999 rezultate për

shumw

Ndryshim drastik në peshë, motra e Encës "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Motra e Encës e ka shfrytëzuar shumë mirë famën e motrës së madhe duke u bërë edhe ajo një peronazh mjaft publik në rjet
Dj Sardi konfirmon lidhjen e re të dashurisë, cila është vajza që i rrëmbeu zemrën (FOTO LAJM) Një ndër Dj më të famshëm në Shqipëri është padyshim Sardi. Dj Sardi është përfolur jo pak në media për jetën e tij p
Lei Kraja "tërbon" fqinjët, me bikini "për plazh" në ballkon (FOTO LAJM) Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen
Noizy jep lajmin e ëmbël: Është djalë (FOTO LAJM) Me shumë mundësi të gjithë e njihni mbesën e vogël të Noizyt, pasi reperi publikon shumë shpesh momente me vajzën e motr
Drejt suksesit ndërkombëtar? Ç'kërkon Trejsi në Instagramin e Gigi Hadid (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini është modelja shiptare e cila për tema të ndryshme është lakuar shumë në mediat rozë. Por profili i sa
Deklarata për "dashnoret" mori dhenë, pendohet Robert Berisha: Kam ofenduar Norën (VIDEO) "Ruajini burrat ose rrini gati, që të mos shkojë puna te dashnorja! Unë mendoj që një mashkull i suksesshëm, që e mbush
Romeo u lidh menjëherë me moderatoren, reagon e zhgënjyer Jonida Maliqi (FOTO LAJM) Prej disa javësh, aktori i humorit, Romeo Veshaj dhe këngëtarja Jonida Maliqi nuk janë më bashkë. Për arsye që s’janë
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.
"Çmendet" Noizy, hidhet gjysmë i zhveshur në publik dhe fansat kaq deshën (VIDEO) Noizy është një prej reperëve shqiptar me më shumë fansa. Jo vetëm në Shqipëri, por edhe nëpër botë, reperi ka një ax
Na pret verë e nxehtë, çfarë po "gatuajnë" Era Istrefi dhe Noizy (VIDEO) Tashmë është bërë zakon që verat në Shqipëri të kalohen duke kërcyer dhe kënduar hitet e reja të këngëtarëve tanë. Pr
Të gjithë e ëndërrojnë, Nagelsmann refuzon pankinën e Real Madrid Real Madrid është ende në kërkim të një emri për panikinën dhe i fundit që është shfaqur është Julian Nagelsmann, trajne
Miriam feston ditëlindjen, Albani përzgjedh fjalët e duhura (FOTO LAJM) Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë padyshim një nga çiftet më të pwlqyer nga publiku. Sot Miriam ka ditwlindjen dh
Roberto Firmino pushime në Spanjë, përpara finales së madhe Sulmuesi i Liverpool, Roberto Firmino po shijon në maksimum pushimin e shkurtër që e ndan nga finalja e madhe e Champion
Aktorja e “Njerëz dhe Fate” ka ditëlindjen, shihni surprizën speciale të bashkëshortit (VIDEO) Ditën e sotme feston ditëlindjen aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Enerjeta Jani Fuga. Bashkëshorti i sa
Olti Curri paska një fëmijë?! (FOTO LAJM) Olta Gixhari njihet për tipin e saj shumë të hapur dhe shpeshherë provokues. Por fotoja e saj e fundit ka krijuar s
Verrati tek Barcelona, PSG jep "OK" por ka një pengesë Lojtar italian i futbollit ka ndërmend të largohet nga PSG dhe të nënshkruajë për Barcelonën. Disa kohë më parë ai e mor