999 rezultate për

shumĂ

Blerim Devolli: Kjo është shuma që e kemi fituar për 10 vjet me Z- Mobile Biznesmeni Blerim Devolli që po e çon drejt falimentimit kompaninë publike, Telekom, ka raportuar për kontratën me të pa
Ndeshja e bamirësisë Xhaka-Rashica bëhet e njohur shuma e fituar Me rastin e 20 vjetorit të çlirimit të Prishtinës janë mbajtur disa aktivitete të ndryshme. Njëra nga to ka qenë edhe
Informoi grabitësit në Rinas, del emri i punojësit që ndihmoi grabitësit brenda aeroportit Vihet në pranga Hasan Kanaci, lindur e banues ne Tirane personi i cili ndihmoi nga brenda grabitësit e miliona eurove në
Zbulohet shuma e parave që Greqia i dha Durmishajt për të lënë Shqipërinë Rikthehet edhe njëherë në skenë emri i Fjorin Durmishajt. Durmishaj që refuzoi fanellën e kombëtares së Shqipërisë pë
Zbulohet shuma e lartĂ« qĂ« refuzoi Godin pĂ«r tu transferuar te Inter MbrojtĂ«si uruguaian i Atletico Madrid Diego Godin ka refuzuar njĂ« rinovim kontrate tepĂ«r tĂ«rheqĂ«s pĂ«r t’iu bashkuar Inte
Kontrollohet shtëpia e ish-presidentit, e pabesueshme shuma që gjendet Policia dhe prokuroria po vazhdojnë me hetime ndaj ish-presidentit sudanez, Omar Al Bashid. Në kontrollën e fundit bë
Shuma marramĂ«ndĂ«se qĂ« pagoi Apple pĂ«r tĂ« mbyllur betejĂ«n ligjore me Qualcomm Beteja kundĂ«r kompanisĂ« ‘Qualcomm’ mund t’i ketĂ« kushtuar shumĂ« shtrenjtĂ« ‘Apple’-s. Sipas njĂ« analistit tĂ« ‘UBS’, ‘
Kjo është shuma modeste që fiton çdo ditë babai i Adele-s Mes këngëtares së njohur Adele dhe babait të saj biologjik, Mark Evans nuk ka një marrëdhënie të mirë. 55-vjeçari është
ÇantĂ« plotĂ« me para, kjo Ă«shtĂ« shuma qĂ« pĂ«r pak i kushtoi jetĂ«n kambistit nĂ« TiranĂ« NjĂ« grabitje e dhunshme ka ndodhur rreth orĂ«s 9:15 nĂ« mes tĂ« TiranĂ«s. Dy persona tĂ« maskuar kanĂ« tentuar tĂ« grabisin
Zbulohet shuma marramendëse e syzeve të Monikës (FOTO LAJM) Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi në pothuajse çdo protestë që pas djegies së mandateve ka
Kryepeshkopi zbulon gjendjen shëndetësore të Schumacher Kaluan plot 5 vjet nga aksidenti i frikshëm i Michael Schumacher, teksa jetesa e 7 herë kampionit të botës është kthyer
Nuk pagoi 17 milion euro për Sala, Cardiff rrezikon dënimin Skuadra e Cardiff mund të marë një dënim ndoshta dhe me zbritje pikë në Premier League. Shkak është bërë shuma shuma
Kjo është shuma e parave që u grabitën nga banka në Tepelenë Një person i maskuar dhe i armatosur ka arritur të grabisë një bankë në Tepelenë. Ngjarja ndodhi pasditen e sotme, k
Maskat grabisin argjendarinë në Lushnje Një argjendari në qytetin e Lushnjes është vjedhur gjatë orëve të natës nga persona të paidentifikuar. Autorët kishi
Kjo është shuma që Reali bleu Diazin nga City Real Madridi ka zyrtarizuar sot transferimin e Brahim Diazit nga Manchester City. 19-vjeçari ka nënshkruar kontratë g
Zbardhet shuma e shpërblimit të qeverisë për efektiven Ina Nukën Disa ditë më parë, kryeministri, Edi Rama gjatë një takimi me efektiven e dëmtuar në protestën e banorëve të Astirit, i
E jashtëzakonshme, kampioni ia doli! Shumacher çohet në këmbë Me 29 dhjetor do të bëhen pesë vjet nga lëndimi i rëndë i Michael Schumacher pas një rrëzimi gjatë skijimit në alpet fra
Shqiptarët bëhen bashkë për Klivjan, kush dhuroi më shumë për riatdhesimin e trupit (FOTO LAJM) Shqiptarja 25 vjeçare Klivja Caci humbi jetën gjatë një aksidenti automobilistik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
Haradinaj: Serbia ka derdhur shuma të mëdha parash që të ndryshohet kufiri Ideja e ndryshimit të kufijve në mes Kosovës dhe Serbisë është financuar me shuma të mëdha parash, ka thënë kryeministri
Miliarderët e internetit humbën shuma kolosale këto ditë për këtë arsye Njëri nga njerëzit më të pasur në botë, është pronari i Amazon, Jeff Bezos. Ai ka humbur 9.1 miliardë dollarë në ditë, p