999 rezultate për

shtyre

Telefonata me Piolin, shikoni se si festojnë kuqezinjtë fitoren dhe kreun, Ibra bën rolin e trajnerit (FOTO+VIDEO) Ndërkohë, lumturia e tij është e madhe për një Milan që sot zbriti në fushë pa Ibrahimovic, Leao, Bennacer dhe Castillej
Egbo këndon himnin shqiptar: Këtu më kanë hedhur banane dhe më kanë pështyrë (VIDEO) Emanuel Egbo së fundmi ka treguar shumë për jetën e tij, që shumë pak i dinë, duke filluar nga ardhja në Shqipëri te lid
Tirana shënon dhe golin e dytë ndaj Bylisit (VIDEO) Tirana ka shënuar dhe golin e dytë në përballjen ndaj Bylisit, e vlefshme për gjysmëfinalet e kthimit në Kupën e Shqipër
Zidane rikthen Hakimin? Me kërkesë të Zidanit, Achraf Hakimi do të kthehet në Madrid? Teka ndeshjet në liga të shumta evropiane po vazhdojnë
Sot rikthehet futbolli në Spanjë, nis me ndeshjen më të gjatë të shtyrë në historinë e futbollit Ndeshja më e gjatë e shtyrë në historinë e futbollit do të rinis sonte pasi Rayo Vallecano dhe Albacete luajnë vetëm pje
Shtyhet për të dhjetën herë seanca ndaj Arbër Çekajt Eshtë shtyrë sërish çështja Çekaj. Gjykata e Posaçme ka shtyrë për të dhjetën herë seanca ndaj Arbër Cekajt, Donaldo
Vendimi i Shahinit për të shtyrë zgjedhjet në universitete, reagon Mynyr Koni Rektori i Universitetit të Tiranës Mynyr Koni ka falënderuar ministren e Arsimit Besa Shahini për shtyrjen e zgjedhjeve
Zgjimi herët iu mundon? 10 këshilla për të zgjidhur “problemin” e mëngjesit Megjithëse shumë prej nesh e konsiderojnë zgjimin herët në mëngjes si një sfidë të vërtetë, nuk ka pse të jetë aq e vësh
Situata nga Covid-19, shtyhet data e përgjigjes së Llotarisë Amerikane Departamenti Amerikan i Shtetit ka shtyrë datën për përgjigjet e llotarisë amerikane. Përgjigjet që do merreshin më 5
Koronavirusi vendos në rrezik sezonin e ri të Moto GP Fillimi i sezonit 2020 në Moto Gp dështon sërish për shkak të emergjencës nga koronavirusi. Pas anulimit të Çmimit të
Shtyhet ndeshja e rradhës mes Fury dhe Wilder, shkak koronavirusi Rimeçi i Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit është shtyrë nga data origjinale, 18 korrik, për shkak të krizës së shkaktuar
ZYRTARE: UEFA shtyn finalen e Champions dhe Europa League UEFA sot ka marrë vendimin për të shtyrë finalen e Ligës së Kampioneve dhe Evropa Ligës. Pandemia e koronavirusit ka
Si u gjunjëzua bota e sportit nga koronavirusi Pandemia e Koronavirusit pati një ndikim të menjëhershëm në botën sportive, sa detyroi të gjitha Federatat e disiplina
Arilena e pafat? COVID-19 anulon dhe shtyn me 1 vit Eurovisionin COVID-19 ka bërë thuajse gjithë botën të përballet me masa ekstreme të vet-izolimit, shumë kompeticione janë anuluar në
ZYRTARE/ Pas Europianit dhe finaleve të Champions e Europa League, shtyhet edhe Kupa Amerikës Kupa e Amerikës është turneu i fundit që do të shtyhet, me turneun e Amerikës së Jugut që shtyhet deri në vitin 2021.
Zbulohet shuma marramendëse që UEFA do të kërkojë nga federatat evropiane për ta shtyrë "Euro 2020" Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA do të kërkojë rreth 275 milionë paund nga klubet evropiane dhe kampionatet
Parlamentarët të frikësuar nga koronavirusi, shtyhet seanca plenare Kuvendi i Shqipërisë ka njoftuar se seanca plenare e së enjtes për arsye sigurie është shtyrë. Kjo ka lidhje me masat që
Frika e izolimit nga koronavirusi, qytetarët boshatisin marketet (FOTO LAJM) Paniku nga koronavirusi ka shtyrë shumë qytetarë në Tiranë e Durrës të drejtohen në supermarkete e të bënjë furnizime të
Ish-presidenti "zikaltër" i lumtur që dueli Juventus – Inter është shtyrë Ish presidenti i Interit, Massimo Moratti, shprehet i lumtur që sfida mes Juventusit dhe Interit është shtyrë për në 13
Baba së shpejti, McKresha flet për herë të parë pas martesës (VIDEO) Martesa e reperit McKresha me partneren e tij Erzina Sehu ishte padyshim një prej surprizave të fundvitit. Dyshja lid