E FUNDIT/ Shifrat e larta, sa persona u infektuan ditën e sotme (VIDEO)
999 rezultate për

shtyp

48-vjeçarja shqiptare humb jetën tragjikisht në Selanik, e shtyp me zetor i biri Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Moschopotamos të Selanikut. Një 48-vjeçare shqiptare gjeti vdekjen në një ak
DASH: Qeveritë nuk duhet të përdorin pandeminë si shkas për shtypjen e njerëzve dhe ideve Departamenti Amerikan i Shtetit tha të hënën se Shtetet e Bashkuara mbështesin demokracinë, qeverisjen e mirë dhe të dre
Zaev shpall fitoren: Kemi tre deputetë më tepër se VMRO (VIDEO) Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev shpalli fitore të LSDM-së dhe koalicionit “Mundemi” në zgjedhjet e 10 parlamentare në Maqedon
Babai shtyp për vdekje me makinë fëmijën dy vjeç, ja detajet Më 25.06.2020 në ora 23:10 në MPB Shkup është paraqitur se në spitalin e përgjithshëm të qytetit “8 shtatori” është dërg
Bayerni nuk njeh kundërshtarë, "shtyp" edhe Leverkusenin (VIDEO) Skuadra e Bayern Munich po afrohet gjithnjë e më shumë me titullin e kampionit, pas fitores ndaj Leverkusen, me rezultat
Prestigjozja spanjolle zbulon formacionin e Real Madrid për sezonin e ri, i frikshëm Shumë ekipe kanë planifikuar skuadrat për sezonin e ri, 2020/2021. Pjesë e thashethemeve kanë qenë yjet më të mëdha t
EMRI/ 29 vjeçari shqiptar humb jetën tragjikisht në Itali: U shtyp për vdekje nga vinçi (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një shqiptar, 29 vjeç ka humbur jetën në një aksident në vendin e punës në Li
Kush është biondja bukuroshe që ka zgjedhur Trump për të drejtuar zyrën e medias së tij (FOTO LAJM) Qeveria aktuale amerikane ka një marrëdhënie veçanërisht të tensionuar me median. Zëdhënësja e presidentit Donald Tru
OKB: Koronavirusi po përdoret për masa shtypëse në disa shtete Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, Antonio Guterres, hodhi dyshimin shqetësues të enjten se koronavirusi është duke u dh
Tentoi të shtypte me makinë një person, si u kap i shumëkërkuari në Kamëz Një person është arrestuar ditën e sotme në Kamëz pasi mban në supe disa akuza. Arrestimi i tij u bë me qëllim ekstra
Ministri i Shëndetësisë tregon ilaçet që do përdoren për koronavirusin në Maqedoninë e Veriut Qeveria e Maqedonisë së Veriut njofton qytetarët me anë të një deklarate për shtyp lidhur me protokollin që po ndiqet pë
Si lule "qëndro larg", vëllezërit korçarë tregojnë përshtypjet gjatë udhëtimit Teksa shumica e njerëzve janë vetëkarantinuar në shtëpi, vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi kanë ndarë më ndjekësit e ty
8 Marsi nën moton, "Shteti që të shtyp është shtet që të dhunon" (VIDEO) Qindra gra me parullat “Ti nuk je fajtore” dhe “Shteti që shtyp është shtet që dhunon” marshuan për të drejtat e grave m
Meta konferencë urgjente për mediat Presidenti Ilir Meta ka njoftuar sot një tjetër konferencë për mediat. Sipas presidencës, Meta do të ketë një konfere
E quajti Ramën "sorrë", Meta premton konferencë shtypi edhe në Bruksel Presidenti Meta ka dalë pasditen e sotme për të publikuar të tjera fakte për grushtin e shtetit për të cilin akuzon maxh
Makina tenton të shtypë nënën me fëmijën e saj! I shpëton një kalimtar (FOTO LAJM) Nje aksident ka ndodhur këtë të hënë në Tiranë, tek bulevardi i ri i në Yzberishtit ku një makinë ka tentuar që të shtyp
Zbulohet marrëveshja sekrete për të shtypur protestuesit e opozitës, i përfshirë edhe ministri i Hashim Thaçit Drrejtori i Policisë Rashit Qalaj ka ndihmuar që të shtypen protestat e opozitës në Shqipëri. Sandër Lleshaj, ministri i
Konferencë për shtyp nga VV dhe LDK Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës kanë paralajmëruar konferencë për media në orën 9:30. Këtë e ka
"Special One", pyet dhe përgjigjet vetë në konferencën për shtyp (VIDEO) Jose Mourinho është një nga trajnerët më karizmatik në botën e futbollit dhe këtë gjë e ka demonstruar në shumë raste.
Si të bëni përshtypje në punën tuaj të parë? Ju nuk keni patur asnjë punë tjetër më parë dhe kjo mund të shkaktojë një shok duke menduar se çfarë do të bëni dhe si d