999 rezultate për

shtyrjen

Edhe Celibashi i kërkon Ministrisë së Brendshme shtyrjen e afatit për kartat e identitetit Pas shkresës sëpresidentit Meta për shfyrjen e vlefshmërisë së kartave të identitetit, po e njëjta kërkesë është bërë ed
Meta i kërkon qeverisë shtyrjen e afatit e vlefshmërisë së kartave të identitetit Presidenti Meta ka kërkuar shtyrjen e afatit të vlefshmërisë së kartave të identitetit deri në 30 Prill. Ai i ka dërg
Shkëndija bojkoton zgjedhjet ne FFM dhe LFM, kërkon shtyrjen Shkëndija e Tetovës sot ka dalë me një komunikatë zyrtare, duke kërkuar shtyerjen e Kuvendit Zgjedhor të Federatës së Fu
Shtyrja e seancës për ish-krerët e UÇK-së, reagon Specialja Gjykata Speciale në Hagë ka vendosur që të shtyjë seancën dëgjimore të planifikuar për nesër ndaj ish-krerëve të Ushtris
Merret vendimi zyrtar, ja kur zhvllohet finalja e superkupës së Italisë Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis thuhet se ka më herët ka kërkuar shtyrjen e ndeshjes ndaj Juventusit. Për
Shtyhen aktivitetet sportive në Shqipëri për shkak të kushteve të vështira atmosferike Komiteti Ekzekutiv i Federatës Shqiptare të Futbollit ka vendosur ditën e sotme shtyrjen e rifillimit të aktivitetit për
Trump bën thirrje për shtyrjen e zgjedhjeve të nëntorit Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, bëri thirrje për shtyrjen e zgjedhjeve presidenciale të nëntorit. T
PD reagon për shtyrjen e zgjedhjeve në Universitete: Fitore e studentëve Ditën e sotme ministrja e Arsimit Besa Shahini, ka bërë të ditur se zgjedhjet në Universitete janë shtyrë deri në një mo
Keni probleme me shtyrjen e kredive? Rama jep mesazhin e rëndësishëm Kryeministri Edi Rama ka dhënë një mesazh të rëndësishëm në lidhje me problemet që kanë qytetarët me bankat dhe pagesat
Maqedonia e Veriut po diskuton shtyrjen e maturës shtetërore si pasojë e pandemisë Ministri për Arsim dhe Shkenca, Arbër Ademi theksoi se po shqyrtohet dhe diskutohet nëse duhet të ketë maturë shtetërore
Shtyhet edhe Copa America, ja kur do luhet Koronavirusi ndryshon kalendarin evuopian, por edhe atë të Amerikës së Jugut. Disa minuta pas njoftimit të UEFA-s pë
Maqedoni, liderët nesër takim me Presidentin për shtyrjen e zgjedhjeve Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski në konferencën e sotme për shtyp njoftoi se tashmë ka kërkuar nga presidenti Ste
FIFA dhe UEFA: Po vlerësojmë shtyrjen e Euro 2020 Anëtarja ekzekutive e UEFA-s, Evelina Christillin ka konfirmuar se po shqyrtohet opsioni për shtyrjen e Euro 2020. An
Presidenti i ekipit kundërshtar me koronavirus, UEFA refuzon kërkesën për shtyrjen e ndeshjes Klubi anglez Wolves ka bërë të ditur se UEFA ia ka refuzuar kërkesën për shtyrjen e ndeshjes së Ligës së Evropës si mysa
Zaev: Nuk ka arsye për shtyrjen e zgjedhjeve Kryeministri Zoran Zaev sot ka deklaruar se nuk ka arsye, as nevojë për shtyrjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentar
Rama kërkon shtyrjen e gjendjes së jashtëzakonshme, reagon Kryemadhi Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar pas kërkesës së kryeministrit Edi Rama drejtuar Kuvendit, për shtyrjen m
McAllister bën deklaratën e fortë: Macron është përgjegjës për shtyrjen e negociatave me Shqipërinë Kryetari i Komitetit të Punëve të Jashtme të Parlamentit Evropian, David McAllister ka thënë sot se Evropa nuk mund ta f
SPAK nuk merr "PO" nga KLP, një prej anëtarëve kërkoi shtyrjen e mbledhjes Struktura e Posaçme AntiKorrupsion (SPAK) nuk mori sot një “PO” për ngritjen dhe funksionimin e saj me 8 prokurorët që k
Superkupa e Italisë, Juve-Lazio në fund të dhjetorit: Shtyhen 2 ndeshje të Serie A Do të luhet në dhjetor Superkupa italiane, që do të shohë përballë Juventus e Lazio. Një sfidë që duhet të shkaktojë
VOA e konfirmon: Franca kërkon shtyrjen e negociatave për Shqipërinë Parisi propozon rishikim të procesit të Zgjerimit: Komisioni europian të paraqesë brenda pranverës së 2020 strategjinë e