999 rezultate për

shuar

Turqia nuk i ndahet Greqisë, njofton stërvitjen ushtarake në jug të Kretës Turqia ka njoftuar stërvitje ushtarake të hënën e ardhshme, në një zonë në jug të Kretës. Ditën e sotme shteti turk ka l
Vrasja e Prelës, 15 të dyshuar shoqërohen në Polici 15 të dyshuar apo persona që mund të kenë dijeni për ngjarjen e rëndë, janë shoqëruar sot në Polici për atentatin ndaj e
Kush është memeja më e pelqyer? Rama që i gjunjëzohet një të moshuare Genc Sejko, i njohur ndryshe edhe si “mbreti” i memeve në Shqipëri në një lidhje me skype në “Shqipëria Live” ka komentu
Përdhunimi i të miturës në Babrru, nis gjyqi ndaj rojes së shkollës Ka nisur sot procesi gjyqësor për Abaz Dogun, ish-rojen e shkollës së Babrrusë që akuzohet për përdhunimin e një 15-vjeç
E moshuara e vetme në mes të natës, patrulla e Policisë e shoqëron në shtëpi Ora shënonte 1.20 kur patrulla e përgjithshme e Elbasanit konstatoi në mes të rrugës një të moshuar, e cila nuk kishte s
I shkoi për vizitë në shtëpinë e re, i moshuari ia heq këpucët Ramës Një i moshuar në fshatin Gjepalaj në Shijak, ka detyruar Edi Ramën që të heqë këpucët përpara se të hyjnë në shtëpinë e
U zhduk pa lënë gjurmë, familjarët apel për gjetjen e të moshuarit Një 70-vjeçar është larguar pa lënë gjurmë, nga banesa në orët e para të mëngjesit, të ditës së sotme. Hamit Kurti, b
E moshuara denoncon grabitjen: Me rrip më lidhën këmbët, ndërsa me çarçaf duart! Një 60-vjeçare ka kaluar momente tmerri nga disa grabitës që në mesnatë i hynë në dhomën e gjumit dhe pasi e lidhën e kë
47 vite martesë, ndahet nga jeta e moshuara të cilës bashkëshorti i bënte serenata poshtë dritares Imazhi i 81-vjeçarit Stefano Bozzini duke luajtur fizarmonikë nga një rrugë italiane poshtë dritares së spitalit të grua
Që pushimet e këtij fundviti të mos duken ndryshe: 10 pyetje për të ndryshuar atmosferën Jemi përgatitur që ky sezon festash do të duket goxha ndryshe nga vitet e tjera, për shkak të kufizimeve kundër Covid-19
Përplasen dy makina në aksin Milot-Rrëshen, vdes në rrugë e moshuara Një aksident i rëndë me 1 viktimë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksion Milot-Rreshen. Në aksin rrugor Milot-Rrëshen
Tragjike! Dyshonte se ishte prekur nga COVID-19, i moshuari vret veten Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Beratit ku një i moshuar i ka dhënë fund jetës pasi dyshonte se është inf
Tomini jep lajmin e mirë: Rimbursim për rastet e dyshuara kur tamponi del negativ Eugena Tomin, drejtore e Epidemiologjisë në ISHP dhe anëtare e Komitetit Teknik të Ekspertëve, duke komentuar rekomandim
Mike Tyson është gati të rikthehet në ring, ka ndryshuar dietën për të përballuar stërvitjet Pas 15 vitesh tërheqje nga boksi dhe me 54 vite mbi supe, Mike Tyson është gati të rikthehet në ring dhe do ta bëjë këtë
Presidenti më i moshuar i SHBA-ve, sa vjeç mbush sot Biden Presidenti i zgjedhur Joe Biden mbush sot 78 vjeç. Pikërisht pas dy muajsh, ai do të marrë frenat e një kombi të përçarë
25 vite nga debutimi i Buffon, tregon se si kanë ndryshuar kohët për këto vite Gianluigi Buffon bëri debutimin e tij në Serie A me Parma 25 vjet më parë, ndërsa pjesa e tjetër është histori. Më
"Të shoh nga shënjestra e snajperit", kërcënohet me jetë presidenti Vuçiç Një 30-vjeçar u arrestua nga pjesëtarët e Agjencisë serbe të Informacionit dhe Sigurisë (BIA), në bashkëpunim me Prokuro
Prej ditësh te Sanatoriumi, humb jetën i moshuari nga Elbasani Një tjetër pacient ka humbur jetën në spitalin e Sanatoriumit në Tiranë. Bëhet fjalë për një 70-vjeçar nga Elbasani. Mës
Pushohen akuzat ndaj të dyshuarve për vrasjen e Jurgen Kurtit, kush është i vetmi që mbetet në burg Prokuroria e Tiranës ka vendosur që të pushojë akuzën për Alesio Berberin dhe Olsi Qalliaj, dy të dyshuarit e vrasjes së
"S’ka prova që e vrava unë", lihet në burg autori i dyshuar i vrasjes së 50 vjeçarit në Fier Fatmir Hoxhaj i dyshuar si autor i vrasjes së Ahmet Toskës në qytetin e Fierit në muajin tetor është lënë në burg. Gj