999 rezultate për

shullazin

Dështon sërish seanca për Shullazin, avokatja e pëson me gjobë Dështon sërish seanca në Gjykatën e Apelit, ndaj Emiljano Shullazit dhe 58 të pandehurve të tjerë. Kjo ka ardhur pas
Saga Shullazi, shtyhet sërish seanca Eshtë shtyrë sërish gjyqi në Apel për Emiljano Shullazin. Gjykata e Apelit për Krime të Rënda nuk e ka zhvilluar sean
La në burg Shullazin, dëshmitari kërcënon Ervis Martinajn Ervis Martinaj mbeti i plagosur në qafë pas konfliktit në Ish-Bllok dhe tashmë dy muaj më pas, gjykata e Apelit ka vendo
Prokuroria ankimon vendimin për Emiljano Shullazin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka ankimuar vendimin për Emiljano Shullazin dhe 4 bashkëpunëtoret e tij të dënuar 3 javë m
"Kush e ka radhën?", Ambasada e SHBA reagon pas vendimit për Shullazin Ambasada amerikane në Tiranë ka reaguar në përmes një statusi në facebook, në lidhje me vendimin e dhënë dje nga gjykata
Tërhiqet trupi gjykues, pritet vendimi për bandën e Shullazit Anëtarët e trupit gjykues të Gjykatës së Krimeve të Rënda janë tërhequr për të marrë vendimin në lidhje me grupin e Shul
U kërkuan 64 vite burg, merret sot vendimi për Shullazin dhe 4 “ushtarët e tij” Ditën e sotme pritet që të jepet dënimi për Emiliano Shullazin dhe 4 të pandehurit e tjerë në Gjykatën e Krimeve të Rënd
Merret një vendim për Shullazin Shtyhet sërish seanca gjyqësore për bandën e Emiljano Shullazit. Avokatët kanë kërkuar një javë kohë për të përgatitur m
Shtyhet mbrojtja e Shullazit, mbrojtja nuk ishte përgatitur Ditën e sotme mbrojtja e bandës “Shullazi” pritet të paraqesë konkluzionet në Gjykatën për Krime të Rënda. Në seancën
Blindohet Gjykata e Krimeve të Rënda, ç'po ndodh me Shullazin (FOTO LAJM) Sot pritet të jepet pretenca për Emiljano Shullazin dhe grupin e tij të akuzuar për disa vepra të rënda penale. Seanc
Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij Ka dështuar sërish pretenca për Emiljano Shullazin dhe ushtarët e tij. Burime nga Gjykata e Krimeve të Rënda bëjnë m
Bllokohen rrugët, blindohet gjykata e Krimeve të Rënda për Shullazin (FOTO LAJM) Ditën e sotme pritet të nisë pretenca për Emiljano Shullazin tek Gjykata e Krimeve të Rënda. Siç mund t'a shihni edh
"E kemi keq punën"! Kush është deputeti socialist, "çerr" i Emiljano Shullazit (FOTO LAJM) Pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano
Mbyllet shqyrtimi gjyqësor për Shullazin e bandën e tij Gjykata e Krimeve të Rënda ka përfunduar shqyrtimin gjyqësor për Emiljano Shullazin dhe grupin e tij, që akuzohen për sh
80 mijë euro, 6 punonjës të bankës "fundosin” Shullazin Dy prej të pandehurve të procesit të Emiljano Shullazit, Gilmando Dani dhe Endrit Zela, pretendojnë se janë zënë në kurt
Thyen çeqe me para në bankë, si dy miqtë e "fundosën" Shullazin Dy prej të pandehurve të procesit të Emiljano Shullazit, Gilmando Dani dhe Endrit Zela, pretendojnë se janë zënë në kurt
E FUNDIT/ Lëvizje e papritur, a do të përballet Berisha me Shullazin? Ditën e sotme, avokatët e Emiljano Shullazit kanë bërë një lëvizje të papritur. Mësohet se avokatët janë tërhequr nga
Dani i përvishet keq prokurores: E di mirë ti pse po më mbajnë në burg! Është zhvilluar sot seanca gjyqësore për Emiljano Shullazin i cili nuk ka qenë vetë i pranishëm. Ka përfunduar seaca
Çfarë po ndodh? Prokurorët e Tahirit "braktisin" Shullazin në gjyq Çështja e ish-ministrit Saimir Tahiri ka bërë që të humbet vëmëndja ndaj dosjes së Shullazit. Ditën e sotme pritej t
"Djemtë" e Shullazit kërcënojnë në gjyq: Më njeh ti mua? Po në ëndërrr me ke parë? Tension dje në sallën e gjyqit ndaj Emiljano Shullazit, teksa deshmonte babai i biznesmenit Jani Zakja, Fehmi Zakja. Ai