999 rezultate për

shuhen

Ronaldo sërish pozitiv me Covid-19, shuhen shpresat për ndeshjen me Barcelonën Cristiano Ronaldo nuk do të jetë i gatshëm të luaj në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionë
Aktive prej disa ditësh, shuhen vatrat e zjarreve në qarqet Lezhë, Fier, Elbasan e Vlorë Disa prej vatrave aktive të zjarreve në vend janë shuar. Vatrat e zjarrit ishin raportuar në qarqet Lezhë, Fier, Elbasan
Si po "shuhen" akuzat ndaj bandës kriminale të Bajrave Mbrëmjen e 21 shtatorit 2018, një grup policësh me maska të Forcës Operacionale të Policisë së Shtetit zbarkuan në ambie
"Shuhen" shpresat e Interit, Arthur i shpreh hapur besnikëri Barcelonës edhe për shumë vite Mesfushori brazilian i Barcelonës, Arthur, lidhej me një transferim të mundshëm te skuadra e Inter. Por, lojtari së f
Koronavirusi po shkatërron edhe futbollin në Itali, 12 mijë klube po shuhen Mediat në Itali raportojnë për katastrofën që po kërcënon futbollin shkaku i pandemisë së koronavirusit. Aktualisht,
Koronavirusi arrin në Kosovë? Dalin analizat dhe shuhen të gjitha dyshimet Qendra Klinike Universitare e Kosovës ka pranuar se në Klinikën Infektive është shtruar një paciente, e cila mund të jet
Nuk po shuhen flakët, kërkohet ndihmë në servisin në Durrës 5 makina janë shkrumbuar nga flakët në një servis automjetesh në Durrës, i cili po shkrumbohet nga flakët. Ndërkohë
Identifikohen 8 nga 9 viktimat e aksidentit tragjik të Bryant, shuhen familje (FOTO LAJM) Në helikopterin ku po udhëtonte Kobe Brynt dhe vajza e tij ishin edhe shtatë persona të tjerë. Fillimisht u raportua për
Si para një shekulli, kështu shuhen flakët në Karaburun (VIDEO) Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në Karaburun. Zjarri ka rënë në zonën e quajtur Mrizi. Mësohet se forcat zjar
Shuhen dyshimet për të ardhmen e Paqueta E ardhmja e Lucas Paqueta do të jetë te Milani. Të paktën kështu deklaroi agjenti i brazilianit, Eduardo Uram i cili
Limaj: Taksa ndaj Serbisë hiqet kur të shuhen arsyet që bënë të vendosej Kryeministri i ardhshëm i Kosovës duhet të jetë një personalitet kompetent, që ka përvojë dhe duhet të jetë i pjekur pol
Flet sizmiologu: Pasgoditjet e tërmetit po shuhen, deri tani janë regjistruar 400 të tilla Pas lajmit të rremë të mbrëmjes së të dielës, sizmologu Rrapo Ormeni ka qetësuar gjithë qytetarët shqiptarë duke thënë s
Shuhen shpresat, Stresi bën me dije se nuk ka shans për një rikthim me Keisin (VIDEO) Prej disa javësh, kryefjala e mediave është bërë ndarja e bujshme e reperit Stresi me partneren e tij, Keisin. Vetëm
Shuhen zjarret, autoritetet kanë një thirrje Zjarret që kapluan rrethinën e Shkupit gjatë ditës së djeshme janë shuar plotësisht dhe për momentin nuk ka zjarre të re
Dogji disa hektarë tokë, shuhen pas 6 orësh flakët në Gjirokastër (FOTO LAJM) Zjarri masiv, që përfshiu sot kullota të tëra në fshatin Mashkullorë të Gjirokastrës, është shuar nga zjarrfikësit. Z
Kapluan Shkupin, shuhen të gjitha vatrat e zjarrit Zjarret që kapluan rrethinën e Shkupit gjatë ditës së djeshme janë shuar plotësisht dhe për momentin nuk ka zjarre të re
Nuk shuhen vatrat e zjarrit në Kosovë, digjen edhe malet e Llaushës Pavarësisht reagimeve nga të gjitha instancat në vend, zjarret nuk kanë të ndalur në çdo anë të Kosovës. Para pak min
Tragjedi, shuhen në aksident 9 anëtarë të një familje Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur në një lagje në Palermo. Nëntë persona, duke përfshirë gra dhe fëmijë kanë gjetur vde
Shuhen shpresat e Juventusit, Pogba ikën në Spanjë “Tre vite këtu e më pas do të ikësh në Spanjë”. Ky ka qenë premtimi që menaxheri Mino Raiola i ka bërë Paul Pogbasë, kur
Ajeti zgjedh Zvicrën, shuhen polemikat për shqiptarët Largimi i detyruar i Valon Behramit nga kombëtarja e futbollit të Zvicrës i dha zë shumë polemikave dhe akuzave për disk