999 rezultate për

shtyrĂ

Zbulohen datat e ndeshjeve të shtyra në Serinë A, mes tyre dhe Juve-Inter Përhapja e koronavirusit në Itali ka shkaktuar kaos edhe në aspektin sportiv. Shumë ndeshje të futbollit janë shtyrë
Të shtyra, sherre dhe shkelje me këmbë: Pamje nga Black Friday në botë (VIDEO) Black Friday është shënuar në gjithë botën, ku turma e klientëve të interesuar për të blerë produktet e preferuara kanë
Në këto data mund të luhen ndeshjet e shtyra pas tragjedisë në Xhenova Tragjedia e shembjes së një ure në Xhenova dëtyroi që të shtyheshin dy ndeshje të rëndësishme të ligës italiane, përkatë