999 rezultate për

shyqyri

Po luante bilardo, kush është efektivi i FNSH që u vra aksidentalisht nga i biri 7 vjeç Një ngjarje e rëndë pak më parë në kryeqytet ku një efektiv i FNSH humbi jetën, pasi u qëllua aksidentalisht me armën e
Paralajmërim? Cila pistë po ndiqet për shpërthimin e mbrëmshëm në Tiranë Policia ka një pistë hetimi tashmë në lidhje me shpërthimin e një sasie lënde plasëse në një lokal në zonën e Liqenit në
Eksperti: Tërmet si ai i 26 nëntorit bie pas 100 vitesh Njohës të sizmilogjisë sugjerojnë që kushtet teknike të projektimit antisizmik duhet të përditësohen në bazë të eurokode
Nisin punimet për sistemimin e bllokut të banimit në Rr. “Alla” dhe “Shyqyri Brari” Bashkia e Tiranës ka nisur punimet për shtrimin e Rr. “Alla” dhe hapjen e segmentit të ri që e lidh atë me Rr. “Shyqyri
Nis ndërtimi i kolektorit dhe rrjetit të ri të kanalizimeve në rrugën “Xhavit Shyqyri Demneri” Shumë shpejt, problemi i një mijë banorëve në rrugën “Xhavit Shyqyri Demneri”, në Njësinë Administrative Nr. 2 në Tiranë
U dënua me 13 vite burg për përdhunim, njerku: Thjesht e ruaja se bënte seks në shkollë Shyqyri Zena është një i dënuar me 13 vite burg për akuzën e rëndë “Marrëdhënie seksuale me dhunë”, ka vendusur të rrëfe
VETTINGU/ Heqin dorë nga formularët edhe dy gjyqtarët e dënuar Çobo e Hoxha Ka shkuar në 8 numri i gjyqtarëve dhe prokurorëve që kanë shmangur proçesin e Vettingun. Mësohet se edhe dy gjyqtarë të
I kërkoi lidhje intime gruas së divorcuar, Krimet e Rënda kërkojnë 3 vite burg për gjyqtarin Çobo Krimet e Rënda kanë kërkuar tre vite burg për gjyqtarin e Beratit Shyqyri Çobo, ndërsa ai akuzohet për "korrupsion pasiv
Shtyhet seanca për ish-gjyqtarin Çobo, mungoi avokati e prokurori Mos paraqitja në seancë e avokatit por edhe prokurorit të çështjes është bërë shkak për shtyrjen e seancës gjyqësore në
Zbardhen kërcënimet/ "Të kam parë me zyshën te moteli, dua 200 mijë lekë" Lidhur me shantazhin që ka ndodhur mes drejtorit të një shkolle dhe një nxënësi, tashmë janë zbardhur edhe mesazhet kërc
Pranga të riut që i vuri gjobë drejtorit të shkollës Një i ri është arrestuar me akuzën e gjobvënies. Ai ka kërcënuar dhe i ka kërkuar drejtorit të shkollës 9 vjeçare “Shyqy
Gruaja e gjyqtarit të Beratit kërcënon me jetë denoncuesen 32 vjeçarja e cila demaskoi gjyqtarin e Beratit, Shyqyri Çobo, pasi kërkonte favore seksuale për një vendim gjykate, ësh
Kërkoi favore seksuale, KLD pezullon gjyqtarin Shyqyri Çobo Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Beratit, Shyqyri Çobo, pasi ngacmoi seksualisht një 32
Dalin në dritë mesazhet e reja të gjyqtarit Çobo: Sot sharmi yt të demostronte tepër simpatike Mesazhet e Shyqyri Çobos bënë xhiron kudo në media e jo vetëm, ndërsa sfondi erotik duket se është i pashmangshëm. D
Ja çfarë i kërkoi gjyqtari Çobo gruas së divorcuar Pas përgjimit të realizuar nga gruaja e divorcuar mësohetse gjyqtari i Beratit Shyqyri Çobo, i kërkonte asaj lidhje inti
Rama shfaq emrin e Shyqyri Çokut në listën e veteranëve (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka publikuar në Facebook listën e vitit 1994, me emrat e veteranëve, ku dallohet emri i Shyqyri Çokut,
Lumezi, më shumë pikë për kryeprokuror Shteti Aleksandër Lumezi ka marrë më shumë pikë për kryeprokuror të Shtetit. Ai është në krye të listës prej 8 kandidatësh n
Shyqyri Haxha dyshohet për dy vepra penale Një shkollë e mesme në Vushtrri mban emrin e një mësuesi që pak vjet ka dhënë mësim në të. “Bahri Haxha”, quhet kjo shko
Dorëhiqet Shyqyri Haxha Dr. Shyqyri Haxha është detyruar të paralajmërojë dorëheqjen nga pozita e kryeshefit ekzekutiv të PTK-së. Lajmi është ko
Shyqyri Haxha, zgjidhet drejtor i PTK-se Bordi i PTK-së pas disa muajsh zvarritjesh, më në fund ka emëruar Shyqëri Haxhën në p