999 rezultate për

shtyn

Probleme shëndetësore, Mavraj shtyn debutimin në kampionat Mbrojtësi i Kombëtares, Mërgim Mavraj nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen e nesërme ndaj Asteras Tripoli që skuadra e
Kapet mat punëtori që pështynte në picën e klientëve (VIDEO) Një punëtor i një restoranti në SHBA është ‘kapur’ duke pështyrë mbi picën e një klienti, duke shkaktuar reagime të mëdh
Traversa i mohon golin Shaqirit, Salah shtyn topin në rrjetë (VIDEO) Liverpooli ka thelluar rezultatin në 3-0 kundër Southampton. Goli itretë është nisur përsëri nga këmbët e SHaqiri, ku
Gra, konsumi i vajit të peshkut ju bën të shtyni menopauzën për 3 vite Një dietë e pasur me vaj peshku mund t’iu ndihmojë të shtyni menopauzën për tre vite. Ky studim është zhvilluar duke shq
Telashe për Bale, vjehrri i shtyn dasmën Gareth Bale ka anuluar dasmën e tij me të fejuarën Emma Rhys-Jones. Çifti duhet të martohej gjatë këtij viti në një kësh
CAS shtyn vendimin për të ardhmen e Milanit Gjykata e Arbitrazhit Sportiv (CAS) në Lozanë ka shtyrë për 24 orë vendimin për të ardhmen e Milanit, nëse kuqezinjtë e
Gjykatësi Beqir Kalludra shtyn seancën ndaj Azel Sylës Seanca gjyqësore në rastin e njohur si “Toka” ku i akuzuar është ish-deputeti i PDK-së Azem Syla dhe të tjerët është sht
Negociatat u shtynë me një vit, reagon Edi Rama Vendimi i KE për të shtyrë me një vit negociatat për Shqipërinë është komentuar edhe Kryeministri Edi Rama. Rama thek
Negociatat u shtynë, reagon Bushati Eurokomisioneri Johannes Hahn ka lajmëruar se negociatat për në BE do të shtyhen për në vitin 2019, për Shqipërinë dhe M
Mos prisni ndonjë mbrekulli nga moti, shtyni planet për plazh Derisa në Europën perëndimore fusha të presionit të lartë dhe masa më të ngrohta të ajrit do të sjellin mot më stabil dh
Ish-arbitri i FIFA-s: Goli i Zvicrës duhej anuluar Zvicra gjeti golin e barazimit ndaj Brazilit në minutën e 50-të me anë të futbollistit Zuber, por për ish-gjyqtarin span
Qeveria shtyn afatin: Demarkacioni korrigjohet pas dy vitesh Qeveria e Kosovës beson se korrektimi i vijës kufitare me Malin e Zi do të bëhet para afatit të parashikuar brenda dy vj
Zeka në sulm: Ata që shtynë seancën janë mafiozë Deputeti i partisë Nisma Socialdemokrate, Milam Zeka thotë se deputetët që kanë shtyrë seancën që pritej të mbahej nesër
Mizori në kopësht, edukatorja shtyn dhe rreh vogëlushët (VIDEO) Kjo video e publikuar në rrjetet sociale ka ngjallur polemika të shumta, pasi pamjet janë regjistruar brenda një kopshti
Legjenda gjermane shtyn Neymarin drejt Realit: Do gjesh atë që të mungon Legjenda gjermane e futbollit, Paul Breitner, mendon se Neymar do të jetë i mirëpritur tek Reali Madrid sezonin e ardhs
Paaftësia teknologjike e Gjykatës shtyn gjyqin për grabitësit e bankës Sseanca e sotme gjyqësore për të pandehurit Roland Liti dhe Alan Babameto të akuzuar për vjedhjen e 20 milionë lekëve n
Ik andej se po kalon gruaja ime! Kim Jong Un shtyn fotografin (VIDEO) Kim Jong-un është bërë pjesë e një skene të pakëndëshme. Lideri i Koresë së Veriut ka shkaktuar një moment të habitsh
Guri i jashtëzakonshëm, Kukësi i shtyn festën Skënderbeut (VIDEO) Kukësi ka mposhtur Skënderbeun me rezultatin minimal 0-1, në kryendeshjen e javës së 31-të, duke i prishur festën e përg
Seedorf shtyn Realin të bëjë tynelin e nderit për Barcelonën Barcelonës i duhet vetëm një pikë për të siguruar matematiisht titullin kampion në La Liga. Ish-lojtari i Realit të Madr
Zhbllokohet Interi, Icardi i shtyn edhe më pranë Championsit (VIDEO) Dukeshin si të bllokuar emocionalisht por më në fund, i përhershmi Mauro Icardi ka zhbllokuar ndeshjen e Interit kundër