999 rezultate për

shumte

Shkruan shqip dhe vendos flamurin kuqezi, mesazhi i veçantë i Bayern Munich (FOTO LAJM) Bajern Mynihu është skuadra më e madhe në Gjermani e cila ka fituar shumë trofe dhe ka tifozë të shumtë në gjithë botën.
Bayern falenderon shqiptarët në gjuhën shqipe Bayern Munich është skuadra më e madhe në Gjermani e cila ka fituar shumë trofe dhe ka tifozë të shumtë në gjithë botën.
Pas ndarjes nga bashkëshorti, modelja e famshme shfaqet më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Modelja e njohur ruse Irina Shayk është një personazh tejet i përfolur në mediat rozë për shkak të jetës së saj personal
Jovic prezantohet te Reali, kështu pritet nga tifozët në Bernabeu (VIDEO) Entuzizëm në Madrid për prezantimin e Luka Jovic. Sulmuesi serb i blerë për 60 milionë euro nga Los Blancos pas sezon
Panik për turistët në Librazhd, liqeni nxjerr në sipërfaqe një trup të pajetë Një person është gjetur i mbytur në rezervuarin e Fushë-Studenit njësia administrative Stëblevë, bashkia Librazhd. D
Policia bastis shtëpinë e shqiptarit, befasohen kur iu del "bos i mafies" Një i ri shqiptar dhe një italian përfunduan në prangat e policisë nën akuzën e shitjes së lëndëve narkotike. Operaci
Djali i Luan Haradinajt parakalon si ushtar Luan Haradinaj ka parakaluar për herë të parë si Ushtar i Kosovës për nderë të festës së Pavarësisë së Kosovës. Me kë
Bashkëshortja e Luis Figos si Jennifer Lopez, vitet kalojnë por ajo rinohet (FOTO LAJM) Edhe vajzat 20 vjeçare do t’i kishin zili bashkëshorten e ish futbollistit të madh Luis Figo. Të dy ata shfaqen në su
Ky djalë bën çmenduri me mjekrën e tij, mahnitet rrjeti (FOTO LAJM) Një djalë ka fituar shumë vëmendje në Instagram për shkak të krijimit të skulpturave të pabesueshme nga mjekra e tij.
5 shtetas në pranga, shkatërrohet grupi italo-shqiptar i drogës Ditën e sotme policia italiane ka bërë 5 arrestime, italianë dhe shqiptarë, të cilët akuzohen për trafik droge. Opera
Policia: Mos u jepni lëmoshë lypsarëve Policia rajonale e Gjilanit ka nisur një fushatë sensibilizuese për largimin dhe ndalimin e lëmoshkërkuesve nga rrugët e
Kapet skedina e çmendur e finales së Botërorit (FOTO LAJM) Mbyllja e Botërorit ishte fatlume për Francën, e cila fitoi trofeun më të madh futbollistik, pasi mundi 4-2 në finale Kr
Fshati shqiptar që nuk fle dot për shkak të gjarpërinjve të shumtë (VIDEO) Paraqitja e gjarpërinjve nëpër vendbanime të ndryshme është bërë përditshmëri dhe kërcënim për qytetarët në Kosovë.
Çmenduri, shënohen 23 gola në një ndeshje Një çmenduri ka ndodhur në kupën e Estonisë ku Maardu United ka fituar takimin me rezultatin e thellë 21-2 kundër Maurus
Edhe sot vazhdon kërkimi për policin Po vazhdojnë edhe sot kërkimet për pjesëtarin e policisë, Armend Trena i cili rezulton i zhdukur për më shumë se një jav
Zjarr në objektin e Ministrisë së Drejtësisë në Shkup Ministria e Drejtësisë para pak çastesh është përfshirë nga flakët. Zjarri ka shpërthyer në katet e sipërme të ndërtesës
Aplikues të shumtë për viza, policia mbyll rrugën tek ambasada gjermane Qytetarë të shumtë të Kosovës sot në Prishtinë kanë pushtuar ambasadën gjermane me kërkesa për t’u pajisur me vizë. N
Ditëlindja e "nxehtë" e Lori Hoxhës (FOTO LAJM) Aksionerja e "Top Channel" dhe fashionista Lori Hoxha feston sot ditëlindjen e saj dhe siç është bërë traditë tashmë, fe
Shqiptarët që pritën me brohorima, nuk ishin tifozë të Italisë, por të Juventusit (VIDEO) Kombëtarja e Italisë ka zbarkuar, ashtu siç ishte paralajmëruar, rreth orës 17:30 në vendin tonë, pasi avioni u ul në ae
Ka trupin e një "superheroi", kritikët sulmojnë 21-vjecarin (FOTO LAJM) 21-vjecari Tyler Cooke është një nga adhuruesit më të mëdhenj të palestrës dhe i pëlqen të mbajë trupin në formë. Së