999 rezultate për

shtyp

Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Dibranët e zhgënjyer? Rama pritet me protesta masive e incidente (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme gjendet në Dibër. Por ndryshe nga çfarë pritej, kryeministri është pritur me pro
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Ramos irritohet me gazetarët, largohet nga konferenca për shtyp Kapiteni i Spanjës i ka dhënë fund reshjeve të pyetjeve për trajnerin e shkarkuar Julen Lopetegui duke u larguar nga kon
Skandal/ I mituri pi cigare në sy të të rriturve (VIDEO) Një fëmijë jo më shumë se 7-8 vjec është filmuar ditën e sotme nga një qytetar teksa pi cigare.. Ai është në prani të
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Apokalips në Serbi, uji pushton rrugët dhe rrezikon banorët (VIDEO-FOTO LAJM) Një stuhi e fuqishme ka goditur gjatë ditës së sotme Serbinë duke shkaktuar kaos në rrugë. Rreshjet e dendura të shiu
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Nacionalistët grekë përsëri gjejnë diçka, dalin kundër marrëveshjes me Maqedoninë Partneri i koalicionit në Qeverinë greke, ministri grek i Mbrojtjes dhe kryetar i Grekëve të Pavarur, Panos Kamenos mbet
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Del çertifikata e vdekjes së Aviçit, detaji që iu bëri përshtypje të gjithëve (FOTO LAJM) Muzikanti i lindur në Suedi dhe DJ i njohur si Avicii është gjetur i vdekur para pak kohësh në banesën e tij në Oman.
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Nuk është montazh por e vërtetë/ Kamioni i shtyp kokën, ai çohet sikur nuk ka ndodhur asgjë (VIDEO) Ky është momenti i jashtëzakonshëm kur një burrë mbijeton, edhe pse koka e tij për një moment u gjend nën rrotat e pasme
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Gruaja ia bën me dije se dëshiron të shkurorëzohet, burri i nervozuar e shtyp me makinë Ky është momenti rrëqethës kur një burrë i nervozuar shtyp me veturë gruan e tij, e cila ia bëri me dije se dëshiron të
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër