999 rezultate për

shtyllat

Berisha: Rama me Mini-Shengenin ka në plan të popullojë Shqipërinë me serbë Ish- kryeministri Sali Berisha ka deklaruar në emisionin Tempora, se një nga shtyllat e mini-shengenit është popullimi i
Pllakos zia, shtyllat dhe muret mbushen nga lajmërimet e vdekjeve Tërmeti i 26 nëntorit ka mbytur Shqipërinë në zi. Familja Reçi është shuar plotësisht. Kryefamiljari Eduardi dhe bash
"Betejë me motin", si kanë përfunduar shtyllat në Vlorë dhe Dhërmi (FOTO & VIDEO) Moti i keq, me temperatura të ulta dhe reshje shiu ka pushtuar gjithë teritorin e vendit. Ndërkohë OSHEE e quan të gj
Moti i keq paralizon vendin, era rrëzon shtyllat elektrike e pemët Moti i keq dhe era fortë ka shkatruar probleme në disa zona të vendit, në zonat e Vithkuqit, Shtylla Cemerrica, Leskovik
Moti i keq, shemben shtyllat e tensionit (VIDEO) Moti i keq që ka përfshirë gjithë territorin shqiptat ka shkaktuar dëme edhe në rrjetin elektrik. OSHEE njofton se në
Basha nga Pogradeci prezanton tre shtyllat kryesore të platformës Pro-biznes të PD-së Gjatë ndalesë së tij të rradhës në qytetin e Pogradecit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha e akuzoi kryeminist
Aksident në Tiranë, drejtuesi humb kontrollin e makinës dhe përplas 69-vjeçarin Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë tek shkolla "Kushtrimi i lirisë" ku një preson ka mbetur i pla
Më pak se 24 orë nga protesta e opozitës, shtyllat përballë Kryeministrisë lyhen me graco (FOTO LAJM) Kryeministria po merr masat e mbrojtjes për protestën e opozitës e cila do të zhvillohet nesër në orën 18:00. Mesditë
Tentoi të kërcente në tubin e tendës së dasmës, e ftuara shkatërron gjithçka (VIDEO) Një ngjarje shumë qesharake është bërë virale këtë herë në rrjet. Bëhet fjalë për një dasmë ku e ftuara ka pirë pak m
Unaza e Re "zgjohet" e rrafshuar, hiqen gjatë natës pemët dhe shtyllat (VIDEO) Banorët e Unazë së Re për 25 ditë me radhë kanë qëndruar në rrugë, para banesave të tyre për të kundërshtuar projektin e
Tentoi të kërcente në tubin e tendës së dasmës, e ftuara shkatërron gjithçka (VIDEO) Një ngjarje shumë qesharake është bërë virale këtë herë në rrjet. Bëhet fjalë për një dasmë ku e ftuara ka pirë pak m
Tronditet Banja e Malishevës Një punëtor i një kompanie private që ishte kontraktuar nga KEDS-i për t’i ndërruar shtyllat elektrike, ka mbetur i vdek
Shqiptarët në Maqedoni bashkohen falë Zaevit Edhe pse të ndara për shumë çështje, partitë politike shqiptare i bashkon çështja e referendumit. Bashkimi demokrati
Dy shtyllat kryesore të sezonit të kaluar që nuk po i shohim tek Reali Ekipi i drejtuar nga Zidane po kalon nëpër një situatë mjaft të komplikuar. Rezultatet nuk po arrijnë dhe loja nuk po i
Karotreci shkul shtyllat elektrike në Komunën Qendër (VIDEO) Shërbimet e parkingjeve në Komunën qendër, duke marrë një ‘xhip’ të parkuar të vend të ndaluar, kanë rrëzuar dy shtylla
Saranda në errësirë, përroi shemb shtyllat elektrike Akoma vazhdojnë pasojat që lanë pas shirat e dendur në të gjithë vendin. Këtë herë, zgjerimi i shtratit të Përroit të
Skuadrat dhe lojtarët që kanë goditur shtyllat në Serie A Seria A është një nga kampionatet më të forta të Europës, që shquhet për rivalitetin e ashpër mes skuadrave. Aktualisht
Kthehen haxhinjtë kosovarë, ja sa është numri i tyre Vendin e shenjtë Meken sivjet e vizituan 1079 haxhilerë nga Kosova, të cilët sot në në orën 05:00 të mëngjesit u kthyen
Zjarri përfshin malet dhe shtyllat elektrike në fshatin e Kamenicës Policia e Kosovës Qendra Operative në Gjilan, përmes një komunikate për media, ka njoftuar se ka pranuar informatë për n
9 blerjet më të këqija në historinë e United (FOTO LAJM) Manchester United ka thyer disa herë rekordin e blerjes më të shtrenjtë dhe aktualisht ka në përbërje lojtarin më të sht