dybala i dhuron fitoren Juves dhe ngjit bardhezinjtë në krye (VIDEO) Juventusi ka fituar sot me shumë vuajtje një duel të rëndësishëm ndaj Milanit duke u kthyer në kreun e Serisë A, por bar
Fotot më të bukura në ditë me shi (FOTO LAJM) Mesa duket ditët me shi do vazhdojnë të na shoqërojnë dhe në ditët në vazhdim. Por përveç mërzitjes që mund të na shkakt
Ky është 9 vjeçari shqiptar më i zgjuar (VIDEO) Anxhelo Yzeiraj dhe motra e tij Debora ishin të ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, në një bisedë që tregoi