999 rezultate për

shtypur

U shtyp me traktor nga i ati, ndërron jetë 5 vjeçari në spital Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur në Maliq ku një djalë vetëm 5 vjec është shtypur me traktor nga babai i tij.
Zbulohet marrëveshja sekrete për të shtypur protestuesit e opozitës, i përfshirë edhe ministri i Hashim Thaçit Drrejtori i Policisë Rashit Qalaj ka ndihmuar që të shtypen protestat e opozitës në Shqipëri. Sandër Lleshaj, ministri i
Flet avokati i Kokëdhimës: Nuk kishte faj, mund ta kishin shtypur Mbrëmjen e sotme ish-avokati i Mihal Kokëdhimës ishte i ftuar në emisionin “Opinion” ku sqaroi edhe një herë situatën që
Nëse doni të jeni shofer i mirë ndiqni këto rregulla Janë disa gjëra që dallojnë shoferin e mirë nga një të dobët. Këto janë dhjetë zakone që i bëjnë shoferët më të mirë”
Ukraina jep nënshtetësi falas për rusët e shtypur nga Putini Presidenti i ri i Ukrainës dhe ish-komediani, Volodymyr Zelenskiy, i është përgjigjur presidentit të Rusisë, Vladimir Pu
Si nuk e kemi ditur, ky truk është fantastik për ata që kanë Iphone Ndoshta për ju është pak e ekzagjeruar, por ne (dhe shumë të tjerëve) na ndryshoi jeta kur zbuluam këtë truk. Gjithçka n
Si kanaçe e shtypur, pamje nga autobusi nga vdiqën 15 persona (FOTO LAJM) Ka shkuar në 15 numri i të vdekurve nga aksidenti i mbrëmshëm në aksin Shkup-Tetovë. Gjatë mbrëmjes së djeshme u zhv
Mbajeni të shtypur për disa sekonda këtë pikë në dorë nëse i keni këto probleme shëndetësore Stresi është karakteristikë e pashmangshme e jetës. Askujt nuk i pëlqen dhe çdo njeri, po të mundte, me prekjen e një bu
PAMJE TË RËNDA/ Gruaja shtypet në mënyrë të tmerrshme nga makina (VIDEO) Një aksident shumë i rëndë është filmuar në Kinë. Një grua ka qenë duke ecur në rrugë me motorcikletë, kur një makinë
Detaje tronditëse për Boban Iliq, ka shtypur edhe njerëz të tjerë Shtypja me makinë e katërvjeçarit Almir Aliut është rasti i i treti me rradhë për Boban Iliqin, pasi ai më parë ka kryer
Tjetër tragjedi në Shqipëri, makina përplas një fëmijë 3-vjeçar Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Vlorë. Nga raportimet e para mësohet se një makinë ka shtypur një fëmijë 3-vjeç.
Momenti kur sulmuesi në Nju Jork gjuan me armë (FOTO LAJM) Shtatë persona janë vrarë dhe rreth 15 të tjerë kanë mbetur të plagosur kur shoferi i një kamioni i ka përplasur. Kr
Receta për qull me arra Qulli me arra ose sic quhet ndryshe dhe fergese me arra, eshte nje supe e kendshme dhe mjaft e lehte ne gatim. Per perg
Thaçi: Në ndryshim nga të tjerët, ne ofrojmë zemrën Partia Demokratike Shqiptare (PDSH), mbajti sonte në Pallatin e Kulturës në Tetovë konventën për zgjedhjet lokale të 15
Po shtypte rrushin për raki, burri nga Cërriku përfundon në urgjencë Kishte mbledhur rrushin dhe e kishte hedhur në govatë për ta shtypur për raki, por e pësoi keq fare. E.B. nga fshatrat e
Tortë e shijshme me arra Përbërësit: 500 gr keke të shtypur 300 gr arra të bluara 200 gr margarin 250 gr sheqer pluhur 200 gr rru
E FUNDIT/ Treni shtyp një person në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Durrës. Mësohet se një person është aksidentuar në hyrje të Durrësit pasi ësht
Tragjedia në Haraçinë 60 vjeçari sakrifikon veten për të shpëtuar nipin Sabri Shabani, një 60 vjeçar nga Haraçina ka humbur jetën sot pasi është shtypur nga një kamion që mbarte dru. Gjatë
Dalin pamjet kur tifozët e Juves shtypin njëri-tjetrin pas alarmit për sulm terrorist (VIDEO) 30 mijë tifozë të Jvuentusit ishin mbledhur në sheshin "San Carlo" për të ndjekur së bashku finalen e Ligës së Kampionëv
Njerëz të shtypur, të plagosur me thikë dhe të shtëna, skenar horror në Londër (VIDEO) Zona e “Urës së Londrës” është evakuuar pas raportimeve për një fugon që ka marrë përpara këmbësorët , viktima të qëllu