999 rezultate për

shtunes

Detaje nga arratisja e Moisi Habilajt: Telefoni i fikur prej të shtunës, lidhja me gjyqin e Tahirit Mediat italiane kanë dhënë detaje lidhur me ”zhdukjen” e papritur të Moisi Habilajt, nga banesa ku ishte duke vuajtur ar
Gana në zi, autobusi më futbollistët e të rinjve përfundon në lumë, konfirmohen 6 viktima Gana është zgjuar me lajme të hidhura. Një autobus që po transportonte lojtarët e rinj të Ganës është aksidentuar duk
HOROSKOPI/ Ditë problematike në dashuri, kjo është shenja më pa fat e së shtunës Dashi Ende ditë problematike në dashuri: mund të ketë keqkuptime me partnerin. Yjet akoma nuk ju ndihmojnë as në prof
Horoskopi i së shtunës, çfarë ka rezervuar fati për të lindurit e çdo shenje E shtunë, 30 Maj 2020 Dashi Përpiquni të mos ndikoheni nga fjalët e këqija të një personi. Përpiquni të injoroni r
Horoskopi i të shtunës, çfarë ka rezervuar fati sot për shenjën tuaj Dashi Partneri juaj do jete shume misterioz gjate kësaj dite kjo do ju beje te dyshoni për te. Mos bëni gjera te gabu
Horoskopi i të shtunës, çfarë ka rezervuar fati sot për shenjën tuaj Dashi Priten disa probleme te vogla gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift, megjithatë gjithçka do zgjidhet shume shp
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM) Një terapiste seksi në Hollywood dhe modele playboy, e cila dikur ishte fejuar me aktorin Drew Carey është vrarë nga një
Keni bërë plane për fundjavën? Mësoni a do të mbajë moti Gjatë fundjavës në vendin tonë nuk do të mungojnë reshjet e shiut. Megjithatë paraditja e së shtunës do të paraqitet me
Mos e harroni çadrën! Moti i keq dhe shiu do na shoqërojë edhe në fundjavë Gjatë fundjavës në vendin tonë nuk do të mungojnë reshjet e shiut. Megjithatë paraditja e së shtunës do të paraqitet me
Horoskopi i të shtunës, shenjat që do të kenë shqetësime të mëdha Dashi Dita e nisur mund të jetë një pikë kthese për ju. Që në mëngjes mund të ketë risi të habitshme. Ata që kanë një
Taison Fury gati për ndeshjen e së shtunës: Jam stërvitur fort për Wallin Tyson Fury këmbëngul se është stërvitur fort për ndeshjen e së shtunës kundër Otto Wallin, ngjashëm siç ishte stërvitur
I riu shqiptar rreh dhe përdhunon studenten italiane, arrestohet nga policia "Si një film horror". Kështu shkruajnë mediat italiane rreth historisë së një studenteje italiane, e cila u abuzua seksu
Protesta e të shtunës, procedohen 15 persona Protesta e kësaj të shtune mund të themi se ishte paqësore por megjithatë policia nisi shoqërimin e disa protestuesve, p
Do të mbahet mend gjatë, kjo është torta madhështore e dasmës së Gazit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u zhvillua ceremonia e martesës së aktorit të humorit, Gazmend Paja me Ira Seferin. Në mbrëmjen e së sht
Çfarë ndodhi në protestën e së shtunës (FOTO LAJM) Protesta e gjashtë kombëtare e thirrur nga opozita për largimin e qeverisë ishte paqësore. Thirrjet e forta të ndërkombë
Paralajmërimi i frikshëm i Sali Berishës për protestën e të shtunës Sali Berisha thotë se opozita e do marrëveshjen, por sipas tij nuk ka dialog me Ramën kryeministër. Nëse nuk realizohet
Rudina kujtohet pas dy ditësh: Dënoj dhunën ndaj Dollapit Statusi i Rudina Hajdarit dy ditë më parë fill pasi kishte përfunduar protesta e opozitës ku tha se dhuna nuk është zgji
Shqipëria 'zien' nga protestat, Ramën dhe Bashën i kaplon gjumi (FOTO LAJM) Në një kohë që revolta e qytetarëve është mjaft e madhe, dhe prej kohësh dalin në rrugë për protesta, udhëheqësit e PS-s
Krimi i dyfishtë që tronditi Berlinin, dyshimet për të shkuarën e dy shqiptarëve Disa ditw mw parw Berlini u trondit nga njw krim i dysfishtw, ku viktimat ishin dy shqiptarw. Një 47-vjeçar Bledi G,
Një uragan i frikshëm mbërrin në Evropë Portugalia lëshoi sot në pjesën më të madhe të territorit të saj alarmin e kuq në pritje të goditjes nga uragani ”Leslie