999 rezultate për

shuplakĂ

Kaçe feston 26-vjetorin, shokët e skuadrës i jepin "breshëri" shuplakash (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Ergys Kaçe feston sot 26-vjetorin e lindjes, moshë që e gjen sërish në skuadrën ku u
Mozzik e godet me shuplaka gojës Loredanën (VIDEO) Loredana e Mozzik vijnë në një postim tjetër të çuditshëm. Ata janë ndër çiftet më të pëfolura të estradës. Loredana
Rama: Opozita doli bllof ndërsa ne mësuam nga shuplaka e studentëve Në nisje të protestës së studentëve, kryeministri Rama i quajti këta të fundit ngelës, duke u shprehur se asnjë shqiptar
Si Rama mori fitoren e parë pas shuplakave dy javore të studentëve Albeu.com Që prej ditëve kur filloi protesta e studentëve, pasi i talli duke i quajtur ngelës, kryeministri Edi
Nuk janë për të parë fatin, përse shërbejnë vijat në dorë Edhe pse që nga kohët e vjetra ka qenë mënyra më e dëshiruar e parashikimit të së ardhmes, shkenca konstaton që vijat në
Pamje të rënda, shoferi i furgonit godet me grushta e shuplaka nxënësit (VIDEO) Një incident i rëndë ka ndodhur në Dibër, ku raportohet se një shofer që transortonte nxënës shkolle me fugonin e tij ka
Sampdoria i jep 3 shuplaka Napolit dhe merr fitoren e parë në Serie A (VIDEO) Sampdoria i ka dhënë një goditje të madhe Napolit duke e mposhtur me rezultatin 3-0 në "Luigi Ferraris", ndehsje e vlefs
Vijat në pëllëmbën tuaj nuk tregojnë fatin por diçka tjetër Edhe pse që nga kohët e vjetra ka qenë mënyra më e dëshiruar e parashikimit të së ardhmes, shkenca konstaton që vijat në
Filloi stërvitjen me Liverpoolin, Shaqiri goditet me shuplaka nga lojtarët e skuadrës (VIDEO) Xherdan Shaqiri është transferuar te klubi i Liverpoolit dhe ditën e djeshme ka zhvilluar stërvitjen e parë me klubin e
Dordolec e shuplaka kokës, 15 faktet e çuditshme që ndodhin vetëm në Shqipëri (FOTO LAJM) Shqipëria është shpallur si një ndër destinacionet që duhet vizituar nga të huajt gjatë 2018. Blogu i famshëm i udhët
Seanca gjyqësore për rastet "Spiuni" dhe "Shuplakat" Në gjykatën Penale për sot janë caktuar seanca dëgjimore për dy lëndë, “Spiuni” dhe “Shuplakat”, që ka të bëjë me dhunën
Gruevski: Jam i pafajshëm për rastin "Shuplakat" Në Gjykatën Penale sot filloi seanca për rastin e PPS-së ” Shuplakat”, ku të gjithë të akuzuarit për këtë rast thanë se
Këto janë simptomat e para të kancerit, ja çfarë duhet të dini Shumica nesh nuk i kushton mjaft kujdes kësaj pjese të trupit. Shuplakat janë ndër pjesët e trupit që i përdorim më së s
Anulohet gjyqi për shuplakat e porositura Gjykimi për rastin “Shuplakat” në Qendër edhe sot është anuluar. Pwr shkaqe shwndetwsore, i akuzuari Milan Andonovki nuk
"Shuplakat", Fatime Fetai kërkon paraburgim për Andonovskin Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “Shuplakat në Qendër”.
Rasti "Shuplakat", Nikolla Gruevski edhe nesër në gjykatë Nesër mbahet seancë për rastin “Shuplakat”, ku të akuzuar janë ish kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Nikolla Grue
Manchester United i jep tre shuplaka Arsenalit në "Emirates" dhe blindon vendin e dytë (VIDEO) Man United ka fituar me shifrat 3-1 kundër Arsenalit në "Emirates Stadium" Arsenali pati posedim të lartë të topit,
"Shuplakat", edhe një i akuzuar pranon fajin Edhe një i akuzuar për “Shuplakat e porositura në Qendër” pranoi fajin. I akuzuari Jovan Risteski para trupit gjykues th
Vazhdon gjykimi për "shuplakat" Në Gjykatën Penale sot duhet të mbahet seancë për rastin “shuplakat” në të cilin të akuzuar janë lideri i VMRO-DPMNE-së
Rasti "Shuplakat" Gruevski: Nuk ndjehem fajtorë Sot u mbajt seanca kryesore për rastin “Shuplakat në Komunën Qendër” edhe pse avokatët mbrojtës kërkonin që kjo seancë t