999 rezultate për

shumica

1.15 miliardë euro për rindërtimin, ekspertët: Kujdes, shumica është borxh! Shqipëria pret të marrë 1 miliard e 150 milion euro për rindërtimin. Ekspertët i kërkojnë qeverisë transparencë për fond
Marsida Xhaferllari pranohet me debat nga Kolegji i Apelimit, çfarë u vendos Dy ditë pasi u dekretua si anëtare e Gjykatës Kushtetuese nga presidenti Ilir Meta, Marsida Xhaferllari i shkroi Kolegji
Rama premton nga Mamurrasi: Brenda mesit të 2020, shumica do jetë në shtëpitë e reja Që kur ra tërmeti i 26 nëntorit, Rama ka nisur të takojë kudo qytetarë dhe të prekur nga kjo fatkeqësi. Ditën e sotme
Kurti nga Prizreni: Pavarësisht rinumërimeve e paneleve, shumica për Qeverinë u sigurua Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, njëherësh fitues i zgjedhjeve dhe pret që të bëhet kryeministër i vendit, ka
Pse jemi të varur nga telefoni? Përgjigjet shkenca Subjektet më pas kaluan 15 minuta duke qëndruar vetëm me mendimet e tyre. Ekipi i Wilson zbuloi se shumica e njerëzve
10 Restorantet më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM) Kur zgjedhin se ku duhet të drekojmë, shumica prej nesh konsiderojnë vendndodhjen, markën, shumëllojshmërinë e ushqimit,
Krijesa që të fusin frikën, çfarë fsheh thellësia e detit? (FOTO LAJM) Harrojini mumjet, UFO-t, dhe fantazmat! Në brendësi të oqeanëve jetojnë krijesa të tmerrshme dhe të çuditshme që ju b
Spiropali-Bashës: Brenda dhjetorit votojmë Reformën Zgjedhore Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali në një postim në Facebook, i drejtohet kreut të opoziës lidh
Shumica nuk e dinë, por ju mund të bëni këtë veprim me tekstin në WhatsApp Whatsapp është programi më popullor në botë për biseda elektronike, kryesisht falë risive që sjell vazhdimisht. Për s
Shumica e "killerave serialë" u përkasin këtyre katër shenjave të horoskopit Nëse jeni të dhënë pas vrasësve serialë dhe çfarë i shtyn të vrasin, ndoshta keni kërkuar edhe çfarë kanë të përbashkët:
10 Restorantet më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM) Kur zgjedhin se ku duhet të drekojmë, shumica prej nesh konsiderojnë vendndodhjen, markën, shumëllojshmërinë e ushqimit,
Trondit ish-drejtori i Policisë: Shumica e atyre që bënë vota për Ramën në Shkodër janë kriminelë Ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ahmet Prençi, ka bërë një deklaratë të fortë ditën e sotme, ku ka theksuar se ata
Kushtojnë 44 dollar, a do guxonit t'i vishni (FOTO LAJM) Nëse ju janë mërzitur provokimet apo vështrimet e djemve në pishina apo plazh për shkak të formave tuaja fizike, kompani
Kjo vajzë është më e guximshme se shumica e të rriturve (VIDEO) Një vajzë në Kinë është incizuar duke bërë një veprim bravoroz, që vështirë se do mund ta bënin të rriturit. Ajo ësht
INSTAT: Miratohen 245 leje ndërtimi, shumica për hotele dhe apartamente Referuar lejeve të ndërtimit, bumi i ndërtimeve pritet të vazhdojnë me hapa galopante edhe gjatë muajve në vijim. Sip
Varrëzë ëndrrash ky vend! Shumica dërrmuese e doktorantëve, të papunë Sipas të dhënave të INSTAT, vitin e kaluar numri i të papunëve ishte 173.207 persona, nga të cilët 346 ishin doktorantë.
Shkon në 29 persona numri i viktimave në aksidentin e Portugalisë Të paktën 29 persona raportohen të kenë vdekur pasi një autobus doli rruga në një lagje të ishullit Madeira, Portugali.
Ishin ftuar në premierën e filmit të Ermalit, si u soll Kejvina me Belindën? (FOTO LAJM) Belinda Dragoti është modelja e re që zëvendësoi Kejvinën në Xing me Ermalin. Dhe mbrëmjen e djeshme të dyja bukurosh
Shkatërrohet rrjeti i “eskortave” shqiptare e rumune, shumica studente Autoritetet greke kanë shkatërruar një rrjet prostitucioni që shfrytëzonte vajza të reja rreth moshës 20 vjeçare. Dër
Rama i përgjigjet opozitës: Nuk bëjmë bixhoz me mandatet Gjatë fjalës së tij në seancën e Kuvendit, kryeministri Edi Rama tha se mazhoranca nuk luan bixhoz me mandatet e deputet