999 rezultate për

shtylla

Moti i keq paralizon vendin, era rrëzon shtyllat elektrike e pemët Moti i keq dhe era fortë ka shkatruar probleme në disa zona të vendit, në zonat e Vithkuqit, Shtylla Cemerrica, Leskovik
Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues, Tirana dhe Vllaznia ndalen te shtylla Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues. Tirana dhe Vllaznia nuk i bëjnë keq njëra-tjetrës në Selman Stërmasi duke u ndarë
Moti i keq, shemben shtyllat e tensionit (VIDEO) Moti i keq që ka përfshirë gjithë territorin shqiptat ka shkaktuar dëme edhe në rrjetin elektrik. OSHEE njofton se në
"Jam e ndjeshme", Nevina Shtylla e prekur, nuk i pushonin lotët (FOTO LAJM) Nevina Shtylla mbetet një prej vajzave më të dashura për publikun, që me karakterin e ëmbëlsinë e saj i ka bërë për vete
Bie nga kati i gjashtë portieri i Partizanit (FOTO LAJM) Ngjarje e rëndë tek Partizani. Portieri i të kuqve, Aldo Teqja, raportohet se ka rënë nga kati i gjashtë i pallatit, dhe
Bie nga shtylla, humb jetën punonjësi i EVN-së Një punonjës i EVN-së ka humbur jetën në vend të punës si pasojë e rënies nga lartësia. Lajmi është konfirmuar edhe nga
Pamja e shtyllës së tensionit të lartë pas aktit terrorist në Ersekë Një ditë më parë dy shtylla të tensionit të lartë të linjës 110kV Korçë-Ersekë u rrëzuan në tokë, veprim të cilin Prokur
Ilda Bejleri i "zuri" vendin, reagon Nevina Shtylla: Do doja t’i thyeja takat e të futem vetë aty (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është tashmë prezantuesja femër në krah të Edi Manushit në emisionin "Procesi Sportiv", por një batutë nuk
Nevina Shtylla në pushime me të dashurin, kapet mat nga paparacët (FOTO LAJM) Nevina Shtylla është përpjekur që jetën private ta mbajë gjithnjë larg syrit të medias mirëpo pak kohë më parë u zbulua
Nevina Shtylla ndan krevatin me Florian Agalliu, zbuloni çfraë po ndodh(FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv po vjen me ndryshime të mëdha në ekranin shqiptar dhe të shumta janë emisionet që kanë ndryshuar s
30 vjeçari bie në kontakt me rrymën elektrike dhe rrëzohet nga shtylla Një 30-vjeçar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në Tiranë teksa po rregullonte rrjetin e internetit në një shtyllë
E RËNDË/ Bie shtylla dhe godet për vdekje 13-vjeçaren në Kumanovë Një vajzë e mitur, banore e Kroacisë, ka ndërruat jetë në Qendrën Mjekësore në Kumanovë, ku u dërgua pasi u godit nga nj
Shtylla të rëna dhe makina të prishura: Moti shkakton probleme në Gjilan (FOTO LAJM) Gjatë ditës së djeshme në territorin e Kosovës mbizotëroi mot i lig me erë të fortë e shtrëngata. Nga era u dëmtuan q
Elektriçisti bie nga shtylla në Bulqizë, transportohet me helikopter në Tiranë Një 35-vjeçar ka mbetur i plagosur pasi është rrëzuar nga shtylla e tensionit të lartë. Ngjarja ka ndodhur në Zerqan të
Basha nga Pogradeci prezanton tre shtyllat kryesore të platformës Pro-biznes të PD-së Gjatë ndalesë së tij të rradhës në qytetin e Pogradecit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha e akuzoi kryeminist
Kukësi pranë mrekullisë, shtylla i mohon goli Rrocës (VIDEO) Kukësi po luan takim e parë për Europa League ndaj Debrecenit në Hungari. Skuadra verilindore pati një moment të mirë
Veprimi i Nevinës që i vendos vulën lidhjes së modoles me futbollistin e Kombëtares (FOTO LAJM) Ka tash e një kohë që dyshohet mbi një lidhje të futbollistit kosovar Eros Grezda dhe prezantueses bukuroshe nga Shqipër
Eros dhe romancë, Nevina Shtylla del hapur me futbollistin e Kombëtares (FOTO LAJM) Jo më larg se gjashtë muaj më parë, në rrjet qarkulloi lajmi se mes moderatores së ëmbël Nevina Shtylla dhe futbollistit
Aksident në Tiranë, drejtuesi humb kontrollin e makinës dhe përplas 69-vjeçarin Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë tek shkolla "Kushtrimi i lirisë" ku një preson ka mbetur i pla
Më pak se 24 orë nga protesta e opozitës, shtyllat përballë Kryeministrisë lyhen me graco (FOTO LAJM) Kryeministria po merr masat e mbrojtjes për protestën e opozitës e cila do të zhvillohet nesër në orën 18:00. Mesditë