999 rezultate për

shtyhet

COVID-19/ Greqia nuk tërhiqet, shtyhet sërish hapja e Kapshticës Situata e COVID-19 në Greqi vazhdon të jetë alarmante. Mediat greke bëjnë me dije se qeveria ka marrë masë të shtyjë
"Kërkoj kohë", shtyhet sërish seanca për shkarkimin e Enkeleda Hoxhës Është shtyrë sërish seanca për shkarkimin e gjyqtares Enkeleda Hxoha. KLGJ ka vendosur datën 10 mars dhe orën 11 për
Priteshin mbi 15 mijë doza, shtyhet ngarkesa e Pfizer për Shqipërinë Ditën e sotme pritej që në Shqipëri të mbërrinte një tjetër ngarkesë e Pfizer me vaksina anti covid. Por kjo dërgesë
Akuzohet për falsifikim dokumentash, shtyhet vendimi për Luan Dacin Ka përfunduar shqyrtimi në Gjykatën e Posaçme të Apelit për ish-anëtarin e KPA, Luan Daci. Vendimi për ish-anëtarin e
ZYRTARE/ Shkak Covid-19, shtyhet ndeshja Torino – Sassuolo Ndeshja mes Torinos dhe Sassuolos është shtyrë shkaku i rasteve me COVID-19 te skuadra vendase. Torino ka një numër t
Shtyhet sërish hapja e doganës së Kapshticës Pala greke ka shtyrë afatin e hapjes së doganës së Kapshticës deri në datën 8 mars, 2021, si pasojë e shtimit të rasteve
Shtyhet seanca për shkarkimin nga detyra të gjyqtares Enkeleda Hoxha Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë për në datën 25 shkurt seancën për shkarkimin nga detyra të gjyqtares Enkelejda Hoxh
Shtyhet seanca ndaj Thaçit dhe ish-krerëve të UÇK-së para Speciales Ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Rexhep Selimi dhe Jakup Krasniqi, do të paraqit
Shtyhet seanca për Luan Dacin, jep dorëheqjen një prej gjyqtareve Shtyhet seanca në Apelin e GJKKO për anëtarin e pezulluar të KPA, Luan Dacin. Mësohet se shkak është bërë dorëheqja e
Revolta e tifozëve të Marseille, shtyhet ndeshje me Rennes Ndeshja ndërmjet Marseille dhe Rennes është shtyre në afat të pacaktuar. Ndeshja ndërmjet Marseille dhe Rennes e vlef
Akuzat për shitblerjen e votave, shtyhet sërish seanca për dosjen 184 Është shtyrë sërish seanca për dosjen “184” të Dibrës. Shkak për shtyrjen e seancës është bërë një kërkesë e Partisë Dem
I dha lirinë të fortëve të Bandës së Durrësit, shtyhet procesi për Enkelejda Hoxhën Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë procesin për gjyqtaren Enkelejda Hoxha. Kjo e fundit ka kërkuar kohë të njihet me do
Shtyhet takimi mes qeverive së Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut Takimi mes Qeverisë së Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut e cila ishte paraparë që të mbahej më 25 janar është shtyrë për
Filmi i James Bond shtyhet për herë të tretë (FOTO LAJM) “No Time To Die" është shtyrë përsëri dhe adhuruesit do të duhet të presin dhe gjashtë muaj për të parë filmin e fundit
Shtyhet mbledhja e KQZ-së, nuk ka vendim për certifikimin e kandidatëve Eshtë shtyrë mbledhja e Komisionit Qendrorë Zgjedhor (KQZ) kjo pasi siç propozoi kryetarja duhet të përgatiten dokument
U "fundos" pasi nxorri emrat në hetim, shtyhet me tri muaj pezullimi i kreut të OFL-së SPAK ka marrë vendimin për zgjatje me tre muaj pezullimin nga detyra te ish numrit një të OFL, Artan Shkëmbi. Ky i fund
Shtyhet afati i aplikimit për Garancinë Sovrane Ministria e Financave dhe Ekonomisë njofton se, ka miratuar shtyrjen e afatit për aplikime në kuadër të skemës së garanc
Shtyhet afati, Kapshtica e mbyllur deri me 8 shkurt për shqiptarët që duan të ikin në Greqi Pika kufitare e Kapshticës do të vijojë të jetë i bllokuar deri në datë 8 shkurt të këtij viti. Lajmin e ka bërë me dije
Dosja "184", shtyhet seanca gjyqësore Është shtyrë për në datën 29 janar seanca gjyqësore e dosjes “184” në Dibër. Edhe pse seanca ishte parashikuar të mba
Shtyhet ndeshja ndërmjet Aston Villës dhe Tottenham Ndeshja ndërmjet Aston Villës dhe Tottenham Hotspur është shtyrë shkaku i COVID-19. Ndeshja ndërmjet Aston Villës dhe