999 rezultate për

shukri

Sot, Shukri Buja del para gjykatës Në Gjykatën Themelore në Prishtinë, sot pritet të vazhdoj seanca gjyqësore ndaj ish-kryetarit të komunës së Lipjanit, Sh
Gjykatësi Beqir Kalludra flet për gjykimin ndaj Shukri Bujës Procesin gjyqësor ndaj ish-kryetarit të Komunës së Lipjanit, Shukri Buja, si dhe ndaj nëntë të akuzuarve të tjerë për ko
Dalin detaje të reja, sa shpejt po ecte makina e policëve kur u aksidentua Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka dhënë detaje nga ekspertiza e komunikacionit lidhu
Shukri Buja i nxjerr gjoksin Hashimit, politikanët lenë nam në palestër (FOTO LAJM) Presidenti Hashim Thaçi është një ndër politikanët e Kosovës të cilit i kushtojnë vëmendje edhe pamjes fizike. Drejto
Pas skandalit seksual, Shukri Xhelili dënohet edhe nga Gjykata e Dibrës Skandali seksual i Shukri Xhelilit nuk është harruar akoma. Ish-kryebashkiaku i Dibrës i kërkonte favore ndaj një va
INTERPOL heq nga lista e të kërkuarve edhe Azem Sylën dhe Shukri Bujën Që nga ankesa e bërë nga Policia e Kosovës e deri më sot kanë kaluar më shumë se një vit, por sot, 18 personat e fundit
Berisha ironizon për fëmijët e asfiksuar në Bulqizë: Kaldajat si brekët e Shukriut Ngjarja e rëndë nfshatin Shpenzë në Bulqizë ku u asfiksuan 60 fëmijë për shkak të kaldajave ngrohëse, ka shkaktuar shu
Apeli i refuzon ankesën Shukri Bujës Gjykata e Apelit e Kosovës, i ka refuzuar si të pa bazuara ankesat e mbrojtësve të pandehurve Sh.B., F.R.,E.R., B.K.,B.R
Shukri Xhelilit nuk i ndahen telashet, shoqërohet me forcë në gjyq Xhelili, i cili akuzohet për mosdeklarim të 35 mijë eurove pasuri dhe avokati i tij, nuk janë paraqitur në asnjë prej tr
Shukri Buja braktis PDK-në shkon në një parti tjetër Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Shukri Buja, gjatë ditës së nesërme pritet që t'i bashkohet partisë së Fatmir Limajt
Jep dorëheqje Shukri Buja (FOTO) Kryetari i Degës se Partisë Demokratike të Kosovës, në Lipjan Shukri Buja, ka dhënë dorëheqje nga ky pozicion. Lajmin
Shukri Xhelili me dhimbje koke: S’po më lënë rehat, ja e vërteta e akuzave të Prokurorisë I liruar nga burgu prej një muaji, ish-kryetari i Bashkisë Dibër, Shukri Xhelili, është bërë sërish objekt i organeve të
S'kanë fund hallet për Shukri Xhelilin, hetohet sërish nga prokuroria Prokuroria e Dibrës dërgon për gjykim ish-kryetarin e Bashkisë, Shukri Xhelili, i akuzuar për veprën penale të “Mosdekla
Buja: PDK duhet të shkojë në opozitë Shukri Buja, nga Partia Demokratike e Kosovës, ka thënë se partia tij duhet të shkojë në opozitë, për të nisur reformat
Lirohet nga burgu ish-kryebashkiaku i Dibrës Shukri Xhelili Është liruar nga burgu pasditen e sotme ish-kryebashkiaku i Dibrës Shukri Xhelili. Ish­-zyrtari i lartë u dënua pas publ
Shukri Buja: PDK duhet të shkojë në opozitë për t’i shpëtuar rënies Ish-deputeti Shukri Buja, është shprehur se PDK duhet të shkojë në opozitë për të nisur reformat dhe për të shpëtuar nga
Shukri Xhelili nuk dorëzohet, kërkon pafajësinë nga çdo akuzë Pavarësisht se është në përfundim të vuajtjes dënimit, Shukri Xhelili, ish-¬kryebashkiaku i Dibrës, i shpallur fajtor në
U burgos pas skandalit seksual, Shukri Xhelili prag lirimit Shukri Xhelili, ish-kryebashkiaku i Dribrës vijon seancat e tij gjyqësore ku mësohet se akuza e tij ka ndryshuar, duke
Gecaj-Shukri Bujës së PDK-së: Jeni të pabesë Bajram Gecaj, këshilltar i kryeministrit të shkarkuar Isa Mustafa, ka vazhduar akuzat ndaj PDK’së, duke vlerësuar se akt
Deputetët e PDK-së përkrahin rrëzimin e Mustafës Të paktën tre deputetë të PDK'së e përkrahin idenë e NISMA's për rrëzimin e Isa Mustafës. Shukri Buja e Nait Hasani,