999 rezultate për

shurupi

Shurupi i xhenxhefilit, si ta përgatisni për të trajtuar kollën Shurupi i xhenxhefilit mund të përgatitet mjaft lehtë dhe të befason me shijen e mirë. Xhenxhefili është ndoshta një
Tërhiqet nga tregu shurupi Ponstan, Albeu kishte raportuar për rrezikshmërinë e tij Agjencia Kombëtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekësore ka bërë të ditur se ka nisur tërheqja e barit “Ponstan shurup 50mg/
Ka lëndë të rrezikshme, Greqia heq urgjentisht nga tregu shurupin e famshëm: Shitet edhe në Shqipëri Agjencia Kombëtare e Barnave të Greqisë ka urdhëruar të gjitha farmacitë e vendit që të heqin nga rastet të gjitha sasit
Si të bëni pluhur kurues nga bërthamat e hurmave arabe Shpesh keni dëgjuar për vlerat mjekësore të hurmave të Arabisë, por pak mund të dini se sa kurative janë bërthamat e tyr
Probleme me mushkëritë? Ky shurup me hala pishe do ua bëjë si të reja Shurupi me hala pishe është një produkt i cili ka efekte mbrojtëse ndaj funksionit të mushkërive, problemet me rrugët e
Miratohet për herë të parë ilaçi me përbërje marijuane Punonjësit e shëndetësisë amerikane miratuan sot (25 qershor) medikamentin e parë me recetë të krijuar nga marijuana, nj
Lufta tregtare, tmerrohen kanadezët: Shurupi i panjës importohet nga SHBA? Qeveria kanadeze ka nisur zbatimin e masave shpaguese ndaj tarifave të reja amerikane, e në luftën tregtare mes dy vende
Jo ilaçe, ja shurupi ideal që mund të përgatisni për të shëruar kollën Me gjethe dafine dhe pak mjalt ju mund të krijoni një shërup shumë efikas kundër kollës. Mjafton të zieni disa gjethe da
Ky shurup me hudhra është 10 herë më i fuqishëm se penicilina dhe shëron shumë sëmundje! Hudhra është padyshim një nga mjetet më të mira natyrore. Ne kryesisht e përdorim atë si një aromatizues për ushqimet
Ky është shurupi i thjeshtë me karrota që largon kollën Sigurisht keni dëgjuar se karotat janë shumë të mira për sytë, por ndoshta nuk keni dëgjuar se ato janë shumë të mira pë
Kokrrat për imunitet dhe hekur në organizëm Kokrrat e shtogut përmbajnë antioksidues, vitamina C dhe E, flavonoide dhe materie të tjera ushqyese që ndikojnë kundër
Shurupi i misrit po shkatërron organizmin tonë Shurupi i misrit është ëmbëlsuesi më i lirë në treg dhe gjendet në një pafundësi produktesh. Ka përmbajtje të lartë
Shurupi i bërë në shtëpi që shëron kollën për 24 orë Duke qënë se jemi në një situatë alarmante gripi në të gjithë vendin, këtë artikull do tjua kushtojmë juve të cilët po v
Shurupi i bërë në shtëpi që shëron kollën për 24 orë Jemi në stinën e dimrit dhe përpiqemi me çdo kusht që të mbrohemi nga të ftohtët duke u veshur sa më trashë dhe nga koll
Vetitë kuruese të shurupit të hithrave Shurupi tradicional nga hithrat përdoret për pastrimin e gjakut, por është i shijshëm edhe si pije freskuese, nëse e për
Shurupi që ndihmon në pastrimin e gjakut Shurupi gjithmon është një produkt që ne në shumicën e rasteve e përdorim kur jemi të ftohur. Një shurup i cili ka veti
Shurupi me hala pishe mbrojtësi ideal i mushkërive Shurupi me hala pishe është një produkt i cili ka efekte mbrojtëse ndaj funksionit të mushkërive, problemet me rrugët e
Efektet kuruese të shurupit nga bimët mjekësore Shurupi i bimëve mjeksore është një m mënyrë e mirë për të zgjidhur shumë probleme shëndetsore. Ai është i lehtë për tu
Akullore nga banania Nevojiten: 2 banane, lëng nga dy limona dhe nga një portokall, 350 gramë sheqer, një gotë ajkë të ëmbël Përgatitja: