999 rezultate për

shtynte

Dikur shtynte karrocën në treg, sot shqiptari ekspert në Zvicër Amir Rushiti është përgjegjës kryesor i bazës së të dhënave në kompaninë industriale zvicerane “Autoneum” ku mbi 80 anal
U plagos rëndë në dorë, policja tregon tmerrin (VIDEO) Vajza në video është Ina Nuka, e cila u plagos në dorë gjatë protestës së sotme. Ajo aktualisht është shtruar në spit
Kapet mat punëtori që pështynte në picën e klientëve (VIDEO) Një punëtor i një restoranti në SHBA është ‘kapur’ duke pështyrë mbi picën e një klienti, duke shkaktuar reagime të mëdh
Ish lojtari i Interit: Mourinho na shtynte stërvitjen vetëm se Maicon vinte i dehur Ish-lojtar i të rinjve të Interit, sot te Poli Timishoara (33- vjeçar), ka zbuluar një prapaskenë rreth njërit prej prot
Vishet me taka në park, çuditen nga Mariah Carey (FOTO LAJM) Mariah Carey vërtetë është një divë në skenë, por ajo ka stonuar teksa ka qënë në park me fëmijët e saj. Veshja e saj e
A mund ta bëjë një brazilian këtë?! (VIDEO) Mbrëmje e errët për Cruzeiron, kryesuesen e kampionatit brazilian të futbollit, e cila u mund në shtëpi 0-2 nga Sao Paol
Ja si parkohet makina në Prishtinë Se femrat nuk janë të shkathëta në vozitje dhe parkim të makinës, u dëshmua edhe në lagjen “Mat” të Prishtinës. Kjo f