999 rezultate për

shyqyr

"O zot shyqyr", Rama inaguron rrugën e re të Fierit Gjatë vizitës së sotme në Fier, kryeministri Edi Rama ka inauguruar edhe rrugën e re Fier-Vlorë, e cila shkurton distanc
Jul Deda kujton periudhën e tij të errët të karrierës: Shyqyr i dhamë fund shpejt I ftuar sot (e shtunë, 1 dhjetor) te emisioni “Thumb” në ABC News, Julian Deda foli ndër të tjera për periudhat aspak të
Rama bën pehlivanin me Europën: Turp, shyqyr që ishim ne Nga takimi informal i vendeve të Ballkanit në Durrës, kryeministri Edi Rama foli për Kryeministri Edi marrjen e 20 emigr
Shpend Ahmeti dikur: Vetëvendosje, shyqyr që ekziston Dikur Shpend Ahmeti, ishte aq i dhënë pas Vetëvendosjes, sa që thoshte “shyqyr që ekziston”. Në mars të vitit të kalu
Habit mamaja e modeles: Shyqyr që më bëtë surprizë Xhulian dhe jo Oriolën Xhoi Jakaj, e njohur ndryshe si mamaja e modeles më të përfolur të momentit Oriola Marashi ka qenë ë ftuara e radhës në
Përgjimet që “fundosën” gjykatësin: Jemi fik krejt, shyqyr do dalë ai Gjyqtari Shkëlqim Miri u dënua nga Krimet e Rënda me burgim. Gjykatësi i Apelit është arrestuar nën akuzën e korrupsi
Nisin punimet për sistemimin e bllokut të banimit në Rr. “Alla” dhe “Shyqyri Brari” Bashkia e Tiranës ka nisur punimet për shtrimin e Rr. “Alla” dhe hapjen e segmentit të ri që e lidh atë me Rr. “Shyqyri
Nis ndërtimi i kolektorit dhe rrjetit të ri të kanalizimeve në rrugën “Xhavit Shyqyri Demneri” Shumë shpejt, problemi i një mijë banorëve në rrugën “Xhavit Shyqyri Demneri”, në Njësinë Administrative Nr. 2 në Tiranë
Rama puth fieraken në ballë: Shyqyr që e ke futur burrin në punë Është tashmë një traditë që kryeministri Edi Rama zhvillon batuta me me banorët gjatë shpërndarjes së legalizimeve. K
U dënua me 13 vite burg për përdhunim, njerku: Thjesht e ruaja se bënte seks në shkollë Shyqyri Zena është një i dënuar me 13 vite burg për akuzën e rëndë “Marrëdhënie seksuale me dhunë”, ka vendusur të rrëfe
VETTINGU/ Heqin dorë nga formularët edhe dy gjyqtarët e dënuar Çobo e Hoxha Ka shkuar në 8 numri i gjyqtarëve dhe prokurorëve që kanë shmangur proçesin e Vettingun. Mësohet se edhe dy gjyqtarë të
Rama: Vettingu do bëhet! Shyqyr që erdhe Sali, se këta ishin si pula të therura... (VIDEO) Gjatë fjalës në Kuvend, kryeministri Rama tha se Shqipëria është peng i kalendarit të PD-së. Sipas tij, Vettingu do të b
I kërkoi lidhje intime gruas së divorcuar, Krimet e Rënda kërkojnë 3 vite burg për gjyqtarin Çobo Krimet e Rënda kanë kërkuar tre vite burg për gjyqtarin e Beratit Shyqyri Çobo, ndërsa ai akuzohet për "korrupsion pasiv
Shtyhet seanca për ish-gjyqtarin Çobo, mungoi avokati e prokurori Mos paraqitja në seancë e avokatit por edhe prokurorit të çështjes është bërë shkak për shtyrjen e seancës gjyqësore në
Bes Kallaku: Shyqyr që nuk jam feju me Encën se… Aktori i humorit, Bes Kallaku ka lëshuar ironi në adrresë të këngëtares Enca Haxhia me një foto të postuar në Instagram.
Zbardhen kërcënimet/ "Të kam parë me zyshën te moteli, dua 200 mijë lekë" Lidhur me shantazhin që ka ndodhur mes drejtorit të një shkolle dhe një nxënësi, tashmë janë zbardhur edhe mesazhet kërc
Pranga të riut që i vuri gjobë drejtorit të shkollës Një i ri është arrestuar me akuzën e gjobvënies. Ai ka kërcënuar dhe i ka kërkuar drejtorit të shkollës 9 vjeçare “Shyqy
Gruaja e gjyqtarit të Beratit kërcënon me jetë denoncuesen 32 vjeçarja e cila demaskoi gjyqtarin e Beratit, Shyqyri Çobo, pasi kërkonte favore seksuale për një vendim gjykate, ësh
Kërkoi favore seksuale, KLD pezullon gjyqtarin Shyqyri Çobo Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Beratit, Shyqyri Çobo, pasi ngacmoi seksualisht një 32
Dalin në dritë mesazhet e reja të gjyqtarit Çobo: Sot sharmi yt të demostronte tepër simpatike Mesazhet e Shyqyri Çobos bënë xhiron kudo në media e jo vetëm, ndërsa sfondi erotik duket se është i pashmangshëm. D