999 rezultate për

shullazi

Emiljano Shullazi padit Arta Markun Ish-prokurorja Arta Marku dhe ish-drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela, janë kallëzuar penalisht.
I njohur me dy emra, kush është shoku i Shullazit që i trokiti në derë OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar letër për deklarimin e pasurisë një tjetër personi të skeduar. Shtetasit Lutf
Sekuestrohet ish-hotel Vollga në pronësi të Shullazit Eshtë vënë në sekuestrim ish Hotel ‘Vollga’ në Durrës. Sekuestrimi është bërë nga agjensia e administrimit te pasurive t
Emiljano Shullazit i ndalohet të takojë edhe avokatin Avokati i Emiljano Shullazit Vladimir Meçi dhe avokatët e tjerë të grupit nuk janë lejuar të takojnë klientët e tyre në
SPAK kërkon sekuestrimin e pasurive të Emiljano Shullazit SPAK kërkon sekuestrimin e pasurisë së Emiljano Shullazit. Dosja e SPAK-ut është dorëzuar në gjykatë, teksa edhe Operaci
Kërkon lirinë, Kushtetuesja vendos fatin e Shullazit Kolegji i Gjykatës Kushtetuese, i përbërë nga Vitore Tusha, Marsida Xhaferllari dhe Elsa Toska rrëzojnë kërkesën e Emilj
Pjesë e bandës së Shullazit, kush është "i forti" që zhvati biznesmenin me kërcënime Endrit Qyqja të cilit OFL i ka dërguar formularin e vetëdeklarimit të pasurisë ditën e sotme është një emër i njohur për
Pjesë e grupit Shullazi, kush janë dy "të fortët" që vidhnin me armë Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin e vetëdeklarimit katër persona. Subjekti i radhës i OFL janë: Endrit Z
Mik i ngushtë me Shullazin, kush është 33 vjeçari i arrestuar që i vuri tritolin makinës së biznesmenit Një 33 vjeccar u arrestua sot në Tiranë, pasi kërkohej prej kohësh. Ai akuzohet për trafik të lëndëve narkoike, shkat
Shullazi i thotë "lamtumirë" qelisë? KLGJ kërkesë Kuvendit KLGJ i ka kërkuar sëfundmi Kuvendit që të gjejë një zgjidhje ligjore që do të mund të shtynte para gjyqin ndaj Emiljano
Mik i ngushtë me Shullazin, kush është Sariani që i vinte gjoba bizneseve OFL-ja i ka dhënë ultimatum ditën e sotme dy personave. Pajtim Seriani dhe Orges Jahelezi janë dy personat e radhës në l
"E gjitha është show", reagon avokati i Shullazit pas thirrjes së OFL OFL ka deklaruar sot se Emiljano Shullazi ka vetëm 48 orë për të justifikuar pasurinë. Lidhur me këtë deklaratë ka r
OFL sërish në aksion: Është radha e Shullazit e Cukalit të japin llogari për pasurinë Vijon Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kë
"Më vuri pistoletën te goja", si u kërcënua gjyqtarja që kishte në dorë dosjen "Shullazi" “Isha në lokalin e lagjes bashkë me një mikun tim. Një moment dola të pija një cigare të dera e jashtme. Aty pranë kaloi
Ishte "drejtor biblioteke" në burg, sot askush nuk guxon t’ja zërë vendin Shullazit Procesi në Gjykatën e Apelit kundër Emiljano Shullazit dhe grupit të tij me Endri Qyqen, Endri Zelën, Gilmando Danin dhe
SKANDAL! I punësuar brenda burgut, si do të fitonte lirinë shumë shpejt edhe Shullazi Në morinë e personave të dënuar për krime të rënda, të cilët po lirohen një nga një, nuk është çudi që së afërmi të liro
Tentoi të fuste alkool dhe ushqime në qeli për Shullazin natën e Vitit të Ri, kapet mat roja Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili ka kallëzuar rojen e burgut 313, pasi natën e ndërrimit të viteve, në 3
Plas keq debati në seancën për Shullazin, shtyhet sërish Wshtë shtyrë edhe njëherë seanca për Emiljano Shullazin dhe 4 të pandehurit e tjerë. Shkak këtë herë janë bërë debatet e
Rama: Shullazi më erdhi në fushatë, tërhoqi zvarrë Baren e Hysin Kryeministri Edi Rama ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, teksa ka folur për Emiljano Shullazin. R
Pushohet Çështja: Shullazi dhe grupi i tij nuk pastruan para Gjykata ka pushuar çështjen për një prej akuzave ndaj Emiljano Shullazit. Trupi gjykues nuk i ka gjetur me vend prov