Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
999 rezultate për

shulc

Dortmund prezanton javën e ardhshme dy super blerjet Borusia e Dortmundit nuk mund të presë të hapet zyrtarisht merkatoja, por starton që tani me blerjet. Kristian Pulis
Brukseli dhe Strasburgu "injorojnë" Gjorge Ivanovin Presidenti i Maqedonisë Gjorge Ivanov ka kërkuar takim me kryetarët e Parlamentit Evropian në Këshillin e Evropës, Marti
Shulc sqaron deklaratën mbi Serbinë Presidenti i Parlamentit Evropian, Martin Shulc, ka thënë se deklarata e tij që Serbia duhet të njohë Kosovën nëse do an
PE kushte ndaj Serbisë Kreu i Parlamentit Evropian, Martin Shulc ka ripërsëritur qëndrimin e këtij insitucioni se njohja e ndërsjelltë ndërmjet