999 rezultate për

shumta

Shtyhen zgjedhjet për presidentin e ri të Barcelonës, ja arsyeja e vërtetë Klubi i Barcelonës ka shtyrë ditën e zgjedhjeve për President. Ky lajm vjen si pasojë e rritjeve të rasteve të shumta
Dy shkolla dalin jashtë funksionit, prurjet e përroit në Gramsh rrezikojnë jetën e nxënësve Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut, qarku i Elbasanit është përballur me rënie guresh, inertesh e aluvionesh ne ak
60 centimetra trashësi, Tropoja paralizohet nga dëbora (FOTO LAJM) Veriu i Shqipërisë është prekur nga reshjet e para të dëborës të cilat kanë shkaktuar probleme të shumta të rrjetit elek
Viti mbyllet i përgjakur, detajet nga vrasja e dy motrave në Astir Një krim i rëndë ka ndodhur në një banesë tek zona e Astirit në Tiranë ku dy motra janë vrarë nga bashkëjetuesi i njërës
Policja kosovare "çmend" mediat britanike, i vijnë oferta të shumta pas publikimit të fotos Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka zgjuar kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saj pr ovokuese. Ajo ka kohë që poston
Ju ka ndodhur kjo gjë? Detajet që tregojnë se po manipuloheni (FOTO LAJM) ta kuptojnë. Bëhet fjalë pikërisht për mënyrën sesi të tjerët ndikojnë te ne për të berë ose jo diçka shkruan albeu.c
Rastet e shumta, Greqia shtyn deri më 14 dhjetor masat kufizuese anti-Covid Qeveria greke ka shtyrë afatin e masave kufizuese kundër Covid-19 deri më 14 dhjetor. Lajmin e bëri të ditur zëdhënësi i
Konsumoni sa më shumë manderina, do mahniteni nga vetitë e shumta ushqyese Sikurse të gjithë anëtarët e familjes së frutave citrike, mandarinat janë një burim i pasur me vitamina dhe minerale dhe
Përfshihet nga flakët pallati në Durrës Një zjarr i madh ka pëfshirë në orët e mbrëmjes një pallat në Durrës. Bëhet e ditur nga hetimet paraprake se shkak i
Luana pozon brenda makinës luksoze, ka një mesazh për fansat Luana Vjollca po korr suksese të mëdha, me dy nga angazhimet më të fundit të saj. Kënga e saj, “Locos”, e sjellë si b
Rrëzohet nga çatia punëtori, dërgohet me urgjencë në spital Një person ka rënë nga çatia pasi ishte duke kryer punime në një banesë në Maliq. Mësohet se ka marrë plagë të shumt
Sekreti që fshihet pas këtyre pamjeve të pazakonta (FOTO LAJM) Një qen me dy koka, një njeri pa kokë dhe shumë pamje të tjera qesharake. Me “Google Earth” mund të gjeni pamje thuaj
Urime të shumta nga miq dhe koleg, por me kë po e feston Mozzik ditëlindjen (VIDEO) 25-vjetorin, reperi i njohur kosovar, Mozzik ka vendosur ta presë me disa momente pranë vajzës së tij të vogël, Hana, du
Detaje të reja nga sherri masiv me thika në Elbasan, një person ka dëmtime të shumta Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që ndodhi pak minuta më parë ne Elbasan ku pas një sherri me thika në një l
Photoshop-it duhet t'ja keni frikën, shihni çfarë bën me ju (FOTO LAJM) Një dizenjues grafik, i cili është mjaft i njohur në rrjetet sociale për shkak të kërkesave të shumta që ka për Photosho
Urime të shumta për ditëlindje, por reagimi reflektues i Florit nuk pritej (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Flor Mumajesi, ka festuar ditëlindjen. Urimet në adresë të tij kanë qenë të shumta, mirëpo Flori ka zgj
Kërkesa të shumta, Atalanta i vendos çmimin Zabatas Atalanta thuhet se i ka vendosur një çmim prej 55 milionë euro për lojtarin e tyre, Duvan Zapata, i cili është cak inter
Miqësore të shumta sot, katër ekipe të Superiores në fushë Katër ekipe të Superiores në fushë ditën e sotme. Tre miqësore të programuara dhe e para është një derbi mes Apolonisë d
Shkak i aksidenteve të shumta! Policia zbulon vesin e keq të shqiptarëve (VIDEO) Vazhdojnë në mënyrë të vazhdueshme aksionet e policisë për të ndaluar aksidentet nëpër rrugët kryesore të vendit. Pol
Kalo ngre shqetësimin: Prej muajsh nuk është vënë dorë në ambiente publike Mjeku infeksionit Tritan Kalo në rrjetin social “Facebook” ka reaguar për situatën e koronavirusit në vend, ndërsa bën e