999 rezultate për

shtyrjes

UEFA në hall për Euro 2021, pas shtyrjes mund të ndryshojë edhe formati i turneut Pasi u shty për në vitin e ardhshëm, Euro 2020 rrezikon të ndryshojë edhe formatin. Për herë të parë në histori turneu m
Euro 2020 drejt shtyrjes, kampionatet përfundojnë në fund të qershorit? Me shtyrjen për momentin të të gjitha ndeshjeve në dy kompeticionet më të rëndësishme europiane, Champions League dhe Eu
Pamje të rënda: Protestuesi shembet në tokë nga përplasja me policinë, ambulanca nuk duket gjëkundi (FOTO LAJM) Gjatë përplasjeve të policisë me qytetarëve tek Teatri Kombëtar, një qytetar ka rënë në pishinën e zbrazur. Qytetari
Vasili pas shtyrjes së negociatave: "Urime të marrit të Surrelit" (VIDEO) Lidhur me vendimin për shtyrjen e negociatave, ka reaguar dhe ish-kreu parlamentar Petrt Vasili. Vasili shprehet se
Flet avokati: Pas shtyrjes së zgjedhjeve, Meta do shpërndajë dhe parlamentin Presidenti Ilir Meta pasditen e kësaj të shtune vendosi çdekretimin e datës së zgjedhjeve së 30 qershorit. Një vendim i
Plagoset protestuesi, pëson fraktura gjatë shtyrjes me policinë (VIDEO) Një protestues ka mbetur i lënduar në momentin kur turma u shty ne forcat e rendit në kordonin e vendosur para Parlament
Janakisevski tregon arsyen për kërkesën e shtyrjes së seancës Kam të caktuar gjykime, vetëm dy ditë kam mundësinë për të inspektuar provat e PSP, prandaj i kërkoj gjykatës të lejojë
Vdekja e kapitenit të Fiorentinës, çon drejt shtyrjes derbin Milan-Inter? Vdekja e kapitenit të Fiorentinës ditën e sotme ka hasur në ndikim absolut në të gjithë kalendarin e Serisë A. Filli
Kuvendi miraton projektligjin e pakicave kombëtare Mbrëmjen e sotme në Kuvendin e Shqipërisë është miratuar në parim projektligji për pakicat kombëtare i cili u diskutua p
Ben Blushi plas "bombën": Ja e vërteta e shtyrjes së orarit për të votuar Kreu i Partisë “LIBRA” Ben Blushi ka reaguar lidhur me afatin e shtyrjes së orarit të votimit. Me anë të një statusi
Kryeministri i Malit të Zi reagon për herë të parë pas shtyrjes që i bëri Trumpi (VIDEO) Kryeministri i Malit të Zi, Dusko Markovic, ka komentuar për herë të parë shtyrjen që i bëri Donald Trumpi në Bruksel në
Basha flet për herë të parë pas shtyrjes së zgjedhjeve në Kavajë: Rama dështoi Kreu i PD-së, Lulzim Basha është kthyer në çadrën e lirisë ku ka folur për shtyrjen e zgjedhjeve në Kavajë. Ai ka thë
BDI kundër shtyrjes së zgjedhjeve lokale BDI dhe kuadrot e saj në krye të komunave shqiptare nuk janë të interesuar për shtyrjen e zgjedhjeve lokale, njofton Als
Shpend Ahmeti zbulon shkakun e shtyrjes së lirimit të Ramush Haradinajt Kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka hedhur një tezë të re mbi shkakun e arrestimit të Ramush Haradinajt dhe z
Anita reagon pas shtyrjes së vendimit për Ramush Haradinajn Pas vendimit të gjykatës franceze për shtyrjen e vendimit për lirimin e Haradinjat me datë 2 mars, ka reaguar dhe gruaja
Partizani-Kukësi, zbulohet e vërteta e shtyrjes Zbulohet arsyeja e shtyrjes së ndeshjes Partizani-Kukësi për ditën e martë. Drejtuesit e FSHF-së nuk kanë menduar vetëm
Divan që rri në ajër, e ngjan si re (FOTO LAJM) Dy projektues kinezë, David Koo dhe Zheng Yaëei, kanë shpikur atë që bën për ju, një divan që qëndron në ajër dhe që ka
Kerry i rikthehet bisedimeve me Iranin Pas qëndrimit 10 ditor në spital, Sekretari amerikan i shtetit, John Kerry është shprehur se do të angazhohet terësisht
S'ka negociata Prishtinë - Beograd deri në shtator Negociatat mes Prishtinës dhe Beogradit nuk do të zhvillohen për disa muaj. Gazeta beogradase, Novosti shkruan se rau
Diaspora pro shtyrjes së regjistrimit të popullsisë Komunitetit shqiptaro-amerikan ka reaguar pas zërave të fundit për arritjen e një marrëveshje qeveritare për të shtyer