999 rezultate për

shurup

Lamtumirë kollë me shurupin natyral të rigonit Rigoni njihet për fuqinë antibakteriale dhe rekomandohet të përdoret për trajtimin dhe kurimin e shumë sëmundjeve apo pr
Shurup i lashtë shtëpiak që largon gëlbazën nga mushkëritë dhe shëron kollën Kollitja është ndoshta gjëja më e bezdisshme, pas fryrjes së hundëve, kur jeni të ftohur. Marrja e ilaçeve mund t’ju
Produktet që zëvendësojnë sheqerin Sheqeri i bardhë, edhe nëse është një ushqim shumë i dashur, shkakton shumë dëm në trupin tonë. Zakonisht quhet “vrasës
Produktet që e zëvendësojnë sheqerin Sheqeri i bardhë, edhe nëse është një ushqim shumë i dashur, shkakton shumë dëm në trupin tonë. Zakonisht quhet “vrasës
Pse duhet të ulim sasinë e sheqerit dhe me çfarë mund ta zëvendësojmë Sheqeri i bardhë, edhe nëse është një ushqim shumë i dashur, shkakton shumë dëm në trupin tonë. Zakonisht quhet "vrasës
Shurupi i xhenxhefilit, si ta përgatisni për të trajtuar kollën Shurupi i xhenxhefilit mund të përgatitet mjaft lehtë dhe të befason me shijen e mirë. Xhenxhefili është ndoshta një
Tërhiqet nga tregu shurupi Ponstan, Albeu kishte raportuar për rrezikshmërinë e tij Agjencia Kombëtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekësore ka bërë të ditur se ka nisur tërheqja e barit “Ponstan shurup 50mg/
Ka lëndë të rrezikshme, Greqia heq urgjentisht nga tregu shurupin e famshëm: Shitet edhe në Shqipëri Agjencia Kombëtare e Barnave të Greqisë ka urdhëruar të gjitha farmacitë e vendit që të heqin nga rastet të gjitha sasit
Si të bëni pluhur kurues nga bërthamat e hurmave arabe Shpesh keni dëgjuar për vlerat mjekësore të hurmave të Arabisë, por pak mund të dini se sa kurative janë bërthamat e tyr
Probleme me mushkëritë? Ky shurup me hala pishe do ua bëjë si të reja Shurupi me hala pishe është një produkt i cili ka efekte mbrojtëse ndaj funksionit të mushkërive, problemet me rrugët e
Miratohet për herë të parë ilaçi me përbërje marijuane Punonjësit e shëndetësisë amerikane miratuan sot (25 qershor) medikamentin e parë me recetë të krijuar nga marijuana, nj
Lufta tregtare, tmerrohen kanadezët: Shurupi i panjës importohet nga SHBA? Qeveria kanadeze ka nisur zbatimin e masave shpaguese ndaj tarifave të reja amerikane, e në luftën tregtare mes dy vende
Jo ilaçe, ja shurupi ideal që mund të përgatisni për të shëruar kollën Me gjethe dafine dhe pak mjalt ju mund të krijoni një shërup shumë efikas kundër kollës. Mjafton të zieni disa gjethe da
Ky shurup me hudhra është 10 herë më i fuqishëm se penicilina dhe shëron shumë sëmundje! Hudhra është padyshim një nga mjetet më të mira natyrore. Ne kryesisht e përdorim atë si një aromatizues për ushqimet
Ky është shurupi i thjeshtë me karrota që largon kollën Sigurisht keni dëgjuar se karotat janë shumë të mira për sytë, por ndoshta nuk keni dëgjuar se ato janë shumë të mira pë
Përzierja me shurup panje që largon 3-4 kg mbeturina nga trupi Është e vështirë të besohet se afërsisht 5 kilogram mbeturina mund të ngecin në zorrën tuaj të trashë, por ja që është e
Kokrrat për imunitet dhe hekur në organizëm Kokrrat e shtogut përmbajnë antioksidues, vitamina C dhe E, flavonoide dhe materie të tjera ushqyese që ndikojnë kundër
Shurupi i misrit po shkatërron organizmin tonë Shurupi i misrit është ëmbëlsuesi më i lirë në treg dhe gjendet në një pafundësi produktesh. Ka përmbajtje të lartë
Si ta zbuloni mjaltin e manipuluar Cilat janë praktikat falsifikuese më të njohura në botë për sa i përket mjaltit? Mjalti është një substancë natyrale e p
Ky shurup kundër gripit është 10 herë më i mirë se penicilinat Nëse jeni me grip apo ftohje dhe keni probleme me frymarrjen, kollë, dhimbje fyti apo infeksione në rrugët e frymarrjes,