E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

shulku

Thyhet vazoja e goglave gjatë shortit të Superiores, si "trembet" Ilir Shulku LIVE (VIDEO) Gjatë hedhjes së shortit për Kategorinë Superiore pati edhe një “incident”. Pasi goglat ishin gati për t’u tërhequr, Sek
Shulku: Nesër presim lajme të mira për futbollin, ja kur mund të fillojë kampionati Sekretari i Përgjithshëim i Federatës Shqiptarfe të Futbollit, Ilir Shulku ishte i ftuar në emisionin “FanZone” në Super
Shyti: Shulku trajner është pikëpyetje, njerëzit të shkojnë në stadium Artan Shyti, drejtor i përgjithshëm i Teutës, është i ftuar në emisionin Pressing, në ABC News. Shyti foli për Ndeshjen
Kaçaj shpërthen: Duka e ka bërë listën, Shulku poshtë meje 500 herë! Palo federatë Salvador Kaçaj, ish-futbollisti i kombëtares, është pjesë e panelit të emisionit “Pressing” në ABC News. Ndeshja e S
Shulku në studion e "Pressing": Ky sezon nuk ka asnjë ndeshje që dyshohet për trukime Trukimi i ndeshjeve është një fenomen që luftohet shumë në futbollin shqiptar. I ftuar në studion e emisionit “Pressing”
Testohet ndriçimi në "Arenën Kombëtare", Shulku: Është si stadiumit i Juves e Liverpulit (VIDEO) Federata Shqiptare e Futbollit, ka postuar ditën e sotme një video në rrjetet sociale, ku tregon stadiumin "Arenën Kombë
Shqipëri - Skoci, ky është parashikimi i “çmendur” i Ilir Shulkut Sekretari i përgjithshëm i FSHF-së, Ilir Shulku, beson se Shqipëria mund të fitojë thellë ndaj Skocisë. Nuk është një sh
Frika nga trazirat e derbit kryeqytetas, FSHF takon klubet Pas takimit të djeshëm në Drejtorinë e Policisë të Qarkut Tiranë, në lidhje me derbin e kryeqytetit Tirana-Partizani, FS
Shulku: Është një procedurë standarte, pas çdo Asambleje Sekretari i FSHF-së, Ilir Shulku, në një lidhje direkte për Supersport, foli për çështjen e zgjedhjeve në FSHF, që nuk j
Fino akuzon Ilir Shulkun: Dëshira për të ndihmuar shefin, ndonjëherë të shtyn edhe në gabime qesharake Kandidati për president të FSHF-së, Bashkim Fino, ka bërë një postim në faqen e tij në “Facebook”, ku sqaron në mënyrë t
Shulku i përgjigjet Finos për financat: Informohu më mirë Vetëm pak ditë përpara Asamblesë Zgjedhore të 7 Shkurtit, ku do të votohet për presidentin dhe strukturat e reja drejtue
FSHF kundër De Biasit, Shulku dhe Jera japin sinjalet e para të "divorcit" Anëtari i Komitetit Ekzekutiv të FSHF-së, Fatbardh Jera i ftuar në emisionin sportiv të RTSH-së mendon se cikli i Gianni
Shuku zbulon pasardhësin e Tramezzanit, por e ka De Biasi në dorë Paolo Tramezzani tashmë nuk është më pjesë e kombëtares. Federata Shqiptare e Futbollit konfirmoi zgjidhjen e kontratës
Shqipëri-Spanjë, tifozët të mërzitur për mungesë biletash Federata Shqiptare e Futbollit, ka konfirmuar se nuk ka mbetur asnjë biletë e lirë teksa kanë mbetur edhe 9 ditë nga sfi
Duka dhe De Biasi përgatisin skemat (FOTO LAJM) Pak orë para ndeshjes ndaj Armenisë, trajneri i kombëtares De Biasi së bashku me presidentin, Armando Duka dhe Sekretar
Shulku: Nuk do të ketë tifozë serb në Elbasan Sekretari i FSHF-së, Ilir Shulku ka folur në konferencë për masat që do të merren për ndeshjen e shumë pritur ndaj Serbi
Edhe SHISH për sigurinë me Serbinë, Shulku: Masa të rrepta Evitimi i çdo lloj incidenti dhe organizimi sa më i mirë i ndeshjes Shqipëri-Serbi, sfidë tek e cila do t’i ketë sytë e
Kurdisja e turpshme e ndeshjes, reagon FSHF I menjëhershëm ka qenë dje edhe reagimi i Federatës Shqiptare të Futbollit. Numri 2 i këtij institucioni, Ilir Shulk
Shulku: Serbia na kërkoi të riluajmë ndeshjen në Beograd Ilir Shulku, sekretar i Përgjithshëm i FSHF, ka komentuar për Top-Channel vendimin e Komisionit të Apelit pranë UEFA-s n
FSHF e konfirmon, De Biasi: Na hoqën atë që fituam në fushë Federata Shqiptare e Futbollit konfirmon vendimin e UEFA-s. Në një deklaratë për mediat, Sekretari i Përgjithshëm i FSHF