999 rezultate për

shumen

Del pasuria e katër grave të "hekurta" të Drejtësisë Reforma në drejtësi skualifikoi një numër të madh të gjyqtarëve dhe prokurorëve që nuk justifikonin statusin e tyre ekon
E pabesueshme: Grabitësi iu afrua avionit me granatë, automatik dhe tre krehëra Të dhëna të pabesueshme janë zbuluar nga grabitja e një shumë të madhe parash në Rinas. Mësohet se grabitësit kanë hyrë
Ky shqiptar me dy vajza rumune bënin namin në Greqi (FOTO LAJM) Midis tre të arrestuarve, janë dy gra rumune, dhe shqiptari Fatjon Demiri, i lindur në vitin 1989. Në këtë mënyrë, po
Këta janë ish-deputetët e opozitës që kërkojnë rrogat, padisin Ruçin (FOTO LAJM) Djegia e mandateve duket se ka sjellë probleme financiare në familjet e ish-deputetëve të opozitës. Ish-ligjvënës të
Milan e Inter bëjnë gati shumën marramendëse për stadiumin e ri Drejtuesit e dy klubeve të Milanos, Inter dhe Milan mësohet se kanë udhëtuar drejt SHBA-ve, më konkretisht kanë qenë dy
Cardiff refuzon ta paguajë shumën e transferimit te Nantes për Emiliano Sala Cardiff City është konsultuar me klubet e tjera nga Premier League për të ndjekur rrugën ligjore rreth shumës së transfe
E paralajmëroi, Tayson bën gjestin e rrallë me 8 milion eurot e fituara Boksieri Tyson Fury ka bërë një gjest të madh me paratë ë fituar nga ndeshja me Deontay Wilder në fundvitin e kaluar.
Grabitet blindi i parave në Graçanicë Policia e Kosovës ka bërë të ditur se katër persona të dyshuar, të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një automjet q
Klubet evropiane kërkojnë me çdo kusht mbrojtësin e Ajaxit Matthijs de Ligt, është një nga lojtarët më të talentuar dhe me një cilësi të jashtëzakonshme në qëndrën e mbrojtjes.
Parashikoi fitoren me 9 gola të Cityt, shikoni shumën marramendëse që ka fituar ky tifoz (FOTO LAJM) Manchester City ka arritur një fitore tejet të “ekzagjeruar” kundër ekipit të Burton Albion me rezultatin e thellë 9 me
Arrihet marrëveshja, ish-mbrojtësi i Interit kalon te Barcelona Barcelona prej kohësh ishte në kërkim të një mbrojtësi qëndror, pas problemeve të shumta që belgu Thomas Vermaelen ka sh
Chelsea del në shitje, por Abramovich kërkon shumën marramendëse Pronari i Chelsea, Roman Abramovich dita ditës po i shtohen problemet me ligjin në disa vende të Europës. Që prej Ja
Kush është bosi që iu sekuestruan 1.2 milion euro në Tiranë Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, pas referimit te Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, ka vendosu
I bëri me drogë, prokuroria i sekuestron 1 milion euro shqiptarit Në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit”, në vijim të punës për gjurmimin, evidentimin dhe sekuestrimin e aseteve dhe l
Zbardhet skema, si pastronte paratë Adriatik Llalla Është zbardhur vendimi i gjykatës që vuri nën sekuestro pronat e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, ndaj të cilit po zh
Qëlloi gjashtë rezultate dhe me 1.5 euro fitoi shumën marramendëse (FOTO LAJM) Duket se Botërori nuk ka gëzuar vetëm tifozët francëz dhe skuadrën e tyre që u bënë Kampion Bote përsëri pas 20 vitesh.
Enca tregon shumën që fiton, zbulon diçka interesante E dimë tashmë që këngëtarja shqiptare, Enca ka një admirim për vajzat e familjes Kardashian-Jenner, sidomos për Kim, të
Agjenti i Ronaldos merr shumën marramendëse për transferimin e portugezit Ronaldo zyrtarisht është lojtarë i Juventus. Shumë ditë debate dhe spekulime u finalizuan me zyrtarizmin e 33-vjeçar
Këngëtari shqiptar merr shumën marramendëse për një koncert Reperi Unikkatil është rikthyer së fundmi në skenën muzikore shqiptare. Duke hequr dorë nga imazhi i tij mistik, ai p
Guardiola, gati shumën e çmendur për Hazard Pas shumë polemikash mbi fatin e të ardhmes së, Eden Hazard vjen edhe oferta e çmendur nga Manchester City. Mancheste