999 rezultate për

shufrat

Për të bërë çokollatën e famshme, ju duhen vetëm 3 përbërës Sigurohuni të keni: - 3 gota kokos pa ëmbëlsues - Qumësht i kondensuar - Rreth 400 ml çokollatë (Përshtasni
A mund të infektohesh me koronavirus nga shufrat dhe dorezat e autobusëve? Pasi u raportuan rastet e para me Covid-19 në Shqipëri, bashkitë morën masat për dezinfektimin e autobusëve të transport
Shqiptari "magjistar" po "tërbon" rrjetin, kjo foto e vërteton Siguria rrugore vijon të jetë një problematike serioze, e shkaktuar ca nga sinjalistika e vakët dhe ca nga shoferët e pa
Bayerni nuk ndalet, shënon edhe dy gola të tjerë ndaj Leverkusenit (VIDEO) Bayer Munich nuk ndalet së shënuari ndaj Leverkusenit në "BayArena". Në minutën e 61'-të është Thiago Alcantara ai q
I ngulen dy armatura në trup, i riu u mbijeton (FOTO) Rajendra Pal nga India, i ka shpëtuar mrekullisht dy armaturave që iu ngulitën në trup, njëra prej tyre i shpoi edhe mël
Biznesmenit indian i gjejnë 12 shufra ari në stomak (FOTO-LAJM) Një kirurg në kryeqytetin indian Delhi zbuloi 12 shufra ari në stomakun e një biznesmeni i cili kishte shkuar në spital