999 rezultate për

shuplake

Komisionerja për të Drejtat e Njeriut "shuplakë" Policisë: Nuk ka reflektuar, vazhdon të përdorë forcën Mbrëmjen e djeshme janë vënë në pranga dhe janë dhunuar disa aktivistë të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit të cilët prot
Mbesa e Gramoz Ruçit "shuplakë" Lleshajt: Nuk e meritoni postin që mbani! "Gjykoj që duhet të jepni dorëheqjen, e duhet ta bëni ju vetë, të vijë si kërkesë prej vullnetit personal; në mënyrë që
Shkëndija "shuplakë" rivalëve, Shkupi e ndjek nga pas U luajt sot java e 14-të në elitën e futbollit të Maqedonisë së Veriut. Kjo javë prodhoi rezultate interesante, ndër
Një tjetër shuplakë për Trump, Gjykata e Apelit e refuzon për Pensilvaninë Një Gjykatë federale e Apelit refuzoi kërkesën e fushatës së presidentit Donald Trump, që kërkonte që presidenti i zgjed
Gjermania "shuplakë" Shqipërisë: Përmbushni parakushtet e BE-së! Nënkryetari i grupit parlamentar të CDU/CSU-së në Bundestagun Gjerman, Johann David Wadephul, dyshon se çelja e negociat
Ana rikthehet mes emisionit në Për'puthen dhe godet sërish me shuplakë Fatjonin (FOTO LAJM) Në puntatën e sotme, në mënyrë surprizë, Ana u rikthye sërish në studio dhe sqaroi largimin e nxituar. Ajo kërkoi fa
Sherr e xhelozi në studio, Ana qëllon me shuplakë Fatjonin në mes të emisionit (FOTO LAJM) Ana dhe Fatjoni, dukeshin si dyshja që nisi shkëndijat e para të një pëlqimi. Dyshja e deklaroi hapur pëlqimin për nj
Majko "shuplakë" Ramës: Akuza ndaj Bashës për hetim të UÇK-së u bë vetëm për zgjedhjet Ish-kryeministri dhe ministri Majko i ka dhënë një shuplakë kryeministrit Rama, duke deklaruar se akuzat e rëndë ndaj Ba
Man United "shuplakë" Leipzig (VIDEO) Manchester United ka përforcuar vendin e parë në Grupin H pasi ka mundur 5-0 mbrëmjen e sotme Leipzig-un në shtëpi në ja
8 eurodeputetë "shuplakë" Ramës për Kodin Zgjedhor: Jemi të tronditur! Grupi i Partive Popullore Evropiane, grupimi më i madh politik në Parlamentin Evropian i drejtohet me një letër kryemini
Barcelona "shuplakë" skuadrës së Uzunit (VIDEO) Barcelona ka fituar 5-1 në shtëpi ndaj Ferencvarosh. Messi, Fati, Coutinho, Pedri e Dembele shënuan golat për katalun
Komiteti i Helsinkit "shuplakë" Ramës: Kodin Zgjedhor është antikushtetues! Komiteti Shqiptar i Helsinkit (KSHSH)e cilëson si antikushtetues ndryshimin e Kodit Zgjedhor nga ana e Partisë Socialist
Rama "shuplakë" Metës: Çfarë borxhi ka Shqipëria që të durojë shkallimet e tua Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër pas deklaratës së Presidentit Ilir Meta i cili sot iu drejtua me një letër Asamb
Vidal "shuplakë" Barcelonës: Futbolli ka evoluar, ata kanë mbetur pas Arturo Vidal, i destinuar për t’u larguar nga Barcelona, ​​nuk i mbyll dyert ish-skuadrës së tij, Juventusit
Konservatorët europianë shuplakë Ramës: Ndryshimet kushtetuese kundër standarteve të BE-së Partia e Konservatorëve dhe Reformistëve Europianë – ECR, ka reaguar ashpër mbi votimin në parlament të ndryshimeve kush
Soreca "shuplakë" Ramës për ndryshimet në Kushtetutë: Janë jashtë rekomandimeve të BE-së Kreu i delegacionit të BE-së në Tiranë, Luigi Soreca ka kërkuar nga palët politike që të vijojnë me zbatimin e marrëvesh
Maliqi "shuplakë" Ramës: Bën marrëveshje edhe me djallin Deputeti i Kuvendit, Lefter Maliqi me një postim në rrjetin social Facebook ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se për pus
Shuplakë Ramës! Venecia i jep të drejtë Metës për emërimet në Gjykatën Kushtetuese Komisioni i Venecias konstaton se Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka vepruar drejt kur ka pezulluar procedurën e emër
Komisioni i Venecias "shuplakë" Ramës, rrëzon paketën "Anti-Shpifje" Paketa Anti-shpifje ka shkaktuar kritika të mëdha në vend për shkak të përmbajtjes së saj. Pavarësisht kritikave, ma
Leipzig "shuplakë" Mainz, Werner realizon "hat-trick" (VIDEO) Leipzig e ka turpëruar Mainz duke e mposhtur me rezultatin 0:5 në ndeshjen e javës së 27-të të Bundesligës. Timo Ëe