999 rezultate për

shumellojshmeri

Shkencëtarët bëjnë zbulimin: Puthja me partnerin tregon një shumëllojshmëri informacionesh të pavetëdijshme Një puthje mund të përcjell pasion dhe butësi, por përveç zgjimit të ndjenjave të mira në trurin tonë, puthja zbulon inf
Orinda Huta një nuse për shtëpi, shumëllojshmëri gatimesh për Turin (FOTO LAJM) Për ta, nuk pati asnjë plan, asnjë premtim, asnjë ide se ku do të shkonte lidhja e tyre, e cila nisi krejt spontanisht d
Njihuni me “emoji-t” e reja nga Apple (FOTO LAJM) Pas shumë kohësh pritje, Apple lançoi versionin e parë Beta të iOS 10.2 ( të përditësuar) për klientët e regjistruar.
Juve ka gjithçka për të dominuar, ja formacioni i ri (FOTO LAJM) Juventus po ndërton një skuadër që do të dominojë sërish në Itali, por jo vetëm, pasi projekti është edhe më i madh. pro
Kombinimet ideale gjatë vjeshtës (FOTO LAJM) Sezoni i ri vjeshtor është një ndër sezonet më të përshtatshëm për të bërë eksperimente të ndryshme në lidhje me moden.
Shumëllojshmëri zgjedhje, ja smartfonët më të fundit në treg (FOTO LAJM) Këtë fundvit duket se një shumëllojshmëri smartfonësh do të dalin në treg. Disa nga këto pajisje nga kompanitë e mëdha s
Ja disa ide se si mund të modeloni flokët gjatë verës (FOTO LAJM) Flokët janë gjithmonë një pjesë e cila kërkon një kujdes të veçantë, sidomos gjatë verës ku i ncxehti është një element
Këshillat e duhura për një mëngjes të shëndetshëm Mëngjesi është një vakt i rëndësishëm dhe ju për këtë duhet të bëni kujdes që të ushqeheni në kohën e duhur. Që të këmi
Shumëllojshmëri aktivitetesh sot në Tiranë Me rastin e festave kombëtare, pavarësisë dhe çlirimit të Atdheut, Bashkia e Tiranës ka organizuar sot një sërë aktivite
Shumëllojshmëri aktivitetesh sot në Tiranë Me rastin e festave kombëtare, pavarësisë dhe çlirimit të Atdheut, Bashkia e Tiranës ka organizuar sot një sërë aktivite
SHBA, promovohet kultura dhe ushqimi shqiptar (FOTO-LAJM) Në kuadër të 30 vjetorit të Kulturës Shqiptaro-Amrikane dhe Qendrës Islamike në Waterbury për amerikanët dhe shqiptarët