999 rezultate për

shuhet

Kinematografia botërore në zi, shuhet aktori i njohur (FOTO LAJM) Aktori dhe regjisori i njohur Peter Fonda vdiq në moshën 79 vjeçare. Fonda u bë i famshëm nga roli i luajtur në filmin “
E FUNDIT/ Shuhet gazetari Fatos Baxhaku Ka ndërruar jetë sot në moshën 55 vjeçare gazetari dhe publicisti i njohur Fatos Baxhaku. Ai është një ndër pionerët
Dinamo, shkolla që po shuhet ditë pas dite Vazhdon vdekja klinike e Dinamos, një prej klubeve legjendare të futbollit shqiptar. Nëndetësja historike është e brakti
Tragjedi në Tiranë, shuhet familja në aksident (VIDEO) Një aksident i rëndë është regjistruar në orën 02:10 minuta të mëngjesit të sotëm, në aksin rrugor Elbasan-Tiranë. Mj
Sulm me bombë, shuhet një familje, 6 të vdekur Gjashtë persona kanë mbetur të vdekur gjatë një sulmi me bombë në veri të Afganistanit. Mësohet se mes viktimave katë
Trump kërkon të shuhet zjarri me avionë, francezët e nxjerrin bllof me reagimin e tyre Agjencia për mbrojtje civile dhe menaxhimin e krizave në Francë, ka refuzuar propozimin e presidentit të Shteteve të Bas
Trump shokohet nga djegia e Notre Dame, jep këshilla si të shuhet zjarri Presidenti Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka shkruar në Twitter për zjarrin që po ndodh në Paris. A
Brenda Portës së Ferrit, atje ku zjarri nuk shuhet prej 40 vitesh (FOTO LAJM) Këto pamje “apokaliptike” vijnë nga një gropë e zjarrtë në mes të shkretëtirës Karakum në Turkmenistan, e cila vazhdon
Shuhet pas 15 ditësh "luftë me vdekjen" shqiptari në Itali Ditën e sotme 45-vjeçari shqiptar, Marko Xhurxhi ka humbur jetën në spital. Ai prej 15 ditësh ishte në "luftë me vde
A po shuhet Shqipëria? Shtesa natyrore drejt zeros Diferenca ndërmjet lindjeve dhe vdekjeve, ajo që përcakton shtesën natyrore të popullsisë, është duke ngushtuar më shpej
Shuhet shpresat e Tottenhamit për titull, goli i Kane nuk mjafton (VIDEO) Ëndrrat e Tottenahamit për të dalë kampion në Premier League këtë sezon mund të jenë shuar përfundimisht. Spërsat u
Gaz dhe pluhur, si do të shuhet dielli ynë Në një letër dërguar Jean-Baptiste Leroy, në vitin 1789, Benjamin Franklin shkruante ndër të tjera se asgjë nuk është e
Shuhet tensioni Isco-Solari, mesfushori kthehet në ekip për Valencian Isco kthehet në listën me skuadrën e Real Madridit për ndeshjen e kësaj mbrëmje kundër Valencias. Trajneri i klubit, S
Nuk shuhet protesta, Basha bashkohet me protestuesit dhe përleshen me policinë Në ditën e 19-të, protesta e banorëve të "Astirit" pas përplasjes së dhunshme përpara Kuvendit, është zhvendosur te "Una
Habiti botën me filmat e tij, shuhet legjenda e kinematografisë Ka qenë vajza e tij që ka lajmëruar se i ati ka ndërruar jetë dhe kaq ka mjaftuar që e gjithë kinematografia të jetë në
PDK mund të shuhet me largimin e Thaçit, si të veprojë Veseli me Jasharin Koment nga Ervin Shkulaku Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi deri në këto momente në lidhje me të ardhemn e ti
Aksidenti tragjik, shuhet familja me katër anëtarë Një ngjarje me bilanc tragjik ka ndodhur ditën e sotme në Ankara. Një familje prej 4 anëtarësh është shuar e gjitha p
Tragjedi në Itali, shuhet sportistja 28 vjeçare Sporti ose ndryshe bota e patinazhit në Itali është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 28 vjeçare instruktorja e dhe
Shuhet artisti i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Rapsodi i njohur shqiptar, Hashim Shala ka ndërruar jetë ditën e sotme. Kolegu i tij, Ismet Bogujevci ka bërë të dit
Prisnin fëmijën e parë, shuhet në aksident çifti i ri Një çift i ri, që ishte në pritje të fëmijës së parë, humbën tragjikisht jetën në një aksident automobilistik në Kalifor