999 rezultate për

shuma

Zbardhet shuma që iu grabit ditën e djeshme kambistit në Korçë Ditën e djeshme, tre persona të maskuar kanë grabitur banesën e një kambisti në lagjen nr. 1, Korçë. Mësohet se shuma e
Vijnë me kamion dhe paguajnë shuma të frikshme për avokatë: Gjyqtari britanik, i shqetësuar për shqiptarët Gjykatësi britanik Richard Mansell, ka shprehur publikisht shqetësimet e tij në lidhje me faktin se grupe kriminale shqi
Kjo është shuma që u shpenzua botërisht në luftën kundër Covid-19 Ekonomia e gjithë botës është goditur fuqishëm nga pandemia e Covid-19. Qeveritë rreth gjithë botës kanë përdorur thu
Shtirej si investitore, arrestohet 49-vjeçarja që zhvati miliona Hiqej si investitore, duke i marrë shuma të konsiderueshme parash shtetasve të ndryshëm, duke ju premtuar klering/ ndërr
Barcelona nxjerr në shitje Coutinhon, ja shuma që synon Edhe pse me teknikun holandez Ronald Koeman është një futbollist në qëndër të projektit dhe po luan rregullisht, Barcelo
Shuma e parave që fiton Shqipëria nëse zë vendin e parë në grup Të mërkurën në orën 16:00, Shqipëria do të luajë ndeshjen finale kundër Bjellorusisë. Me dy pikë më pak se rivali, e
Hamilton në histori, triumfon në Portugali dhe tani është më i mirë se Schumacher (VIDEO) Luis Hemilton ka fituar sot në Çmimin e Madh të Portugalisë në Formula 1 dhe ka hyrë në histori, pasi ka thyer rekordin
Kjo është shuma e parave që përfitoi nga ndeshja e mbrëmshme Khabib Nurmagomedov Khabibi mbrëmë arrit të fitoj meçin ndaj Gaethje, duke e vendosur atë në gjumë qysh në rundin e dytë. Kampioni i MMA-
Ahmetaj sqaron procedurat dhe shuma që pagoi shteti për inceneratorët: Nuk u bë brenda ditës Ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj, sqaroi në emisionin “Opinion” kontratën për inceneratorët. Ministri iu përgjig
Wolves rrit çmimin, Juventusi heq dorë nga Traore 100 milionë euro: kjo është shuma që Wolverhampton kërkon për të lënë të lire Adama Traore. Kërkesë kjo që është konside
Instagram i shpall "luftë" Rita Orës, nuk ka deklaruar shumat e fituara Instagram do të marrë masa të forta kundrejt të gjithë përdoruesve të rrjetit social, që nuk kanë deklaruar shumat e fit
Barazoi Shumakerin me fitore, ja të gjitha rekordet e Luis Hamiltonit në 14 vite karrierë Me suksesin e djeshëm në Nurburgring, Luis Hamilton barazoi Majkëll Shumakerin me 91 triumfe për sa u përket fitoreve në
Nga Zvicra në Spanjë, Shumaker vijon rehabilitimin në ish-vilën e Florentino Perezit Mikael Shumaker është transferuar nga shtëpia e tij në Zvicër në Majorka të Spanjës. 7 herë kampioni i botës në Form
Barcelona ul ndjeshëm çmimin e Messit, kjo është shuma e marrëveshjes Gjatë ditës së djeshme, babai i Lionel Messit, Jorge u takua me drejtuesit e Barcelonës për të zgjidhur përfundimisht çë
DETAJE/ Kjo është shuma që pagoi Tirana për Visar Bakajn Visar Bekaj është lojtari më i ri i Tiranës. Të shtunën në mbrëmje, me një operacion blic, bardheblutë e Tiranës kanë ar
UEFA mbush arkat e klubeve shqiptare, ja shuma që do marrin Tirana dhe Laçi Tirana dhe Laçi do jenë dy skuadrat shqiptare që ndeshjet eliminatore në kupat e Evropës do i luajnë në transfertë, pasi
ZYRTARE/ Sulmuesi i Kombëtares bëhet me skuadër të re Sulmuesi shqiptar Florian Kamberi i është bashkuar klubit nënkampion të Zvicrës në futboll St. Gallen nga klubi skocez H
Hetimi për Bylis-Tirana, kryetari i Etikës: Jemi në fazë hetimi, nuk ka të dhëna për shumat e vendosura në baste Sot ka qenë radha e Tiranës që të “rrëfehet” në Komisionin e Etikës pranë FSHF-ë për ndeshjen e dyshuar si të trukuar, B
Kapet shqiptari në Britani, gjendet shuma e "çmendur" e parave brenda çantave të tij Një 27 vjeçar shqiptar u arrestua nga policia britanike, nën akuzat për pastrim parash dhe trafik droge. Mediat brita
Newcastle me pronar të ri, zbulohet shuma e majme që do shpenzojë Mohammad bin Salamn Kalimi i Newcastles në duart e pronarit të ri për 350 milionë euro është shumë afër të ndodhë, pasi nga Arabia Saudite k