999 rezultate për

sidibe

Mourinho këmbëngul për lojtarin e Monacos Jose Mourinho do ta mbyllë merkaton e verës pa afruar një mbrojtës tek Manchester United. Trajneri portugez përlqen
Trashi barazon supergolin e Sidibes (VIDEO) “Selman Stërmasi” po zhvillon takimin midis Partizanit dhe Flamurtarit, i vlefshëm për fazën e 1/8-ve të Kupës së Shqipë
Juventus bën listën me 50 lojtarët që i bëjnë punë, fillohet me Strakoshan Tuttosport ka publikuar një listë me 50 emra që po monitorohen nga drejtuesit juventin. Bardhezinjtë janë në kërkim t