999 rezultate për

shumtĂ

Makina fluturon në arën me mollë, shoferi në gjendje të rendë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Korçë- Pogradec, ku një makinë ka fluturuar jashtë rrugës d
“Dukesh kot fare”, kĂ«ngĂ«tarja shqiptare merr vendimin pas talljeve tĂ« shumta KĂ«ngĂ«tarja shqiptare me famĂ« botĂ«rore, Rita Ora Ă«shtĂ« shumĂ« aktive nĂ« rrjete sociale mirĂ«po po merr shumĂ« mesazhe e kome
Aksident në Fier, dy makinat bëhen copë copë Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të fshatit Zhupan. Sipas informacioneve të para një kamionçinë ti
Ngjarje e rĂ«ndĂ« nĂ« Fier, 23-vjeçarja bie brenda nĂ« pus (FOTO LAJM) NjĂ« 23-vjeçare ka pĂ«rfunduar sot aksidentalisht brenda njĂ« pusi me thellĂ«si 8 m, nĂ« lagjen ‘Mustafa Matohiti’ nĂ« qytetin
Freza i merr jetën punëtorit në Fier Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, ku një 62-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një plagosje që mori gjatë punës.
Nisin me tensione protesta e opozitës (VIDEO) Përpara Kryeministrisë dhe Kuvendit kanë mbërritur protestuesit e parë të opozitës ku pritet të vijnë edhe mijëra të tje
U vra me tre plumba, flasin ekspertët që po hetojnë krimin Gjetja e autorit apo autorëve që qëlluan për vdekje Jurgen Kurtin do të jetë një mision i vështirë për hetuesit dhe poli
Tensionohet protesta në Fier, qëllohet efektivi i FNSH (VIDEO) Në ditën e dytë të vizitës së kryeministrit Edi Rama në Fier, qindra qytetarë kanë dalë në rrugë duke protestuar me thir
Olti Curri godet me fjalët për Dafina Zeqirin (FOTO LAJM) Një nga Bloggerët më të njohur në vendin tonë Olti Curri njihet për kritikat e shumta ndaj personazhe publikë por edhe f
Allegri braktis rrjetet sociale, ky veprim ka shkaktuar reagime të shumta Trajneri i Juventusit Masimilano Allegri ka pezulluar "Twitterin" dhe "Instagramin", shkruan Albeu.com Ne nuk e dimë
Sërish rritet numri i viktimave, Zaev merr një vendim Për shkak të tragjedisë së madhe që ndodhi dje në orët e pas ditës në rrugën Shkup-Tetovë, Qeveria e Republikës së Maqed
Borxhet e shumta detyrojnĂ« ish-bomberin e Interit tĂ« shesĂ« pasuritĂ« Adriano Leite Ribeiro, pĂ«r tĂ« gjithĂ« “Perandori”, ndoshta mund tĂ« ishte shndĂ«rruar nĂ« njĂ« nga futbollistĂ«t mĂ« tĂ« mĂ«dhenj
Deputetja shkakton debat me veshjen e saj në Kuvend (FOTO LAJM) Një politikane shkaktoi debate të shumta për shkak të veshjes me dekolte të hapur gjatë ceremonisë së betimit në parlame
Ish-piloti: Modeli i avionit me të cilin udhëtonte Sala, i njohur për aksidente të shumta Emiliano Sala i cili udhëtoi nga Franca në Angli me një avion privat është rrëzuar në plot 160 herë të tjera. Avioni
Aksident i rëndë në Veterrnik, raportohet për dy persona të lënduar Dita e sotme që nga mëngjesi u shënua me aksidente të shumta në tërë territorin e Kosovës, e kjo për shkak të reshjeve t
Bagjyshi uron me gishtin e mesit, urimi çmendur i Ibrahimovicit për Krishtlindjet Zlatan Ibrahimoviç është unik në llojin e tij. Ai ka turbulluar rrjetin teksa urimi në "Instagram" për Krishtlindjet is
HOROSKOPI/ Një fundjavë plot sherre, kjo shenjë të ruhet Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 22 dhjetor 2018. Dashi Do të jeni nën ndikimin e planetit të Hënës gjatë gj
Fotot që po çmendin publikun/ Pas ndarjes nga Seldi, Mimoza martohet me Adrian Gaxhën Teksa flasim, po qarkullojnë kudo në internet foto të Mimoza Shkodrës dhe Adrian Gaxhës të veshur si nuse e dhëndër. Të
Lakra ndihmon kundër problemeve të shumta shëndetësore Lakra ka pothuajse 40 kalori për 100 gram, por përmban sasi të konsiderueshme të fosforit, kalciumit, kaliumit dhe squfu
Napoli i Hysaj ngec kundĂ«r Chievos Napoli dhe Chievo barazuan pa gola sot nĂ« “Sao Paolo”, ndeshje e vlefshme pĂ«r javĂ«n e 13 tĂ« Serie A. NapolitanĂ«t krye