999 rezultate për

sidomos

HOROSKOPI/ Bëni kujdes me paratë, shenjat që do të harxhojnë më shumë Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 20 tetor 2018. Dashi Ky është momenti më i mirë për të patur një ballafaqim
HOROSKOPI/ Ruani energjitë, këto shenja do të kenë mundësi të reja në punë Ky është horoskopi për ditën e premte, 19 tetor 2018. Dashi Mos u përfshini shumë nga ankthi, pasi në të kundërt r
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të bëjë kujdes në punë, do të ketë probleme Ky është horoskopi për ditën e merkurë, 17 tetor 2018. Dashi Në dashuri po afrohet një fat i madh, i cili favorizohe
Semafori i rëndësishëm që 6 ditë i prishur në Prishtinë (FOTO LAJM) Sot po bëhen gjashtë ditë që nuk po funksionon njëri nga semaforët e rëndësishëm në Komunën e Prishtinës duke sjellë edh
Heiko Maas: Evropa dëshiron më tepër koordinim me SHBA Ministri i Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Heiko Maas tha se Evropa duhet të përgatitet për ndryshimet strukturore në m
Zhdukja e bletëve, Franca ndërmerr hapa për t’i mbrojtur OKB kohë më parë, kishte tërhequr vërejtjen se gati gjysma e bartësve të polenit në botë (sidomos bletët dhe fluturat) j
Komandanti veteran: Ende duhet të shtohet numri Naser Shatri, ish-komandant i Policisë Ushtarake në kuadër të brigadës 133 ‘Adrian Krasniqi’, thotë se ishte në dijeni t
Sot mos mendoni të dilni në diell, rrezikoni shëndetin Të mërkurën i nxehti përvëlues përfshin territorin e vendit tonë. Meteorologët parashikojnë temperatura mbi 39 gradë Cel
Kivi, fruti ideal për shëndet dhe bukuri Për shkak të një numri të madh vitaminash, përfshirë Vitaminën A, C dhe B, përfshirë edhe minerale si kalciumi, hekuri d
Lali Eri rriti biletën, Gjiknuri kërkon abone me foto, por urbanët e Tiranës mbeten një tmerr i vërtetë Rritja e çmimit të biletës së urbaneve me 10 lekë prej dy vite e gjysmë, nuk e ka bërë më të lehtë udhëtimin e qytetarëv
Humbja e Gjermanisë, në Shkodër ‘shpallin’ dy ditë zije (FOTO LAJM) Gjermania ka surprizuar të gjithë duke u mposhtu me rezultatin 1-0 nga Meksika në ndeshjen e parë të Botërorit. Pance
Këngëtari shqiptar bën gjestin e rrallë për fëmijët e rrugës (VIDEO) Ditën e sotme shumë nga personazhet e njohur në vendin tonë kanë uruar gjithë shqiptarëve festën e Fiter Bajramit, por
Mjeku i njohur jep alarmin: Ky është rreziku që na kanoset na orizi Mjeku i njohur infeksionist Tritan Kalo ka një serë këshillash për qytetarët në raport me konsumin e orizit, sidomos tan
"Faleminderit, ba!", dy fjalët e thjeshta që shkrinë "akullin" mes Harry-t dhe Charles Në 19 maj aktorja Meghan Markle dhe Princi Harry kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Por duket se tek dasma ata
Receta natyrale për të pastruar mushkëritë, sidomos për duhanpirësit Kjo është një recetë natyrale për të pastruar mushkëritë, e sidomos për duhanpirësit. Ja çfarë duhet të bëni: Në një
Çudit komunistja që gëzoi për humbjen e djalit të Flutura Açkës: Rrofshi për reklamën! (FOTO LAJM) Genta Kaloçi, një aktiviste dhe kandidate e Partisë Komuniste ka çuditur sërish opinionin publik me qendrimet e saj pas
Këto janë 3 mënyrat gjeniale për të shmangur djersitjen Me rritjen e temperaturave një siklet më vete është djersitja, e sidomos në pjesën e sqetullave, kur dalin dhe njolla du
Këto janë 3 mënyrat perfekte për të larguar djersitjen Me rritjen e temperaturave një siklet më vete është djersitja, e sidomos në pjesën e sqetullave, kur dalin dhe njolla du
E kishte parandjerë vdekjen, zbulohet amaneti i fundit i Enver Hoxhës Djali i diktatorit Enver Hoxha, Sokol Hoxha ka zbuluar disa detaje të pathëna për parë për ish-udhëheqësin komunist.
Këshilla se si t’i menaxhoni ënjtjet gjatë shtatzënisë, sidomos gjatë natës Ënjtja gjatë shtatëzanisë është mjaft e zakonshme, duke ndikuar rreth 75% të të gjitha grave shtatzëna. Ënjtjet norm